Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Válságban van a házasságom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jojojjo kérdése:

Válságban van a házasságom. Külföldön dolgozok 3 havonta járok haza. Kapcsolat köztünk semmi. Semmilyen téren. Hogyan tudnám ezt helyrehozni? Mit tegyek? Sokat veszekedtünk most meg már érdektelen velem szemben.

Figyelt kérdés
Én is kezdek az lenni mert nem foglalkozik velem mint férfival.
2013. dec. 30. 20:54
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
75%
ha hetente hazajárkálsz, akkor meg már nem éri meg kint dolgozni külföldön...üzemanyag, stressz az autopályán, szombat hajnalban (bár ez attol függ, hogy hol dolgozol) hazaérsz, majd vasárnap vissza...mosott rongy leszel.
2013. dec. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem minek vállaltatok úgy gyereket, hogy fel se ismeri az apját, mert évi 4x találkozik vele... :(
2013. dec. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
87%
vele kell megbeszélned, hogy ö hogyan gondolja, mit szeretne. te meg majd eldöntöd, hogy hazajössz vagy maradsz. végülis kimenni melozni -bármikor- ki tudsz..(de! ha kint maradsz, csak kinti növel ismerkedj, nehogy magyarral :D)
2013. dec. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
Németországban dolgozok frankfurt mellett. Azt gondoltam jobb lesz ha lesz della. meg megerősödik a kapcsolatunk is. De nem foglalkozik velem esténként se. Mint egy hideg darab fa fekszik az ágyban. durva de ez van. vagy nem e más lehet esetleg a dologban?
2013. dec. 30. 21:09
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy más lenne a dologban. Ha ilyen ritkán találkoztok, nem csoda, hogy elhidegültök egymástól....
2013. dec. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
én nem csodálkoznék rajta, ha más is lenne a dologban ..ami sajnos, ha azt nézzük, hogy nagyjábol évente 4-5ször lát, természetes. miota dolgozol kint?
2013. dec. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
Igen dehát csak vágyik egy nő is dolgokra. vagy mással esetleg? most pl. külön fogunk szilveszterezni én elmegyek anyáméknál, rég voltam ott, ő meg elegy unokatesojáékhoz. gyerek ottthon marad a nagyszülöjével. szerintetetk benne lehet hogy megcsal? mert ha velem nem atotol még mással lehet hogy igen?
2013. dec. 30. 21:14
 18/32 anonim ***** válasza:
100%

"De nem foglalkozik velem esténként se."


Mi az, hogy nem foglalkozik veled? Nem egy háziállat vagy, te miért nem kezdeményezel?

2013. dec. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
benne lehet.. (szerintem) ha most otthon vagy, inkább vele beszélgess, mint velünk, lehet több hasznát vennéd.
2013. dec. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
Beszélgetnék vele de ugyis veszekedésbe torkollana. 3 honapig nem vagy novel az egy cisit sok. hazajössz a feleségedhez és olyan mintha kint lennél. ugyanugy. semmi nincs köztünk és ez zavar. őt meg ugy látom hogy nem.És ez tönkretesz ez a tudat.
2013. dec. 30. 21:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!