Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 6 éve élek kapcsolatban, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6 éve élek kapcsolatban, és egy másik Férfit kívánok! Hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés

Közös gyerek, közös élet, mindenünk meg van...

A kapcsolatunk 1 éve nem a legjobb, probáljuk helyre hozni, de mindig ordítás a vége!

3 hónapja ismerem a másik férfit, semmi nem történt köztünk, addig nem akar semmit tenni míg én nem engedem...

Hogy felejtsem el? Mindennap gondolok rá, és nem sokon múlott a botlásom...

Tudom, hogy gusztustalan és undorító, de valaki segítsen! Akár privátban is!

Az segítsen aki tud! :(


2013. dec. 2. 10:57
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom. Ha én a helyedben lennék, nem adnám fel a hivatásomat. Ha van lehetőséged visszamenni a munkahelyedre, tedd azt. Nekem úgy tűnik, hogy a férjed a bolhából is elefántot csinál, és ha visszamész,ha nem mindig lesz valami probléma. Szerintem mindenkinek kell hogy legyen az életében egy olyan terület, ami boldoggá teszi, amiben sikerélménye van. Nálad úgy tűnik ez a terület a munka, mert a párkapcsolatod most nincs a legjobb állapotban.

Az nem működik, hogy mindig csak nyelsz a béke érdekében, mert ez csak látszatbéke, de közben belül felőrlöd magad.

Nagyon sajnálom, hogy a terhességeid nem sikerültek. Teljesen át tudom érezni a problémádat, és azt is, mennyire fájhat, ha a párod nem érez veled együtt.


Azon nem tudom, hogy lehetne segíteni, hogy a másik férfit elfelejts, vagy a pároddal rendbe hozd a kapcsolatodat, de szerintem addig menj vissza az imádott hivatásodhoz, amíg van rá lehetőséged. Lehet hogy később bánod majd az elszalasztott alkalmat, főleg, ha a párkapcsolatod sem úgy alakul ahogy szeretnéd. Akkor azon fogsz majd gondolkodni, hogy megérte-e mindig neked engedni?

2013. dec. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Igazad van, de ha visszamegyek dolgozni abba amit en szeretek attol tartok, hogy meg inkabb bajba kerulunk es akkor foleg az a masik fog erdekelni!


Valahogy helyre kell hoznom, de nem tudom mar, hogy hogyan!

Nem tudom miert erdekel a masik ennyire, miert pont most meg mi ez a rohadt erzes?!?! Azt meg nem hagyhatom, hogy mas kavarjon be annyira, hogy szetmehessunk miatta!

Meg a masikkal szemben is gusztustalan, hogy velem akar lenni en meg, mint egy idiota ugy hulyitem, hogy nemet mondok de a bolond is azt latja, hogy igent akarok helyette :/

2013. dec. 2. 13:31
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

"s egyszercsak benyögte, hogy nem akarja, hogy elmenjek mert fél, hogy pénz, szabadságot ad és lelépek, bepasizom... :/" - Kérdező, férfiként annyi a véleményem, hogy kifogtál egy kórosan féltékeny szociopatát, aki birtokolni akar, és a másik férfi leginkább is azért vonz, mert a szabadulást látod benne önmagad számára.

Tán életemben nem mondtam még ilyent nőnek, de szerintem lépj, mert magától jobb nem lesz, a párodnak meg nincs betegség-belátása, soha nem fogja felfogni, hogy ez kóros, a párkapcsolat-házasság a szabad döntésről szól, nem a birtoklásról.

2013. dec. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
"Megnézi, hogy mikor hova megyek, ha barátnőzök háromnegyedóra után felhivat a Gyermekünkkel, hogy anya gyere haza... ;(" - na,, ezt a fajta érzelmi zsarolást és a gyerek eszközként használását EGYSZER csinálhatná meg velem valaki... nemtől függetlenül... másodjára szárnyakat kapna, minden egyébre tekintet nélkül...
2013. dec. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Utolso valaszolo!

