Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Akit egyszer megvert a ferje,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akit egyszer megvert a ferje, az kapott utana masodjara is?

Figyelt kérdés
Tudtok olyan esetrol, hogy egyutt maradtak, de az elso veres utan legalabb 10 evig nem volt masodik veres?

2014. jan. 29. 12:16
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
47%

Egyszer én is lekevertem egy pofont a páromnak néhány éve. De senki nem csinált belőle különösebb gondot, megérdemelte.


De egyébként szerintem a verés meg a pofon között nagy különbség van. A pofon nem fáj, és csak jelképes értéke van hogy túlment minden határon. A verés viszont agresszív cselekedet.


De például gyerekkoromban apám egyetlen egyszer ütött pofán. Senki mást azóta sem. Szóval szerintem érdemes a kettőt különválasztani.

2014. jan. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
85%

A kérdés nem egyértelmű: egy pofon vagy verés?

Nem mintha lenne bármelyikre is mentség, de talán(!) egy pofonon túl lehet lépni, bár sok függ a körülményektől és azon, hogy a férfi utólag hogy reagálja le.

Viszont, ha a második pofon vagy verés után nem lép a nő, ne is csodálkozzon, hogy bántalmazzák. Ha saját magát nem tiszteli ennyire, hogy ezt nem kell eltűrni, az a partnertől se várjon tiszteletet. Gusztustalan és gyáva az a férfi, aki csak így tudja megoldani a problémákat, de ettől függetlenül sajnálni és együtt érezni nem tudok a bántalmazott nőkkel.

2014. jan. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

8as, a cirmos nem kapott még soha? - amúgy jót nevettem a sztoridon, komolyan.


Nem értem, mit szeretnél kérdező, főleg a 2. mondatod 2. fele érdekes: ha csak 10 évente kapsz egy verést, azt még bevállalod, vagy hogy van ez??


Őszintén, egy pofontól nem cuccolnék össze, de megengedhetetlennek tartom, akármit is mondd a nő: a szavakra nem ütés a válasz, mert akinek igen, az mindig fog rá találni indokot. Ha megsértették, adja vissza, de mire fel verekedik?? Talán a nő megütötte? Az olyan nagyképű pasasokat meg, akik szeretik azt hangoztatni, hogy "megérdemelte" a nő, kimondotam rühellem és lenézem, miért ki vagy te apukám, hogy eldöntsd, ki mit érdemel meg? Ha elviselhetetlen a társ, sajnos el kell válni, nem ütni egymást!


Egyébként valóban nem mindegy, verés vagy pofon (pofon max. egyszer, a fenti okok miatt), aki egyszer megverte a párját, az meg fogja többször is, mert egy primitív paraszt. Máskülönben nem tudom elképzelni, miért ütlegelné a társát, sőt, bele sem akarok gondolni, gyakorlatban mit jelent a verés, de biztos vagyok abban, hogy aki szereti a párját, az nem veri meg.


Légy óvatos, ha nem is akarsz mindjárt menni, figyelj oda a jelekre, ha agresszív és antiszociális időben kell lépni, és szerintem azért valakinek mondd el, ha van olyan barátod persze, akinek el lehet.

2014. jan. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Sajnos újra megteszi az ilyen férfi. Szerintem hagyd el őt.
2014. jan. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Személyes tapasztalat:

Engem egyszer felpofozott, felpofozott másodszorra is. Pedig férfi nem volt a képben részemről, sem megcsalás... Másodszor azért pofozott fel, mert idegesitte, hogy sirtam.


Szóval ha először megteszi, meg fogja tenni másodszor is.

Ha az ilyet nem tudnád feldologozni, hagyd el...

2014. jan. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdezõ! Olyan esetben tudom ezt elképzelni a

mikor v.ki szinte kiprovokálja a bántást.Nem ismerem a

szitut,de ha nem tusod miért kaptad lépjél,hátra se nézzél!

2014. jan. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.


Erdekes, hogy a valaszadok mindig tobbet kepzelnek bele a kerdesbe, mint az amennyi valojaban. Es kezdik ferditeni a kerdest.


Ferfi vagyok.

2014. jan. 30. 08:00
 18/22 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

A kérdést olvasva mindenki elképzel egy szituációt maga előtt és próbál neked, kérdezőnek segíteni.

Az, hogy te nem konkrétan írod le a dolgot, nem a mi hibánk, valamint sajnálom, hogy elkerülte a figyelmed az, hogy többen feltették a kérdést, hogy veled ez történt?!


Szóval köszönjük a kötözködésed a segítőszándékunk ellenére!

2014. jan. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Azért jó nagy paripa vagy, ráadásul még gyáva is - persze, hogy mindenki arra gondolt, hogy te vagy a nő.

Miért nem írtad, hogy elborult az agyam és megruháztam az asszonyt - szerintetek? Vagy miért nem írtad az igazat, ami történt?

Most azt akartad kideríteni, hogy a verekedő alteregód kihúzza-e még kb 10 évig anélkül, hogy megverné a párját? Vagy mire volt jó ez a hülyeség, 10 éves vagy és

unatkoztál?


Mondjuk agyilag biztosan nem vagy több, akárki is vagy a történetben. Gratulálok az elért érzelmi fejlődéshez.

2014. jan. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Én a vőlegényemet hagytam el 1 pofon után. Nem vártam meg a következőt.


A pofon oka az volt, hogy azt mondtam szakítsunk, mert megcsalt engem. Erre akkorát kaptam, hogy ráborultam az ágyra. Közben azt mondta hogy én nem szakíthatok vele, csak ha ő akar, majd akkor szakítunk....


Mikor összeszedtem magam, visszaütöttem. Az a döbbent fej nagyon cuki volt amit vágott...mindegy. Veszekedtünk, elhangzottak dolgok, aztán otthagytam.


Ha a férjem megütne, akár egyszer is, válnék. Ugyan úgy otthagynám. Mégpedig azért, mert egy ilyen után nem tudnám szeretni, félnék tőle, nem tudnék bízni benne. És én ilyesmiben nem szeretnék élni.


De nem tett ilyet soha, és nagyon meglepődnék ha a jövőben megtenné.

2014. jan. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!