Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit csináljak? Váljak? (Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Váljak? (Nem kapcsolati tanácsokat szeretnék, hanem normális válaszokat)

Figyelt kérdés

A feleségemmel teljesen elhidegültünk egymástól már több éve, van egy 8 éves kislányunk, akit nagyon szeretek, és nem tudnám elhagyni őt semmi pénzért.

2 éve megismerkedtem egy nővel, akinek 1 év múlva mondtam el, hogy családom van. Őt szeretem, és nem tudom nem is akarom elhagyni őt, tőle sokkal többet kapok érzelmileg, mint a feleségemtől. Készen állok vele leélni az életemet.

ő semmit nem erőltet, annyira tisztel, és szeret hogy ezek után is velem maradt. Soha nem emlegeti nekem tehát hogy váljak el, mindig kérdez a kislányomról, házias egy igazi kis csoda éppen ezért is szerettem belé ennyire.

Gondolkoztam a váláson, de nem tudom mit tegyek, csakis a kislányom miatt nem léptem még "otthon".


2013. dec. 9. 16:26
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
69%

Persze, a gyerek miatt nem váltál el...ezt a dumát már sok gyáva, szánalmas pasitól hallottam már. Egyáltalán nem voltak minta apák, le se sz*rták, hogy mi van a családjukkal, csak egy jó kis kifogás volt nekik, amivel megpróbáltak, vmi sajnálatot kicsikarni az emberekből.

2 éve hazudsz, annak a szerencsétlen feleségednek! Nem volt elég? Egyébként a csodás főnyereményedről is meg van a véleményem. Uhh szembe köpném magam a helyetekben.

Komolyan, ezek után csak remélni tudom, hogy a feleségednek is van vkije :D !

Igen, válj el.

2013. dec. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
93%

Nem szeretsz Te senkit Kérdező, csak magadat.

Itt áradozol az új nődről is, hogy mennyire imádod. Jah szexelni vele.. De annyira sem tisztelted meg, hogy az elején elmond, hogy házas vagy, és várjon, amíg elválsz. Őt szeretővé alacsonyítottad, a feleséged meg megcsalt nővé tetted, és még most is elvagy, mint disznó a pocsolyába.

Hagyjuk már ezt a szánalmas szöveget, hogy a gyerek miatt maradtál eddig. Maradtál, mert kényelmes, mert anyagilag így jobban megéri.

Ha normálisan gondolkoznál ezekről a dolgokról, akkor tudnád, hogy a válás a feleségeddel való kapcsolat végét jelenti, de nem a gyerekeddel való kapcsolat befejezését jelenti. Ha tudnál normális elvált apuka lenni, akkor a lányoddal lehetne egy normális kapcsolatod. De így semmibe nem fog nézni, ha nagyobb lesz és rájön milyen gyáva férfi vagy. Meg is fogod érdemelni.

2013. dec. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
89%

Undorító vagy kérdező, ahogy két éve megalázod a feleséged és nyálasan áradozol a ribizlidről!

Két évet elraboltál a feleséged életéből, válj el tisztességesen, hagyd hogy ő is találjon valakit aki megbecsüli. És h@lye aki azt tanácsolta, harcolj a gyerekért. Hagyd békén a gyereket, ne akard elvenni az anyukájától, nem elég hogy 2 éve csalod a feleséged, még a gyereket is elvennéd, elszakítanád őket egymástól? Miért is? Mert te gerinctelennek születtél, ők bűnhődjenek?

Költözz a ribizlidhez, mosson -főzzön ő rád, lássuk utána is "egy igazi kis csodának" látod? Hányok tőled....

2013. dec. 10. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
82%

"2 éve megismerkedtem egy nővel, akinek 1 év múlva mondtam el, hogy családom van. "

Szerintetek ki az a hülye, aki egy teljes éven át nem veszi észre, hogy a hapsi sosem elérhető este-éjszaka, sem hétvégén, nem lehet felhívni, nem lehet felmenni hozzá, ő sem alszik nála, nem ismerheti a barátait, a szüleit... EZ KAMU.

2013. dec. 10. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
92%

Tényleg, ha már 2 éve csalod a feleséged, akkor most már tényleg legyen benned annyi emberi méltóség, hogy elé állsz és elmondod neki a dolgokat. Itt másik is írták, hogy válj el minél hamarabb és ne rabold a feleséged idejét.

Az, hogy elhidegültetek egymástól az a Te hibád is nem csak a feleségedé. Ha már szegény nőt így megalázod, akkor legalább a gyereket hagyd ott neki.

2013. dec. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
91%

Az a helyzet, hogy ez csak duma, hogy szereted a lányodat meg a nődet is, igazából csak magadat szereted. Hogy miért? Ha szeretnéd a nődet, akkor őszinte lettél volna hozzá már korábban is, és elmondtad volna, hogy van családod. Ezzel őt is átb.asztad. A lányodat meg aztán tényleg nagyon szereted, képes vagy már 2 éve csalni az anyját. Azt hiszed, hogy nem fogja fel és nem fáj neki? Nálunk is hasonló volt itthon, csak én már 23 éves vagyok, de még így is megviselt, hogy apámra sosem lehetett számítani, állandóan eljárkált, szórta a pénzt és anyám majdnem idegösszeroppanást kapott.

Ha jó neked, hogy magad körül mindenkit tönkreteszel, akkor hajrá. Boldog életet! :D

2013. dec. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
7%
Ennyi szent fazekat! Én több mint tíz éve csalom a feleségem.Nekem így nagyon jó.Nem tud róla,így nem fáj neki.
2013. dec. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
66%
Menj a pi..., utolsó!
2013. dec. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
13%
Jobb ha tud róla s fáj neki. Had szenvedjen!
2013. dec. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%

Az a férfi, aki hajlandó olyan nővel együtt lenni, akinek elég a "Második Maca" szerepe, az meg is érdemli. Ha ez a cafka tiszteli ezt a csalfa lényt, akkor borzasztóan ostoba is lehet. Megérdemlik egymást!

Válj el! Nálad ezerszer jobb férjet fog találni a jelenlegi nejed! Újjá fog születni! Nagy kő esik majd le a szívéről. Van rá egy fogadásom, hogy ez a kis p*csa 1 hónap után úgy fog kirúgni, mint a szél, pláne, ha minden második hétvégén nálatok lesz a gyermek. Pláne, ha etetnie kell téged, és pláne, amikor már őt is unni fogod. Ui.: amit tanul a kislányod lelke, olyan lesz a felnőttkora, tehát csalfa férjet választ magának, mert ez neki a minta. (Szegényke!)

2013. dec. 12. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!