Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A feleségemmel nagyon jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségemmel nagyon jól elvagyunk, tervezzük a jövőt meg minden. De vannak sérelmei amit anyukám okozott neki régebben. Mit csináljak hogy újra normális legyen velük a kapcsolat?

Figyelt kérdés
A feleségemmel nagyon jól elvagyunk, tervezzük a jövőt meg minden. De kb. egy éve nem beszél anyámmal és nem is akar jönni. Lassan én is úgy érzem hogy elszakadok a szüleimtől, bár ők a régi sérelmeket elásnák és új lappal akarnak kezdeni, hogy helyreálljon a kapcsolat. Régen többször megbántották a páromat és anyukáját is. Persze most anyukáméknak az fáj hogy keveset járok oda, lassan alig és már tervezzük a babát. Én viszont depressziós kezdek lenni ettől a helyzettől. Feleségem viszont eddig nem engedett, még anyukámékat sem tudom itthon fogadni. Így hogy nézzek a jövő felé? Jól tenném ha egy este tisztáznám vele, hogy nyissunk új lapot a szüleimmel hogy jól induljon a babás korszak? Ha a szüleimet vagy a szerelmemet elveszítem, akkor abba belebolondulok. Mit gondoltok?

2013. okt. 16. 18:31
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Anyu régebben megrángatta anyósomat, innen kezdődött. Aztán kicsit visszaéltek azzal hogy anyagilag jobban állnak. De hajlandóak lennének megbocsájtani, mindent úgy alakítani ahogy nekünk jó, csakhogy újra együtt legyünk és néha menjünk hozzájuk is. Mellesleg én is meg szeretném nekik mutatni, hogy milyen jól haladunk a lakás lakberendezésében és hogy nem kell anyagilag aggódni miattunk. Csak legyen happy end a vége! Bármit megtennék érte!!!
2013. okt. 16. 18:58
 12/33 anonim ***** válasza:
Miért rángatta meg és hogyan éltek vissza a pénzzel?
2013. okt. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:

Anyukám és anyósom is elmentek a menyasszonyi ruha próbára, így úgy volt fair hogy mindketten eljönnek a férfi ruhapróbára is. Ott történt a rángatás, mert anyu el akarta húzni, hogy mi magunk válasszuk ki a megfelelő ruhát.

A pénzzel meg úgy volt, hogy sokszor a szüleim jogosultabbnak érezték magukat bizonyos helyzetekben mert ők fizették az esküvőt a lakást és sokmindent. Viszont a szülő mindenhol egyenlő, akár szegény akár gazdag. Pl. beleszóltak hogy ne jöjjön sűrűn az anyósom hozzánk, vagy sok volt a tel.számla a feleségemnek mert anyukájával többet beszélt és anyuék fizették, mert flottás volt. De most már sztem mindent megbántak és helyre akarják hozni a hibákat. Legalábbis nagyon remélem.

2013. okt. 16. 19:09
 14/33 A kérdező kommentje:
Szerintetek mi lenne a helyes megoldás, vagy tényleg bele kell törődnöm hogy többé sohasem akar együtt lenni a szüleim társaságában még ha szeret akkor sem?
2013. okt. 16. 19:22
 15/33 anonim ***** válasza:
Valamilyen szinten meg tudom érteni a feleségedet is, hisz Ő kezdte azt, hogy az életetekből száműzzék a másik szülőket és közben Ők lettek száműzve. Anyukád próbálta megbeszélni ezeket azóta? Nyíltan vállalva azt, hogy Ő miben hibázott, hogy ezentúl mit szeretne? Mert amíg nem Ő állna elém nekem sem mondana semmit. Te beszéltél feleségeddel, hogy neki mik a tervek a későbbiekben? Pl. ha lesz gyereketek, akkor sem fog soha többet menni és tiltani fogja a gyereket? Első lépést szerintem mindenképpen anyukádnak kéne megtenni de előtte beszéld meg a feleségeddel, hogy anyukádnak mik a szándékai.
2013. okt. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
93%
Nem látom értelmét a kapcsolatnak. Vagy csak akkor ha csak te magad mész anyádékhoz. A gyereket tuti nem fogja engedni a nejed.
2013. okt. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
85%

Egyetlen esetben tudnám elképzelni, hogy a feleséged megbocsájtson nekik, ha ÖK SZEMÉLYESEN eljönnek és BOCSÁNATOT kérnek töle is meg a feleséged szüleitöl is.


Minden egyéb esetben jogos a feleséged haragja.


Az, hogy félig-meddig verekedtek a szüleivel, és emellett még az anyagi elönyükre alapozva megpróbáltak beleszólni a házasságotokba, tökéletesen indokolja, hogy ÍGY nem akar velük kapcsolatban lenni.

2013. okt. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
90%

"Anyu régebben megrángatta anyósomat, innen kezdődött. Aztán kicsit visszaéltek azzal hogy anyagilag jobban állnak. De hajlandóak lennének megbocsájtani,..."


Ezt csak én nem értem? Mi az, hogy hajlandóak lennének megbocsájtani??? Mit? Hiszen a feleséged nem is csinált semmit...

2013. okt. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
95%
Utolsó, bingó, nálad a pont! Ennyi...
2013. okt. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
82%
18-as megelőzött.... még a te szüleid hajlandók megbocsájtani???? mégis mit? milyen nagylelkűek... hallod...
2013. okt. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!