Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Válás vagy mégsem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás vagy mégsem?

Figyelt kérdés
A férjem egy durva veszekedés után bejelentette, hogy válni akar. 23 éve vagyunk házasok, nincs harmadik az életünkben. Az utóbbi időben (1 év) megromlott a kapcsolatunk, jártunk párterápiára, látszólag rendbe jött, szerinte is soha nem volt jobb mint most. Aztán megint befelé fordult, aminek ez a veszekedés lett az eredménye. A pénzügyekben megegyeztünk (korrekt volt az ajánlata, ezt a válás bejelentésekor tette), de azóta nem hajlandó beszélni róla, a gyerekeknek sem akarja elmondani, és azt látom, úgy akar élni, mint eddig, keresi a társaságomat, én meg menekülök, mert megszakad a szívem. A párterapeuta azt tanácsolta, ne szaladjak utána (eddig is ez volt a hibám), különüljünk el, ne beszéljünk. A férjem ezen kiakadt. Most mit tegyek? vagy csak én képzelek bele ebbe a helyzetbe dolgokat, mert tagadom a valóságot?
2013. okt. 6. 13:25
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
A párterápián azzal kezdtük, hogy mindenki nyilatkozott van-e valakije. Most is megkérdeztem, azt mondta, nincs. (egyébként ha lenne valakije, akkor nem adott volna még fél évet) Szóval én biztos vagyok benne, hogy nincs senkije. És bízom benne, és szeretem, még ennek ellenére is.
2013. okt. 6. 13:54
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan mi is aproblémátok? Mi vitt el a párterápiára benneteket? Min veszekedtetek?

Írd le priviben, ha akarod.

2013. okt. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Leírtam priviben, itt elég barátságtalan volt a fogadtatás. Ha valaki segítő szándékkal még hozzászól, azt köszönöm.
2013. okt. 6. 15:11
 14/14 anonim ***** válasza:

Sajnos, későn került látószögembe a kérdés, de azért elmondom a véleményemet.

Egyáltalán nem tartom valószínűnek, hogy van valakije. Ha jól számolom, közel jár az ötvenhez. Ebben a korban sokaknál eindul a hormonális változás, ami meglehetősen szélsőséges ingadozásokat képes okozni. Egy szerelmes együttlét után napokig szerelmes a feleségbe, aztán, amikor sürgetővé válik a következő együttlét, "szabadulni" akar.

2013. okt. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!