Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Létezik olyan NORMÁLIS negyven...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan NORMÁLIS negyvenes nő, aki komoly kapcsolatot esetleg házasságot tervezne huszonéves pasival?

Figyelt kérdés

Olyan aki nem kapuzárási pánikban fetrengő, 40+ évesen discoba járó nő, hanem korához illően viselkedő és normális. Abban az esetben ha a pasi családcentrikus, biztos egzisztenciájú, érett gondolkodású.

Érvek, ellenérvekre lennék kíváncsi, hogy miért vagy miért nem.



2013. dec. 29. 13:57
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem tisztelsz senkit, akkor minek neked társ, nő? Már megint egy megkeseredett fiúcska, aki eddig csak r*bancokkal vagy szűzk.rvákkal kezdett és általánosítja az egész női nemet. Gratulálok.
2013. dec. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:
Nem vagyok megkeseredett egyáltalán. Csak ez a tapasztalatom és nem csak nekem.
2013. dec. 29. 18:57
 23/40 anonim ***** válasza:

Igen, létezik. Amit te írsz, és ahogyan írsz nálad nyílván idősebb hölgyekról, az viszont rendkívül durva és nagyon szép képet fest rólad. Szégyellhetnéd magad.


Emellett ostoba és műveletlen ember vagy, különben tudnál ezer példát magad is erre a kérdésre pl. a művészvilágból.


Agatha Christie 40 volt, a második férje pedig 25, amikor összeházasodtak, A-nak volt egy kiskamasz lánya is. AC 1976-ban halt meg, a 86. életévében, a férj utána elvette AC ápolónőjét, majd pedig AC halála után két év múlva meghalt. Mindvégig Agathát szerette.


AC jóval fiatalabb volt a saját koránál - észben pedig jóval idősebb -, tehát a negyven nála nem negyven volt, hanem kb. 30., a pasi pedig jóval idősebb - így mondhatjuk, hogy egyidősek voltak. Kiválóan működött a házasság és boldogok voltak egymással.

2013. dec. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
38%

23-as voltam: És én is egy ilyen ellenpélda vagyok. Negyven elmúltam, de bármikor kenterbe verem az összes huszast. Százszor jobban nézek ki, mint 20 éve, és símán letagadhatnák 15 évet - ha akarnék. De nem akarok.


Ja: boldog házasságban élek velem egyidős, hozzám hasonlóan briliáns agyú férfival, aki ma is feladja a kabátomat, kinyitja előttem az ajtót, és tiszteli a nőt bennem - mint ahogyan én benne a férfit.


Na, mindenki alaposan elsárgult? Akkor lehet lepontozni. Itt úgyis az a divat.

2013. dec. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
0%

Ha ezt nekem címezted utolsó, akkor írtam is, hogy tudok, róla, hogy van ilyen. Nem vagyok műveletlen, tisztában vagyok ezekkel. De attól még, hogy tudom, nem jelenti azt, hogy meg is értem és el is fogadom. Akárki akármi mond, az idősebb emberek öregednek, már nem olyan fittek, minőségiek mint a fiatalok. Mint írtam, ezzel semmi gond nincs, de azért hadd ne kelljen vonzódnom fiatal létemre egy idősebb testhez. Mindennek megvan a maga ideje, majd ha idős leszek, akkor nyilván ugyanúgy fogom szeretni a párom idős testét is, mint a sajátomat.

De szerintem az az egészséges, ha mindenki a saját korosztályából választ párt. Nyilván nem csak a testiség miatt. Más érési szinten vannak, más életszakaszban járnak. Nem hiszem, hogy sok közös lehet bennük.

Szerintem azok az emberek, akik idős nő/férfi létükre 20-30 évvel fiatalabb "párt" keresnek, azok nem fogadják el a saját öregedésüket, saját magukat. Örökké fiatalok akarnak maradni azáltal, hogy fiatal fiúkkal/lányokkal kezdenek. És ami még rosszabb, fejben is infantilisek maradnak. Egy érettebb korban járó nőnek mi közös témája lehet egy huszas éveiben járó férfival? Az más kérdés, hogy az a férfi sem teljesen épp, aki hozzájuk vonzódik. Biztosan van valamiféle komplexusa. A művészembereket pedig kérlek, ne keverd ide, ők egy teljesen más világ. Nem véletlenül művészek. A sértegetést pedig kikérem magamnak, én sem tettem ezt. :)

2013. dec. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
4%
Én pedig egy sportos, fitt huszonéves vagyok. Akármilyen jól karbantartott az a 40-es (amit sose tagadtam, vannak ilyen nők, minden elismerésem az övék) sose fog kenterbe verni engem. Nem, nem egoizmusból írom, ezek tények. Nem olyan feszes az a cici, nem olyan harapnivaló az a popsi. És nem olyan szép az arc és haj már. Ez az idő velejárója. Én is leszek öreg, és akkor is a huszonévesek lesznek a legszebbek. Tudni kéne, hol a helyünk.
2013. dec. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:
#15 jó nagy marhaságokat hordtál össze. Egyáltalán nem ez tesz vonzóvá egy nőt. Extrém esetektől eltekintve, nem feltétlenül a külső meg a narancsbőr az ami számít.
2013. dec. 29. 20:32
 28/40 anonim ***** válasza:

"Az más kérdés, hogy az a férfi sem teljesen épp, aki hozzájuk vonzódik. Biztosan van valamiféle komplexusa."


vs.


"A sértegetést pedig kikérem magamnak, én sem tettem ezt. :)"


Jah, te valóban nem sértegettél senkit. :)

Hosszú távon amúgy én sem tartom életképesnek a nagy korkülönbségű kapcsolatokat, de azt sem hiszem, hogy ha valaki mégis bepróbálkozik egy ilyennel az csak egy komplexusokkal megvert lelki sérült lehet.

2013. dec. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
Hááát, én láttam olyan 42 éves nőt, hogy azt hittük, csak pár évvel idősebb a 20 éves lányánál (akit a húgának hittünk.) Biztos sok huszonéves pali kezdene vele, de ő boldog házasságban él :) De valszeg van olyan nő, akinek bejönnek a fiatalabb palik, főleg elnézve a mai 40-es pasik nagy részét. Csak nem hiszem, hogy te fogsz bejönni nekik, mert ez az általánosítós szöveged elég gáz.
2014. jan. 1. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:

Azoktól szeretnék kérdezni akik nagyon ellenzik a korkülönbséges kapcsolatokat.Lehet,hogy az idősebb picit ráncos,nem olyan feszes stb,de minden fiatal férfi szuperul néz ki,vagy tökéletes nőt keres?Nem!Mindenki mást keres egy társban,kinek mi a fontosabb.

Én olyan társat kerestem aki nem jön be mindenkinek,de nekem tetszik.Meg is találtam megőrülök érte,de talán ezt sokan nem értik.(de nem is kell)

2014. jan. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!