Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjem vasárnap el akar menni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem vasárnap el akar menni egy könnyűvérű nőcskéhez. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyszer már majdnem megtette, de megakadályoztam. Most megint erre készül. Tudtam, hogy aki egyszer meg akarja tenni, az ezután sem mond le róla. Sajnos a mai férfiak nem tudnak igazán férfiak lenni a házasságukban. Kell nekik egy olyan terep, ahol megmutathatják a férfiasságukat. Erre kell nekik egy szexkapcsolat. Párom papucsférjnek tartja magát, nem tud elég férfias lenni, mert én tartom kézben a dolgokat. Nekem ez sikerélményt okoz, hogy mindent én oldok meg. Egyébként is, ő elég infantilis. Hogyan erősíthetném a nőiességemet, hogy őneki erősödjön a férfiassága, szerintetek?
2014. jan. 31. 22:56
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
88%

A faszinak igaza van én is menekülnék tőled.


Az egyik mondatban az a bajod hogy nem eléggé férfias, aztán meg kiderül hogy örülsz is neki hogy te hordhatod a nadrágot.

2014. febr. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
72%

Kérdésedben a válasz:


"Férjem vasárnap el akar menni egy könnyűvérű nőcskéhez. Mit tegyek?

(...) nem tud elég férfias lenni, mert én tartom kézben a dolgokat. Nekem ez sikerélményt okoz, hogy mindent én oldok meg. (...) Hogyan erősíthetném a nőiességemet, hogy őneki erősödjön a férfiassága, szerintetek?"


Szerintem az ok az, amit Te is beazonosítottál, és pont azt tudod tenni, hogy nem ebből nyered a sikerélményeidet, hogy a férjedet irányítod.

2014. febr. 1. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
95%

Hát, ha úgyis tudod (avagy tudni véled- nagy különbség, de szerintem neked jó rég lehetett, hogy valamivel kapcsolatban egyáltalán felötlött benned, hogy tán nincs igazad), "hogy aki egyszer meg akarja tenni, az ezután sem mond le róla", akkor talán válaszd ki te a nőcskét.

Ez egy neked való konszenzus lenne: a párod megy a nőcskéhez :-), neked meg sikerelményt okozna, hogy te választottad ki, szokás szerint mindent megoldottál!


Ez a kérdés komoly lehet egyébként? Van nő, aki ilyen elégedetten beismeri, hogy egy kínai sárkány és egy fúria keveréke, örül ennek, na meg annak, hogy a férje papucsnak hívja saját magát?


Találj magadnak valami hobbit, abban legyenek sikerélményeid, mert hidd el, épeszű nő nem ezt hívja sikerélménynek!

2014. febr. 1. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
94%
Ja, engem is nagyon érdekelne, hogy került ez napvilágra, meg hogy volt a már említett eset - szerintem tanulságos lenne mindnekinek :-).
2014. febr. 1. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
96%

Igenigen! Fontos lenne, hogy Te válaszd ki, és ő a Te mércéd szerint könnyűvérű legyen, mert ha a férjed választ, talán elvéti, és nem könnyűvérűt választ, és akkor nem tudod a nőt/kapcsolatot így távoltartani Magadtól érzelmileg...:)


Tényleg, azt hogy oldod meg Magadban, hogy a nőt könnyűvérűnek tartod, a férjedet meg nem? Hiszen ugyanabban a kapcsolatban vesznek részt 50-50%-kal...:)

2014. febr. 1. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
95%

Ha bezzeg egy férj írt volna, hogy a felesége nem érzi nőnek magát, és elmegy félredugni, ordas qrva lenne.


(Ami igaz is lenne, de ez esetben a pasi is az, vagy az esetben a nő sem.)

2014. febr. 1. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
83%

Hát, figyelj, (13as,14es vagyok), ha elmagyarázná, hogy miért nem érzi magát nőnek, nem biztos, hogy ordasnak gondolnám, még akár meg is érteném, ahogy ezt a szerencsétlen flótást sem gondolom annak. Szerintem valami vita hevében odavághatta az asszonynak, hogy melletted a férfinak Qrvához kell járnia, hogy férfinak érezhesse magát, aztán most a nő nyomoz meg kombinál, meg szervezkedik....


Okvetlen te válaszd majd ki, nehogy valamiben ne a tiéd legyen az utolsó szó :DDDDDDD

2014. febr. 1. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:
Itt totális félreértés van! Én nem vagyok hárpia, hanem egy csendes, aranyos, kedves nő vagyok és a legmesszebbmenőkig megértő. Sohasem veszekedtünk még, kitűnő a kapcsolatunk, nagyon szeretjük egymást. Azt hogy ennyire én viselem a nadrágot, egy kicsit eltúloztam. Csak férjem annyira nagyvonalú, hogy ha valamiben döntenünk kell, akkor az irántam érzett tiszteletből általában hagyja hogy az legyen, amit én akarok.
2014. febr. 1. 07:51
 19/40 anonim ***** válasza:
75%
te tetted papuccsá, nullának tartod... szerintem kicsit gondolkodj.
2014. febr. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
82%

Hát, akkor most azt is eldöntheted, hogy elmenjen-e a férjed qrvázni! :-D

Vicc!!!

2014. febr. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!