Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Melyik időszak volt párkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik időszak volt párkapcsolatod/ házasságod legrosszabb időszaka?

Figyelt kérdés
2014. jan. 5. 19:43
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
49%
Azt hiszem a 7. év...........
2014. jan. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
85%
24 éve vagyunk házasok, és az első gyerek születése után volt a legrosszabb, amikor cseppet sem tudatos módon éltünk. A férjem belemerült a "kötelességebe" dolgozott, engem magamra hagyott a gyerekkel, szegények voltunk, egy szobában laktunk. Akkor megkérdeztem magamtól "ennyi volt? most vége már az Életnek?" sokáig nem tudtam neki megbocsátani, pedig nekem is ugyanakkora részem volt benne. Elhidegültünk, kényszernek éltük meg. Ez az időszak elég sokáig tartott, bár "normalizálódtak" a dolgok. Akkor múlt el, amikor egy repülőút során átéltem, mi lenne, ha elveszíteném és rájöttem, mennyire szeretem. Most a 24. évben sokkal nagyobb az intimitás közöttünk, de sokat dolgoztunk magunkon, tudatosak lettünk, fejlődünk.
2014. jan. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
81%

Miután megszületett a második kisfiúnk, az azt követő kb. 2 év volt a legrosszabb a párkapcsolatunk szempontjából. Az első jó néhány hónapban nehéz volt a babával, folyton kézben volt mert hasfájós volt, aztán a fogzást is megszenvedtük, meg lényegében mindent, amit egy babával lehet. Közben eléggé elhidegültünk a férjemmel, és az idegeink is kikészültek:-(, befásultunk. Segítségünk egyáltalán nem volt, még tanácsot sem kaptunk senkitől, hogy mit kellene másképp csinálni, hogy könnyebb legyen.

Pedig nagyon boldogan vártuk a babát, azt hittük, majd minden olyan rózsaszínű lesz, mint a filmekben. Senki nem beszél a valóságról, milyen piszok nehéz tud lenni egy babával. Az első gyerkőccel nekem is tényleg minden sokkal könnyebb volt, nem számítottunk arra, hogy ilyen nehéz is lehet.

2014. jan. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
54%

Feldolgozni magamban, hogy miattam nem lehet gyerekünk soha:(. Ez számomra volt nehéz. A tudat hogy én vagyok a hibás:(.Az se segít a dolgon, hogy időről időre kérdezgetik mikor lesz gyerekünk. (pedig csak 2 éve házasodtunk össze).

Nehéz. Legszívesebben a képükbe vágnám hogy szakadjanak le a témáról mert semmi közük hozzá. De nem teszem. Lezárom azzal hogy nem lesz mert jó kettesben nekünk. A bátrabbja rákérdez. Arra meg már nem válaszolok.


A férjem rokonának azt szoktam mondani hogy nem tervezzük még. Előbb utóbb csak megunja a kérdezősködést.


De ezt nem vetítettem sem a férjemre , sem a kapcsolatunkra, ami még mindig tökéletesen működik.


Ő még reménykedik a gyerek dologban. Szóval nem tudatosult benne egyenlőre. Majd idővel rájön.


27/N

2014. jan. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

7-es és a férjed felépült teljesen?


Mindenkinek köszi a választ :) Elég szomorú, sok erőt, kitartást és boldogságot kívánok!

2014. jan. 6. 19:20
 16/25 anonim ***** válasza:
49%
Felépült, bár a karját nem igazán erőlteti. Meg még mindig betegnek tartja magát, talán picit elkényesztettem. Szerencsére egy irodáházban dolgozik, így nem is kell emlegetnie semmit. :)
2014. jan. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
68%
Erre járt a lepontozómanó? :)
2014. jan. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
23%
Off:14-es nem félsz attól,hogyha tényleg tudatosul,akkor "idővel" el is hagy? Én eddig bárhol olvastam a hozzászólásod 1-1 kérdésnél,mindig azt hittem,hogy ezen már Mindketten túl vagytok. Nincs rá esetleg mégis esély,mégha csoda szintű is lenne,hogy szüljél? Mert ha aprócska esély is van,akkor meg Neked sem szabad feladnod a reményt!
2014. jan. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Nem én pontozgattam. Számomra mindegyik hasznos és elgondolkoztató válasz.
2014. jan. 7. 18:03
 20/25 anonim ***** válasza:
68%

18. Nem fog elhagyni, de azért köszi a jókívánságot. Nem azért vett el, hogy a tenyész tehene legyek úgymond. Azért vett el mert szeret, és velem akar lenni.


Beszéltünk róla: Pl azt nem akarná, hogy szakítsunk, mondjuk legyen nekem is párom meg neki is, és neki attól a másik nőtől lenne gyereke.


Ezt nem akarja. Mert mindig úgy érezné, hogy jobban tudná szeretni azt a gyereket ha tőlem lenne, az igazi szerelmétől.


A dokim azt mondta hogy nincs értelme ilyenekre hogy lombik meg inszemináció, mert sikertelen lenne. Szóval ha esetleg természetes úton nemsikerül mégiscsak idővel, akkor nem lesz gyerekünk.


Nem is értem miért kérdezgetik folyton a környezetemben....semmi közük hozzá mikor lesz gyerek. Illetve miért kéne természetesnek lennie hogy csak mert összeházasodtunk, már legyen gyerek is....nem értem, és eléggé idegesít is.


De én azt látom rajta hogy még nem adta fel a reményt. Pedig több mint másfél éve próbálkozunk.


14.

2014. jan. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!