Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjem vasárnap el akar menni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem vasárnap el akar menni egy könnyűvérű nőcskéhez. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyszer már majdnem megtette, de megakadályoztam. Most megint erre készül. Tudtam, hogy aki egyszer meg akarja tenni, az ezután sem mond le róla. Sajnos a mai férfiak nem tudnak igazán férfiak lenni a házasságukban. Kell nekik egy olyan terep, ahol megmutathatják a férfiasságukat. Erre kell nekik egy szexkapcsolat. Párom papucsférjnek tartja magát, nem tud elég férfias lenni, mert én tartom kézben a dolgokat. Nekem ez sikerélményt okoz, hogy mindent én oldok meg. Egyébként is, ő elég infantilis. Hogyan erősíthetném a nőiességemet, hogy őneki erősödjön a férfiassága, szerintetek?
2014. jan. 31. 22:56
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
90%

Mit tegyél? Amit akarsz. Ha te képes vagy a férjed félrekettyintése után is tisztelni, becsülni, szeretni őt....úgy, hogy közben nem érzed magad egy pillanatig sem megalázva, akkor engedd, hogy megtegye.


Ha viszont a fent felsoroltak közül csak 1 is hibádzana...akkor add át a döntést a férjednek! Ha elmegy ku.rvázni, akkor veled befejezte...

2014. febr. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
81%

Na itt valami nem kerek.

1. Ha kitűnő a kapcsolatotok, akkor ő férfinek érezné magát, és eszébe nem jutna, hogy máshoz menjen.

2. Egy kapcsolatban a felek egyenjogúak és egyenrangúak, de nem egyformák. Nálunk is én (feleség) tartom kézben a dolgokat (számlák befizetése, biztosítás váltás, iskola keresése, stb, stb.), ennek ellenére soha nem volt még kérdés, hogy a férjem eléggé férfi-e, vagy hogy nőnek érzem-e magam mellette. Ez nem ettől függ! Bókol, udvarol, kinyitja az ajtót nekem, ő cipekedik, ő bontja a befőttes üveget. :) Cserébe én varrom a nadrágját, megfőzöm a kedvencét, és igyekszem, hogy kényelmes, kellemes otthont és családi légkört teremtsek.

Megvannak a hagyományos férfi-női szerepek, aminek semmi köze ahhoz, ki intézkedik, ha pl. beázik a tető. A cserepet ő fogja leszedni, mert én nem tudom, a biztosítót meg én hívom, mert én jobban tudok tárgyalni, és keményebben odacsapok az asztalra, ha kell. Ettől még ő a férfi, csak ismerjük egymást, mint a rossz pénzt.


Nekem az a véleményem, ha neki egy könnyű nőcske kell, és nincs az az isten, hogy ezt megakadályozd, akkor neki nem te kellesz. Ezen gondolkodj el!

Egy párkapcsolat két emberről szól, ha ott helye van egy harmadiknak, akkor jobb, ha külön utakra mentek.

Addig váljatok el, amíg kulturáltan meg tudjátok tenni, és nem dobáljátok egymáshoz az étkészletet, mert ennek az lesz a vége.


Úgy erősítsd a nőiességed, hogy legyen benned annyi női büszkeség, hogy nem akadályozod meg, hogy elmenjen, de összepakolod a cuccait, mire hazaér. Egy IGAZI NŐ ezt tenné.

2014. febr. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
94%

Ne mond már, hogy boldogok vagytok meg minden rendben, ha férjed más nőhöz akar menni?

Nagyvonalúan átengedi a döntést - vajh miért? Mert ha nem az van amit te akarsz, akkor hisztizel?

Otthon nem kap szexet?

2014. febr. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 A kérdező kommentje:
Már egyszer megtettem, hogy kidobtam a lakásból, de visszafogadtam, mert nagyon szeretjük egymást. Ő is engem, nem csak én őt.
2014. febr. 1. 09:58
 25/40 anonim ***** válasza:
98%
Kommentjeid alapjàn vagy kamu...vagy nem vagy 100%-os...
2014. febr. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim válasza:
85%

Megkérdezném a helyedben azt a férjedtől, miért akar oda menni? s nézd meg mit felel ;)

Te megadod neki azt,amit ott remél?!!! ;)

szerintem nem ismeritek egymás szeretetnyelvét sem, inkább anyáskodsz mint Nő lennél ;)

2014. febr. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
86%

Kamuszagú a kérdés!

Na persze, a férj majd pont bejelenti, hogy k.rvázni készül! Ha meg igen, akkor nem kellesz neki, tedd lapátra! Vagy deritsd ki, hogy miért akar menni és tégy ellene, hogy ne akarjon menni! Talán halálra kellene szexelned! :D

2014. febr. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 Passiflora ***** válasza:
73%

"Sohasem veszekedtünk még, kitűnő a kapcsolatunk, nagyon szeretjük egymást."


"Már egyszer megtettem, hogy kidobtam a lakásból, de visszafogadtam, ...."


Ebben csak én érzek némi ellentmondást?


Megkérdezhetem esetleg, hogy a lakás, amiben éltek, a Te tulajdonod?


"Én nem vagyok hárpia, hanem egy csendes, aranyos, kedves nő vagyok és a legmesszebbmenőkig megértő."


Valószínűleg a férjed is így láthatja, hogy "a legmesszebbmenőkig megértő" vagy, mert én valahogy nem látom magam előtt azt a szituációt, amelyben egy férj pár nappal korábban tájékoztatja arról a feleségét, hogy vasárnap elmegy egy "könnyűvérű nőcskéhez".


Szerinted amúgy mi lehetett ezzel a célja? (Mármint nem a látogatással, hanem hogy ezt neked előre elmondta.)

2014. febr. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
78%

"Sohasem veszekedtünk még, kitűnő a kapcsolatunk, nagyon szeretjük egymást."


Ha ez valóban helytálló lenne, akkor a férjed nem akarna kurwázni. ;)

2014. febr. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:

egy valami biztos, nem szeretitek egymást és a kapcsolatotok sok minden, de nem kitűnő.

Nekünk hazudhatsz, de mire, jó, ha magadat is becsapod?

2014. febr. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!