Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Melyik időszak volt párkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik időszak volt párkapcsolatod/ házasságod legrosszabb időszaka?

Figyelt kérdés
2014. jan. 5. 19:43
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
60%

Remélem ezt a "köszi a jókívánságot" nem arra írtad,mert meg mertem KÉRDEZNI,hogy nem-e félsz,hanem arra,hogy reményt KÍVÁNTAM.

Én nem akarok a vészmadár lenni,de ha jól raktam össze a képet a fejemben,akkor 3 éve vagytok egy pár.+Férjed 24 éves.Nagyon fiatal arra Ő is és a kapcsolatotok is,hogy egy ilyen szituációt még kiforrottnak/lezártnak lehessen tekinteni,szerintem.

Meg mi ez a hozzáállás,hogy akik tudnak gyereket vállalni,azokat máris tenyész tehenek titulálsz?Senki sem rosszból érdeklődik amúgy!

Nagyon nehéz helyzetben vagytok szerintem és van még mit normálisan feldolgoznotok.Én ehhez kívánok sok sikert és kitartást és mégegyszer,NE add fel a reményt! Szedjél gyógyszert,vitamint,bármit,menj el egy másik (akár hatodik) orvoshoz is...stb.Másfél év,még nem olyan sok,hogy máris feladd! Minden jót!

2014. jan. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem a "jaj nem félsz hogy el fog hagyni?", tipikusan vészmadár, rosszakaró hozzáállás, és erre szerintem egy olyan nőnek sincs szüksége, akinek ilyen gondjai vannak.


A tehenes dolgot azért írtam, mert az már milyen? Hogy csak azért hagyna el valaki valakit, mert nem szül neki pár gyereket. Az én méhem nem tenyésztelep...nem csak erre vagyok jó....Tudom hogy van ilyen de az ilyen nem is szereti a párját...Aki ezért elhagyja.


Szóval nem a gyerekcsinálás miatt házasodtunk össze. Ez csak hab lett volna a tortán. De ha mégsem sikerül, az a torta akkor is finom lesz, ha nincs rajta tejszínhab:)


Elhiszem, hogy alapvetően nem rossz volt a szándékod, és csak kíváncsi voltál, csak bántóbbra sikerült, mint akartad...semmi gond.


Ismerem a férjemet elég jól, és a fiatalsága nem jelenti azt is egyúttal, hogy nem tud komoly döntéseket meghozni, amihez tartja is magát.


Szóval akárhogy is lesz, annál azért erősebb a kapcsolatunk, hogy ilyesmi közénk álljon.

2014. jan. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

amikor a nőm nem dolgozott kb 1 évig.

sajnos nem egy kreatív fajta,uh nem önfejlesztésre használta a kapott időt,hanem mély unalomra és az én piszkálásomra.

a lakás mindig csillogott villogott,terülj-terülj asztalkám volt,de én rosszul vagyok a bereccsent emberektől alapból,uh ultimátum volt.

a végzettségéhez illő munkát nem kapott,de megmondtam neki,hogy akár takarítónak is menjen el,mert ha nem akkor viszont látásra.

összekapta magát,azóta is rendesen dolgozik,emberek között van folyamatosan,úgyhogy vége a depinek már régen.

2014. jan. 15. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Nálunk akkor, amikor a párom épp kiakad a munkahelyén és váltani akkar, az egy irdatlan nehéz időszak.Sajno a párom hirtelen haragú, úgy hogy amikor rossz napja van akkor szinte bármin felkapja a vizet és akkor össze iszoktunk veszni, vagyis inkább ő velem.A másik ha nagy ritkán elmegy haverozni, mert én mindig agódok, hogy bajba sodorják, ami párszor elő is fordult, szóval nem alaptalan.
2014. aug. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Házasságunk első pár éve :(
2014. aug. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!