Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért van az, hogy a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a férjem rajtunk kívül mindenkinek segít, mindenkivel foglalkozik?

Figyelt kérdés

Sem a család, sem az ismerősök nem látják, hogy milyen és nem értik a problémámat. Ha valakinek valamiben segíteni kell, ő megy és csinálja. Ha vendégségben vagyunk, még mosogatni is beáll, míg otthon még a kilötyögtetett kávéját sem törli föl. Senki nem akarja elhinni, hogy enyire más lehet előttük mint előttem. Eleinte ezt még betudtam, a "vendégségben udvarias vagyok" stílusnak, de most már sok.

A héten két durva eset is volt. Szerdán 3 órát késett, a telefont nem vette fel, attól féltem baja esett, erre elmesélte, hogy a tesója gyerekeit vitte le a játszótérre. Azt hittem rosszul hallok. A mi fiainkat utoljára egy éve vitte le 20 percre, hosszas kérlelés után, mert mindig fáradt, h*lyeség a játszótér, és még sorolhatnám az indokait, de a tesója gyerekeivel bezzeg nem volt olyan unalmas. Utána meg hallgathattam az anyósoméktól, hogy milyen áldott jó ember a férjem, hogy ritka az ilyen gondoskodó apa... A másik, hogy kivett 2 nap szabit és már harmadik napja festi a munkatársáék lakását, miközben itthon még arra sem volt képes, hogy segítsen letakarni a bútorokat, mikor festettem és utána még ő neheztelt, hogy nem végeztem egy hétvége alatt.

Miért csinálja ezt?


2013. okt. 12. 23:06
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Vagy hass a hiusagara!

Kerdezd meg tole, hogy miert ilyen szolgalelku? Vagy talalj ki egy sztorit, hogy meselted valakinek a helyzetetekrol, es jol kirohogte ot (a ferjet), hogy milyen szanalmas, mas futtyent egyet, o meg mar ugrik is.

Kerdezd meg tole, hogy neki tetszik-e, hogy ilyen velemennyel vannak rola a hata mogott.

2013. okt. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Elváltatok végül?
2023. júl. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!