Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Létezik olyan NORMÁLIS negyven...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan NORMÁLIS negyvenes nő, aki komoly kapcsolatot esetleg házasságot tervezne huszonéves pasival?

Figyelt kérdés

Olyan aki nem kapuzárási pánikban fetrengő, 40+ évesen discoba járó nő, hanem korához illően viselkedő és normális. Abban az esetben ha a pasi családcentrikus, biztos egzisztenciájú, érett gondolkodású.

Érvek, ellenérvekre lennék kíváncsi, hogy miért vagy miért nem.



2013. dec. 29. 13:57
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
Arra lennék kíváncsi, hogy azok a negyvenes nők akik fiatalabb fiúkkal kezdenek, mit szólnának hozzá, ha a saját fiú gyereküket környékezné meg egy velük egykorú...
2014. jan. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
94%

Egyetértek a 3. hozzászólóval. Nem mondom, hogy nem működhet a dolog, de.... Nálunk közel 30 év van, párom az idősebb, ő már 55 lesz :( Én sem hittem el soha, hogy gond lesz. Jó dolog egy ilyenben, ami nekem fontos, hogy nem jár el a haverokkal, nem bulizós fajta, velem, mellettem van mindig, szeretjük egymást, támogat(ott, már nem annyira...) Viszont kijöttek a különbségek ( 10 éve vagyunk együtt) Pl. én még kirándulnék, sétálgatnék, stb, ő pihenne. Nyaraláskor régen kijártunk sétálni, éjjeli fürdőzni, már nappal sem nagyon fürdünk... Én szeretnék még egy gyerkőcöt, ő nem örülne neki. Éjjel még fent lennék, ő még egyre korábban feküdne le ( bár a munkája miatt alig alszik...) A pici menne apához, akinek mindig dolga van ,vagy fáradt, vagy fáj a dereka, térde, stb...

Szóval nagyon sok buktatója van egy ilyen kapcsolatnak.

Csak az zavar, hogy mikor leírom egy ilyen kérdéshez az őszinte tapasztalataimat, nagyon lepontoznak.. :(

2014. jan. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
90%

"Csak az zavar, hogy mikor leírom egy ilyen kérdéshez az őszinte tapasztalataimat, nagyon lepontoznak.. :("


A hiba nem benned van (nézz meg egyszer egy IQ vagy érzelmi intelligencia haranggörbét).


Ami problémákat leírtál köztetek, az szerintem jelentős részben nem kor hanem személyiségfüggő. De sok embernél láttam már ezt. Legemlékezetesebbek azok amikor a jóformán aggkorúak fizikailag is lenyomták a fiatalokat. 70 év körül még nagyon jó formában vannak egyesek. De most nem is erre gondolok, hanem a gyerekekkel kapcsolatosakra. Türelem, odafigyelés. Meg azt is tapasztalom, hogy az idősebb szülők hozzáfiatalodnak a gyerekekhez.

2014. jan. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:

köszi, utolsó. Hálából nyomtam is neked egy zöld mancsot :)

Nálunk régebben nem volt az ilyenből nagyobb gond, pár éve jött ez ennyire ki :( Főleg azóta, mióta neki kellett a picihez hajolgatnia ( 2 hétig ő látta el), és azóta van gond a derekával. A térdével meg azóta, mióta görkorizás közben elesett... :)( bár a nagyobb gondok azóta jöttek ki, mióta minden másnap dolgozik. Minden nap többet, és nem fizetnek többet...)

2014. jan. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:

Tudok sok 40-es, 41,42, 43 nőt aki egyedül van, szeretne társat, gyereket csak eddig nem találta az igazit.


Őszintén nem túl szépek.


A legtöbb nem önző és józan gondolkodású ambíciózus nő azért 40-ig talál társsat és szül is.

40+ nők általában gyerekes anyák is egyben, ők normálisak.

2014. jan. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 Nitókrisz ***** válasza:
93%
En most lettem negyven, a ferjem 25 - es koszi, de meg otvenesen is kulonb leszek, mint sok huszoneves :D Sokan most idosebbnek neznek ki, mint en :) szoval senki ne jojjon nekem azzal, hogy mennyi idosen no valaki. A kor, csak egy szam, az szamit, hogy valojaban mennyi vagy. Ja, es ismerek tobb ilyen kapcsolatot, hazassagot is a kozelemben es nagyon jol mukodik! Minden azon mulik, hogy milyen az a ket ember.
2014. jan. 4. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 Nitókrisz ***** válasza:
90%
Ja igen, bocsi, azt elfelejtettem, hogy mi mar hazasok vagyunk par eve es gyerekunk is van, sot meg akarunk is.
2014. jan. 4. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 Nitókrisz ***** válasza:
90%
A 31/37-nek valaszolnam, hogy nem en kornyekeztem meg a ferjem es a hasonlo kapcsolatokban sem igy tortent, ahol ismerem a parokat, hanem mindenhol a ferfi kezdemenyezett, sot... kifejezetten ramenos, eroszakos volt. En elso korben elutasitottam a dolgot, mert nekem alapbol a tolem idosebb ferfiak jottek be. Soha ne mond, hogy soha, mert mindig vannak kivetelek es lehet ezerszer jobban mukodnek, mint a megszokott dolgok.
2014. jan. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:

tegnap 16:01-től szeretném kérdezni,hány éves voltál mikor megismerkedtetek?

Ha jól számolok 15.Ez nagyon durva még kiskorú voltál és ezek szerint ö az első neked.

2014. jan. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Igen, kb 15 voltam. Na jó, nem egészen. Egyébként ha arra gondolnál, nem büntetendő.. Igen, azóta együtt vagyunk. Bár, ha a környezetemben körülnézek ( rokonok) még nekem van a legrendesebb pasim...
2014. jan. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!