Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » "Szerezz magadnak olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Szerezz magadnak olyan férfit, aki már elkelt. Igazi férfiak, igazi kihívás. Próbáld ki. " Ki mit gondol erről?

Figyelt kérdés

Egy társkereső hirdeti magát így

" Magyarország első, kapcsolatban élőknek szánt diszkrét társkeresője!"


Csak én érzem, hogy ez már túl megy minden határon?? Ennyire prűd lennék??


2013. nov. 5. 21:08
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
100%

Kihívás olyan férfit szerezni, aki már elkelt?

És mi érte a jutalom? A feleség kedvenc bugyogója?

Hogy hasonló stílusban válaszoljak, használt pasi kellene a fenének...

2013. nov. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
100%

Nézd Kérdező, szerintem nem vagy prűd, csak nem kísérted figyelemmel ezt a piacot... a legtöbb társkeresőnél meg lehet adni vagy évtizede, hogy komoly vagy laza kapcsolatot keresel, sehol sem kértek eddig se családi állapotot igazoló okmányt, szóval aki szeretőt akart keresni, annak eddig is szabad volt a pálya, legfeljebb beállította, hogy laza kapcsolatot keres, azt ennyi.


Ha meg kifejezetten erre a reklámszövegre gondolsz, nos az egy olyan tipikus reklámszöveg, amiből árad a fogyasztói társadalom szellemisége, miszerint az élet értelme csakis a fogyasztás lehet... hogy ezzel sokan nem értünk egyet, az nem zavarja a szlogen íróit, a felháborodás is reklámértékű...

Egyébként itt van cikk róla:

[link]

2013. nov. 6. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
42%

7: Nem az, hogy igénye, de miért nem lehet betiltani ezt???

Társkeresőben is átvágott valaki, és hiába fordultam segítségért, hogy másokat már ne károsíthasson meg érzelmileg és egészségileg (betegséget is kaptam tőle), azt mondták, teljes joggal megteheti....! Miért? Hogyan kéne ezt megakadályozni?

2013. nov. 6. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
76%

"Szerezz magadnak olyan férfit, aki már elkelt. Igazi férfiak, igazi kihívás. Próbáld ki. "

:)

Nagy cucc lehet egy olyan pasit felszedni, aki önként jelentkezik, hogy szedjék fel.

Az már más kérdés, hogy ezek a pasik nem kapcsolatkeresés miatt vannak jelen ezen a fórumon, hanem hogy dugjanak egy jót az asszonyon kívül mással is.

Hogy a nők is csak dugni akarnak-e azt nem tudom, valószínű abban reménykednek, hogy majd valamelyik balek felrúgja a házasságát értük. Hiú ábránd! Miért rúgná fel, ha a felesége mellett megkettyinthet mást is...

2013. nov. 6. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
100%
Én már csak azon csodálkozom, hogy a prostik még nem csődöltek be, hiszen már minden elérhető ingyen..
2013. nov. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
65%

#25 "7: Nem az, hogy igénye, de miért nem lehet betiltani ezt???" - mégis milyen alapon? Nem egy vallási fundamentalista államban élünk, a párkapcsolat az emberek magánügye, a párkapcsolati hűtlenség nem büntetőjogi - már vagy 100 éve -, de még csak nem is polgári jogi kategória.


Attól még, hogy ez a dolog így nekem sem tetszik, az efféle marketingtől rohamot kapok én is, azt gondolom, hogy az összességében sokkal nagyobb baj lenne, ha az állam be tudna tiltani egy ilyent, mert az azt jelentené, hogy beleszól az emberek kapcsolataiba.

2013. nov. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
66%

Szomorú. Szánalmas. Visszataszító.

akinek erre van szugsege ures es szanalmas

2013. nov. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem az oldallal van baj, hanem avval, hogy erre van kereslet.
2013. nov. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
100%

Amíg szar van, addig légy is lesz.


Ha jobban belegondolok ilyen oldal nélkül is ugyan ez ment, emmá nem oszt nem szoroz.


A bordélyházak sem okai a prostitúciónak, csupán következményei.


Itt legalább mindenki tudja, hogy nős faszival kezd. A reklámszöveg kétség kívül trágya, ahogy az összes többi mosóporreklám is.

2013. nov. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 Je Veux ***** válasza:
50%

Én erről még nem is hallottam, sehol sem találkoztam vele.


Az az igazság, hogy én már csaltam meg az egyik exemet, és bár még azon a hétvégén szakítottunk közös elhatározással, mégis megtörtént a dolog. Tehát tudom milyen a szituáció.


Na de hogy valaki ebből üzletet csináljon, netán sportot űzzön... Ez tényleg undorító.

2013. nov. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!