Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Válságban van a házasságom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jojojjo kérdése:

Válságban van a házasságom. Külföldön dolgozok 3 havonta járok haza. Kapcsolat köztünk semmi. Semmilyen téren. Hogyan tudnám ezt helyrehozni? Mit tegyek? Sokat veszekedtünk most meg már érdektelen velem szemben.

Figyelt kérdés
Én is kezdek az lenni mert nem foglalkozik velem mint férfival.
2013. dec. 30. 20:54
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek. Sok hasznos tanácsot láttam kiírva. Beszélni próbálok vele. De ha nem megy akkor tényleg felmerül a kérdés hogy minek idézöjelbe "minek nekünk laptop ha szalonnát vágunjk rajta?" szóval lehet megcsal lehet nem, erre már rákérdeztem azt mondja hogy nem csalt meg. Lehet ezt is azért mondhatja esetleg hogy ne veszítse el a tejelé férjét. Mivel jol él mellettem.
2013. dec. 31. 15:39
 32/32 anonim ***** válasza:

Ezt mar az elejen ugy kellett volna hogy megy veled. Vagy egy elore meghatarozott rovid ido utan (3-4 honap) megy utanad.

Masfel eve ez megy, tobb mint valoszinu hogy van valakije.


Te hogy birod ki hogy nem latod a gyerekedet? Mert a feleseg meg csak-csak, felnott ember, lehet beszelni, stb, de egy kicsi gyerek??


En is kulfoldon dolgozom, de alap volt hogy nem egyedul megyek ki, es mikor volt harom honap amig 700 kilometerre dolgoztam toluk (mert az orszag masik vegeben kaptam munkat) addig is hetvegente hazajartam, hiaba volt hat ora autout.

2014. márc. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!