Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit csináljak? Váljak? (Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Váljak? (Nem kapcsolati tanácsokat szeretnék, hanem normális válaszokat)

Figyelt kérdés

A feleségemmel teljesen elhidegültünk egymástól már több éve, van egy 8 éves kislányunk, akit nagyon szeretek, és nem tudnám elhagyni őt semmi pénzért.

2 éve megismerkedtem egy nővel, akinek 1 év múlva mondtam el, hogy családom van. Őt szeretem, és nem tudom nem is akarom elhagyni őt, tőle sokkal többet kapok érzelmileg, mint a feleségemtől. Készen állok vele leélni az életemet.

ő semmit nem erőltet, annyira tisztel, és szeret hogy ezek után is velem maradt. Soha nem emlegeti nekem tehát hogy váljak el, mindig kérdez a kislányomról, házias egy igazi kis csoda éppen ezért is szerettem belé ennyire.

Gondolkoztam a váláson, de nem tudom mit tegyek, csakis a kislányom miatt nem léptem még "otthon".


2013. dec. 9. 16:26
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
80%

Ez elég nagy kiaszás a feleséggel! Nem az, hogy megcsalod, vagy, hogy elhagyod, hanem az, hogy elvesztegeted az éveit. 2 éve csalod, hazudsz neki. Egy nőnél, főleg 30-on túl, 2 év is nagyon sokat jelent! AZ ő, boldog életre való esélyeit csökkented a hazug kettős életeddel. Ez csak neked jó.

34N

2013. dec. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
78%
Ki az aki azt írja, hogy harcoljon a kérdező a gyerekért, és ha jobb a körülmény nála lehet??? Ugyan már!! Szegény feleséged csaljuk meg, hagyjuk el aztán meg vegyük el a gyereket tőle, mert apuci más nővel akar élni és kell neki a gyerek is... Ez mi?????
2013. dec. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
84%
Nem csoda, hogy elhidegültetek egymástól a nejeddel. Ezt a levelet is olyan érzelemmentesen írtad meg, mint egy döglött kutya. Gondolom, a nejed erről is tudna mit mesélni.
2013. dec. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
91%

A feleséged tud a kapcsolatodról? Vagy két éve hazudozol neki?

Gondolj arra, hogy mit szólnál, ha egyszer majd a kislányodat hülyítené és csalná meg a párja két éven át. Neki ez normális lesz, hisz ezt látja tőled, mint példaképtől. Mit lehet erre írni, büszke lehetsz magadra. Végre egyszer legyél tisztességes, és mondd el az igazat és váljatok. Azért a másik nőéért is, a feleségedért is, akinek lopd az idejét, és a lányodért, akinek ilyen szemét, hazug apa jutott. Elég nagy már, rá fog jönni előbb utóbb, így is esélyes meggyűlöl ezért, de ha nem tőled tudja meg, akkor biztos.

2013. dec. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
1%

Társulj a klubba, az elvalt, szerelmet keresök klubjaban, sajnos, eleinte minden nö hazitunder, aztan hazisarkannya valik, egy idö utan, addig mar szuletik egy uj gyerek , uj hitelek , stb, mar kesö valni es 3 ikat keresni, mire megtudod, h a lanyodat kirakta a hazatokbol.

De sokan megis valtanak ilyen helyzetbe is es keresik a 3 ikat es a körforgás végtelen....

Sok sikert!

2013. dec. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
80%
Válj el, hogy a feleségednek is legyen lehetősége egy boldog életre egy csaló gazember nélkül. Költözz össze a ribizliddel, mosson, főzzön csak ő rád. Könnyű úgy mindig kedvesnek és kiegyensúlyozottnak lenni, hogy csak d@gni kell, meg szórakozni, meg az ajándékokat bezsebelni.
2013. dec. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
81%

Ha már félre mész, annyi gerinc lehetne benned, hogy elmondod a feleségednek, ő is keressen valakit magának, és 'szépen' elváltok. Egy nagyobb beszélgetéssel (ha megoldható, persze a gyerek ne legyen se szem, se fültanúja a dolgoknak).

Még két dolog amin gondolkoznék a helyedben.

1. A feleségeddel mikor kezdtetek elhidegülni? Csak nem akkor, miután megszületett a kislányod? Mert a feleséged első sorban a gyerek igényeit tartotta szem előtt, és holt fáradtan feküdt le aludni, arra pedig egyáltalán nem maradt energiája, hogy még veled is úgy törődjön, mint előtte?

2. A másodhegedűsödnek is egy teljes éven keresztül hazudtál (Gratulálok...). Miből gondolod, hogy ha majd neki kell kimosnia a büdös zoknidat, nézni a fejed heti 7-szer, az év 365 napján, és nem lesz annyira jó az egész mint most mikor mindketten frissek-üdék vagytok, esetleg nem fordul-e meg a fejében, hogy őt is kikosarazd? Vagy 'tanulva' abból amit most teszel, ő keres majd valakit? Gondolom a feleségeddel sem úgy házasodtál, hogy 'majd évek múlva megcsalom', vagy 'úgyis elhidegülünk egymástól'.

2013. dec. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
56%

Elhidegüléshez két ember kell. Feleségtől elvenni a gyereket… Jó kérdés. Nem tudjuk mit tett az asszony.


Engem inkább az fogott meg, hogy 1 év után mondtad csak el hogy családod van. Ez az ami nem fer. Lehet nem azonnal, gondolkozni, akár heteken át, hisz nem könnyű ez, na de egy év…

És igazából az első intim kapcsolat után legkésőbb el kellene mondani. Amikor látszik hogy komolyabb az ügy. Na de újra, meg újra és újra, egy éven át…

2013. dec. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
66%

Bocsánat kérdező de undorító egy alak vagy. Elhiszem hogy szereted a lányod és a nődet is. DE! Egy 8 éves gyerek már nem olyan hülye és fel fogja majd , h az anyja helyett apa mással találkozgatott. Vagy valahogy így. Később amikor idősebb lesz és megérti teljesen akkor is rájöhet ez az érzés ,hogy basszus apa!


Válj el ez már úgysem lesz jobb de addig hagyd abba a szeretőddel és csak utána folytassátok.

2013. dec. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
46%
egy kapcsolat nem ugy megy hogy most csinálom, most abbahagyom, most megint csinálom, az érzelmek nem ilyenek.
2013. dec. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!