Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » "Szerezz magadnak olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Szerezz magadnak olyan férfit, aki már elkelt. Igazi férfiak, igazi kihívás. Próbáld ki. " Ki mit gondol erről?

Figyelt kérdés

Egy társkereső hirdeti magát így

" Magyarország első, kapcsolatban élőknek szánt diszkrét társkeresője!"


Csak én érzem, hogy ez már túl megy minden határon?? Ennyire prűd lennék??


2013. nov. 5. 21:08
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
74%

"én már csaltam meg az egyik exemet"

... hát férfiként velem is megesett már ilyesmi, de ellenkezőleg, az soha nem a tartós kapcsolatom ellen irányult... olyankor fordult elő, amikor sorozatos negatív hatások után úgy éreztem, hogy sürgősen valami instant pozitívumra van szükségem... és többek között pont azért, hogy a kiborulásom ne a párkapcsolatomon csapódjon, ne azt mérgezze, tegye tönkre...

Ha a párkapcsolatomban van ilyen nagy, szakításszerű válság, akkor pont eszembe sem jutna, akkor az energiát abba kell tenni, annak a megmentésébe... a "biztonsági játszmázást" meg mindenben utálom...

(mondjuk a "lebukásom" is tök jellemző volt, beléptem a kapun, erre közli a párom, hogy

- te d*gtál".

- Csakugyan, honnan tudod?

- Ki van írva a képedre...

.... persze, hogy észrevette, mert a hosszas nyüglődésemet mintha elfújták volna attól, hogy a sok negatív után valami pozitívat is dobott az élet, annak bizonyítását, hogy nem vagyok leírt, hanem hím, akit adott esetben f*rkon ragadnak, jót tesz ez ám az ember egójának...

(megesett kontra is tizenév alatt, nem élünk nyitott kapcsolatban, de azért x évente egy-egy ilyen attac belefér - pláne, hogy valójában a "megcsalt fél" lesz a dolog legnagyobb haszonélvezője mert otthon szűnik meg a neurózis, a depi, és jön meg a tettvágy... akár minden értelemben:)


Szóval azért tessen abba is belegondolni, hogy ilyen is van a világon - nem is olyan ritkán, max nem beszélnek róla - egy külső alkalmi kaland nem feltétlen az ember párja ELLEN megy... még olyan is van, nem is túl ritkán, amikor pont egy félrelépés ébreszti rá az embert, hogy mennyire fontos neki a párja, vagy teszi rendbe az otthoni szexuális életet...

Szóval az élet nem fekete vagy fehér...


Persze ettől még az itt szereplő reklám ócska, és a szlogen által sugallt magatartás visszataszító.

2013. nov. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
Pfejj, de ócska reklám...
2013. nov. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
Marha nagy kihívás olyat felszedni, aki direkt hirdeti a neten, hogy párt keres... Aki házas és meg lehet szerezni, azt minek? Kutyából nem lesz szalonna.
2013. nov. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
38%

31: De nem tűnt fel, hogy tárgynak tekinted azt a lányt, aki által feldobódtál? Egy nő teste, lelke nem egy közérzetjavító tabletta, ami csak úgy be lehet kapni, ha kedved szottyan rá!


Vele mi lesz érzelmileg? És a pároddal mi lesz érzelmileg?

Nem gondolod, hogy emberileg nullává válsz az élettársad szemében azáltal, hogy ezt megteszed egy nővel?

2013. nov. 11. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
38%

26:

Az adott szó alapján! Ha vannak az életében emberek, akikkel meg van állapodva egy bizonyos párkapcsolati formában, akkor kelljen az illetők hozzájárulása (regisztrációja) ahhoz, hogy mellettük párt keressen!


De ezeken a k.va reglapokon még azt sem kell beírni, hogy milyen kapcsolatai vannak és mióta! És nem kell aláírni egy nyilatkozatot, hogy büntetőjogi felelősségem tudatában kijelentem, hogy reglapon megjelenített adatok a valóságnak megfelelnek!


Mért szerintem az érzelmi kár nem kár? És a járulékos anyagi károk? Az, hogy valakivel való kapcsolatodra alapozod az egész életviteledet? És utólag derül ki, hogy átvert, és romokban az életed?

Erre miért legyintesz?


Ha nem éri el az egészségkárosodás az ÁNTSZ hatáskörét, csak kommersz nemi betegségeket terjeszt az illető, akkor senki nem megy utána, hogy igenis kezelje ki magát és ne terjessze tovább.

Ha nem vesz feleségül min. 2 nőt egy monogám országban, vagy ez nem derül ki, szintén nem lép közbe senki, még egy rohdt felhasználói szabályzatot sem állítanak úgy össze, hogy védjen téged, mint társkeresőt!

2013. nov. 11. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
#34-#35, Te egyszerűen tagadod éppen az embereknek azt a jogát, hogy saját akaratukból alkalmi szexkapcsolatot létesítsenek, ha éppen úgy tartja kedvük.
2013. nov. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

Rendkívül egyszerű tenni ellene!

Csak jó sokan kell csinálni!

Készíts egy (vagy több) regisztrációt, amiben leírod, nem partnert keresel, hanem a feleségedet/férjedet jöttél fülöncsípni.:)

Én ezt szólom hozzá!

Mi a webcíme ennek az oldalnak?

2013. dec. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:

36: Tagadom azt a jogát, hogy bárkivel akarata ellenére ezt tegye!!


Velem 2x tették! Soha az életben nem mentem volna bele, mert én szerelmi kapcsolatot építettem velük, és ők is azt színlelték hónapokon át!

Majd kiderült, hogy a feleségüket csalták meg!

Én ehhez soha az életben nem asszisztáltam volna!

És soha nem létesítettem volna velük kapcsolatot, ha nem beszélünk több száz órán át a közös jövőnkről!


_EHHEZ_ NINCS JOGUK!

Hazudni, átverni, cserbenhagyni!

Tönkretenni mások életét és EGÉSZSÉGÉT, mert nekem azt is tönkretették!


És mennek tovább, büntetlenül, hazudnak tovább a nőknek!

És az elődeim létszámát is tudom!

2013. dec. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:

36: Te meg egyszerűen tagadod az embereknek az egészséghez való jogát!

Tagadod az embereknek az önrendelkezési jogát!


Tagadod az embereknek a saját döntéshez való jogát arról, hogy milyen kapcsolati formát fogadnak el!

Tagadod az embereknek az igazság tudásához és emberi méltósághoz való jogát!


Tagadod a magánélet szabadságához való jogát!!

Mert mindenkinek szabadon joga van dönteni róla, hogy milyen párkapcsolati formát választ!

Ha valaki házasságot és /vagy szerelmi kapcsolatot akar, erről ugyanolyan joga van önrendelkezni, mint annak, aki szexkapcsolatot!

2013. dec. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
#39, és ki mondta, hogy bárkinek nincs mindahhoz joga, amiket Te felsoroltál???
2013. dec. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!