Az a baj, hogy sose volt ilyen...

3 eve itthon voltam, mar a negyedik eve lassan erre most februarban ilyet mondd...

Sose adtam okot feltekenysegre, sot mikor egyik ismerose ram startolt en szoltam neki, hogy ezt ne hozza tobbet a kozelembe se! :/

Nem elhagyni akarnam Ot, hanem megoldani, hogy megint olyan legyen, mint volt! Elhagynam akkor a Gyermekunkkel se tudna napi szinten lenni es azt nem akarom, hogy a Fiunknak legyen rossz barmi!

A masik ferfiben nem sokaig latnek szabadsagot :)

Ki bizna abban aki miatta szall ki egy kapcsolatbol, vagy ha megcsalnam paromat vele, es vegul egyutt is maradnank? Ugyanaz lenne csak az a Ferfi okkal hisztizhetne

2013. dec. 2. 13:59
 16/25 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy nyugodt voltam es nem repkedtek a pofonok meg a ruhai ezert a huzasert! En is zsarolasnak es gusztustalannk ereztem, hogy a Fiunkkal hivat fel, hogy anya gyere haza!
2013. dec. 2. 14:04
 17/25 anonim ***** válasza:

Kérdező, nem lehet túl jó tapasztalatod a férfiakkal, hidd el, vagyunk páran, akik tudjuk kezelni a mindennapi élet dolgait... nálunk is volt 1 hetes tanulmányi kiránduláson a zasszony, jó utat kívántam mielőtt elment, és vártam haza... ennyi.

Szóval nem, mást kalitkába zárni nem normális, a gyerekével zsarolni, a gyereket bevonni a játszmákba meg egyenesen vérlázító... komolyan mondom, hogy ha engem hivatott volna fel így a párom a gyerekkel, akkor visszakérem, és kb annyit mondok, hogy jövök amikorra jövök, de addigra te legyél összecsomagolva... és leteszem.

Az egy másik dolog, hogy Te meg a jelek szerint kapcsolat-függő vagy, ezért jelenik meg számodra a szabadságvágy is egy másik potenciális partner, másik lehetséges kapcsolat képében. Persze ebben nincs különösebb meglepi, rendszerint a zsarnok meg a kapcsolatfüggő szokott párost alkotni.

(bocs a nyíltságért)

2013. dec. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Kérdező (#16), na, akkor Te nem vagy reménytelen eset:))) - ez erre egy teljesen egészséges reakció.
2013. dec. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

:)

Nem haragszom! En kertem a segitseget!


Nem tudom, hogy ez kapcsolatfuggoseg-e... Lehet hogy az!

Nem a szabadsagra vagynom, hanem arra, hogy olyan lehessen, mint regen...

Augusztusban jutottam el addig, hogy eleg volt! Osszepakoltam a cuccat es kertem, hogy menjen el. Kaptam egy rakas igeretet es semmi valtozas azota se!

Na mindegy... Jol kisirtam magam Nektek, de elore nem nagyon jutottam meg :)

2013. dec. 2. 14:23
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

"Kaptam egy rakas igeretet es semmi valtozas azota se!" - na látod Kérdező, ez a probléma maga, hogy valójában a férjed szerintem fel sem fogja, képtelen belátni, hogy mennyire űbergáz az, amit csinál. Persze, elmondta neked, amit hallani szeretnél, hogy ettől megnyugodj, és mehessen minden úgy tovább, ahogy eddig ment.

Ezért mondtam, hogy ez a helyzet nem reményteljes. Akkor lenne remény a kapcsolatotok jobbra forduléására, ha a férjed végre felfogná azt, hogy mit csinál rosszul, és tényleg, ő maga is változtatni akarna a saját hozzáállásán. Persze, nehéz, meg idő, meg türelem, de akkor van remény, akkor érdemes megpróbálni. Enélkül viszont reménytelen.

2013. dec. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!