Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 6 éve élek kapcsolatban, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6 éve élek kapcsolatban, és egy másik Férfit kívánok! Hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés

Közös gyerek, közös élet, mindenünk meg van...

A kapcsolatunk 1 éve nem a legjobb, probáljuk helyre hozni, de mindig ordítás a vége!

3 hónapja ismerem a másik férfit, semmi nem történt köztünk, addig nem akar semmit tenni míg én nem engedem...

Hogy felejtsem el? Mindennap gondolok rá, és nem sokon múlott a botlásom...

Tudom, hogy gusztustalan és undorító, de valaki segítsen! Akár privátban is!

Az segítsen aki tud! :(


2013. dec. 2. 10:57
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Nektek komoly problemaitok vannak.


Szerintem a ferjed azert nem akarja, hogy dolgozz, hogy nehogy felremenjel. Amire ugy latszik nem alaptalanul gyanakszik.


Ennek ellenere en a helyedben elmennek dolgozni, akar a ferjed beleegyezese nelkul is es NAGYON kerulnem a kompromitalo helyzeteket. A szeretojeloltet meg hanyagolnam vagy 6-8 honapra!!!


Ezzel a lepessel tudnal tenni a csaladodert, amit nem szoktak cserelegetni, mint egy koszos zoknit.

2013. dec. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
47%

Ha NEM akartál házasságot, akkor miért szültél gyereket? Tudtad, hogy ez a kapcsolat nem lesz tartós! Egyetlen gyerek sem változtat meg egy rossz kapcsolatot.

De miért gondolod,m hogy egy másik pasit nem unsz meg néhány év múlva?

Igaz, hogy ilyen féltékeny, uralkodó férfivel nem érdemes együtt maradni.

2013. dec. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

A hazassagban nem hiszek sose lattqm sirig tarto hazassagot. Nem latom ertelnet addig a hazassagnak mig kimondjak a valast ha azt kerem!

Ennyi...

Nekem az eskuvobol csak az maradt meg mikor ismerosom mondta az ifju parnak, hogy legyetek boldogak ettol boldogabbak mar csak akkor lesztek mikor kimondjak a valast...

Na ez a nagy igazsag!

2013. dec. 2. 15:54
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Èn sem akarok soha nem is akartam férjhez menni,mégis van gyerekem!Soha nem láttam az összefüggést.Nekem meg a házasságròl egy adás vételi szerződés jut eszembe..Amùgy az én párom dettò ilyen.Azt kéne vele megértetned hpgy pont ezzel a viselkedéssel üldöz más karjaiba.
2013. dec. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Szia!

Nekem is ilyesminek tunik a hazassag... :)

Ez a baj, hogy a viselkedesevel pont minden ferfi jobban erdekelne, mint O!

De tegnap egesz jo napunk volt... Meglepo volt :)

Te hogy viseled igy a Parod? Vagy csak en borultam mar ki?

2013. dec. 3. 15:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!