Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Válságban van a házasságom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jojojjo kérdése:

Válságban van a házasságom. Külföldön dolgozok 3 havonta járok haza. Kapcsolat köztünk semmi. Semmilyen téren. Hogyan tudnám ezt helyrehozni? Mit tegyek? Sokat veszekedtünk most meg már érdektelen velem szemben.

Figyelt kérdés
Én is kezdek az lenni mert nem foglalkozik velem mint férfival.
2013. dec. 30. 20:54
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
1.5 éve vagyok kint
2013. dec. 30. 21:26
 22/32 A kérdező kommentje:
Tönkre vagyok ettől már mióta hazajöttem 21.étől ez megy és lassan 5 hónapja nem volt köztünk kapcsolat sehogy sem.
2013. dec. 30. 21:34
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
kár, hogy nem tudtad máshogy idöziteni a szüleiddel valo találkozást.. menj oda a párodhoz, puszilgasd meg, legyél kedves, probáld meg kényeztetni..ugráld kicsit körül.. arra meg ne is gondolj, hogy ha beszélgetni kezdtek ugyis vitával zárul. mond meg neki, hogy szeretnéd megoldani ezt a problémát,- vele együtt!
2013. dec. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
Frankfurt nincs 2 óra repülővel... amikor a párom ott dolgozott, minden hétvégén hazajárt. Oké, az talán túlzás, de ez a háromhavonkénti találka legalább annyira az. Ha így folytatjátok, elég könnyen megjósolható a dolog vége. Döntenetek kell: ha helyre akarjátok hozni a dolgot, haza kell jönnöd vagy neki utánad mennie.
2013. dec. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%

Kezdeményezned kell egy beszélgetést (!),hogy most mi lesz Veletek illetve mi van,de komolyan.


Én is kb másfél éve várok a Páromra.A munkája miatt alig találkozunk és eközben volt más problémánk is.Ezelőtt meg éveket együtt éltünk úgy,hogy el sem vállalt volna olyan munkát,hogy ne tudjon itthon aludni.De most ez van.De ezzel együtt szeretem - imádom - kívánom és akarom mint az őrült a nap minden percében.Rágondolok és elolvadok.Szóval nem minden szerelmet tesz tönkre a távolság.De próbára teszi az biztos.


Rajtatok áll,"túlélitek-e".


Irány egy konstruktív beszélgetés és sok sikert,kívánom a legjobbakat.

2013. dec. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem meg már van valakije, ha van szerelem, szeretet, azért b_szki csak a nyakadba ugrana. Mert tudja, hogy értük teszed.

Vagy azt hiszi neked van kint valakid. Vagy mindkét eset.

Kapd el, és kérdezd meg mi van velet?

Ha elhúzza magatát, és nem érdekli, akkor nincs miről beszélni.

Ismerőseim között rengeteg ilyen volt ott havonta járt haza a férj, még is félre ment a csaj.

2013. dec. 31. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
És most miért szilvesztereztek külön?? Nekem ez sok mindent elárul, igazából egyikőtök sem akarja ezt helyre hozni.
2013. dec. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%

Lehet az is a problémája, hogy ha hazajössz csak dugni akarsz, mert hát te hónapokig nem voltál nővel, ez neked jár! Ő meg úgy érzi, hogy egy élő műnő!

A kérdésedben eddig legalábbis csak az dominált, hogy nincs szex... Ha lenne szex, feltűnne egyébként, hogy gáz van kettőtök között?

2013. dec. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
huh azért nem semmi, hogy hazajárkált hetente Frankfurtbol. én Genf mellett élek, de a repjegy 3 honappal utazás elött kerül oda-vissza olyan 30-40 ezer ft-ba, ha hétvégére esne akkor az kb.50-60 ezer, szorozva 4-el..akkor nem lenne érdemes kint lenni, azoknak, akik nem szellemi munkát végeznek és nem keresnek minimum 2000 eurot. persze gondolom én Frankfurtbol olcsobb a repjegy.
2013. dec. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Persze van a munka, de állíts fel egy sorrendet. A család az első. Ha nálad mégsem így van, akkor mért panaszkodsz? Megteszel mindent hogy velük legyél? MINDENT?
2013. dec. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!