Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek, akiknek a férje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek, akiknek a férje jóval többet keres, nektek nem rossz az "ő pénzét" költeni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy házasságban vagyonközösség van, de akkor is olyan rosszul érzem magam emiatt.


Ráadásul a lányunkat nem vették fel bölcsibe, így most 110 gyed helyett kapom a 25 gyes-t, ami semmire nem elég.


Velem van a gond? Hogyan tudnék túllépni ezen?


2013. okt. 21. 13:31
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Ez a dolog engem is zavar, pedig a férjem egy tündér, soha nem éreztette, hogy többet keres, pedig úgy keres többet, hogy az én fizetésemnek nevezett valami kb arra elég, hogy félretegyük és legyen egy kevéske félretett pénzünk. Mert amúgy semmire nem lenne elég.


Én ezt úgy oldom meg, hogy nem költök magamra. Ennyire egyszerű. Ruhát nem vettem amióta együtt vagyunk 3,5 éve, illetve könyvet is csak olyat amit ő is ugyanúgy olvas.


Majd veszek könyveket ha normális munkám és normális fizetésem lesz. Másra nem is nagyon költenék amúgy sem. Csak könyvekre.


27/N

2013. okt. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Engem is zavar, pedig a férjem soha nem hozta még csak szóba sem. Nekem az a furcsa, amikor valakit ez nem zavar!

Bár nem lennénk rászorulva, amiről lehet, lemondtam.

Tehát levetettem a műkörmeimet, mert már úgy is pihennie kell! :) Ami nem feltétlenül szükséges, arra nem költök.

Mondjuk mi a gyerekre rengeteget költünk! Magunkra nem igazán.

2013. okt. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!