Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Akit egyszer megvert a ferje,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akit egyszer megvert a ferje, az kapott utana masodjara is?

Figyelt kérdés
Tudtok olyan esetrol, hogy egyutt maradtak, de az elso veres utan legalabb 10 evig nem volt masodik veres?

2014. jan. 29. 12:16
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

19: Teged ki bantott meg ennyire?


Csak ismetelni tudom magam:

"Erdekes, hogy a valaszadok mindig tobbet kepzelnek bele a kerdesbe, mint az amennyi valojaban."

2014. febr. 3. 08:04
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Jó, figyelj, elmagyarázom: nem bántott meg mostanában senki sem, legalábbis nem tudok róla, de hogy te egy érzelmi agyhalott vagy, az biztos!


Szerintem máskor ha ilyen unatkozós hangulatban vagy, írd ki a nagyon fontos kérdéseid után, hogy csak azok válaszoljanak, akik szintén nem tudják már, melyik oldalukra feküdjenek az ágyban, mert annyira nem fonos a kérdésem, mint amennyire annak tűnik, tehát NE KÉPZELJETEK BELE SEMMI TÖBBET!


És akkor majd a normálisabbja (akinek nem vicc pl. a családon belüli erőszak) nem veszi a fáradtságot, hogy válaszolgasson neked, csak a 10en évesek, akik itt lógnak és kb a te szinteden lehetnek.


Ha elméletben érdekel a dolog, akkor ki szokás írni, bizonyára láttál már ilyet, én ugyanis többször is. De persze akkor úgyis fognak válaszolni, NEM KÉPZELNEK MAJD TÖBBET BELE, és akkor természetesen nem tudsz majd ironizálni és 10-20 válasz után kinevetni a válaszadókat, amiért komolyan vettek téged és a problémádat.


Nem tudom, így elég érthető-e?

2014. febr. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!