Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjem vasárnap el akar menni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem vasárnap el akar menni egy könnyűvérű nőcskéhez. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyszer már majdnem megtette, de megakadályoztam. Most megint erre készül. Tudtam, hogy aki egyszer meg akarja tenni, az ezután sem mond le róla. Sajnos a mai férfiak nem tudnak igazán férfiak lenni a házasságukban. Kell nekik egy olyan terep, ahol megmutathatják a férfiasságukat. Erre kell nekik egy szexkapcsolat. Párom papucsférjnek tartja magát, nem tud elég férfias lenni, mert én tartom kézben a dolgokat. Nekem ez sikerélményt okoz, hogy mindent én oldok meg. Egyébként is, ő elég infantilis. Hogyan erősíthetném a nőiességemet, hogy őneki erősödjön a férfiassága, szerintetek?
2014. jan. 31. 22:56
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
89%

Ne is haragudj, kérdező, de szimplán csak idióta vagy.

A férjed azt csinál melletted, amit nem szégyell, és tudja, hogy úgyis visszafogadod.

Te meg intézkedsz, rendezkedsz, mindent megoldasz helyette.


Arany élete van, csak arra kell figyelnie, hogy 1. gyakran hazudja azt, hogy szeret, 2. téged tudjon hibáztatni, amiért nem érzi magát férfinak melletted.


Ez a férfi annyira infantilis, hogy te nem a felesége vagy, hanem inkább az anyukája, aki gondoskodik róla, intézkedik helyette, mindent elnéz neki, és úgy is megbocsájt a tékozlónak.


Egy lábtörlő vagy, semmi más.

És meg is érdemled, ha ezt most másodszor megteszi veled.

2014. febr. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
19%
Ha te azt tudnád, hogy hány nős férfi jár más nőkhöz...
2014. febr. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
47%
társfüggők vagytok mindketten, nektek egymásra van szükségetek a beteg életetekhez, ha így akarjátok folytatni. gondolj vissza a gyerekkorodra, ő is az övére ott valami akadás volt, az kell helyretenni.
2014. febr. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
89%

18: De akkor miért hozzánk fordulsz? A férjed a legjobb barátod, beszéld meg vele!

Esetleg egy mediátor, mentális tanácsadó, párterapeuta...?

Itt sok komolytalan ember is hozzászól, aki félvállról veszi, amit amúgy ennyi infóból nem is ítél meg jól.

Valami szakértői rovat?... Pl. valaszkereso.nlc.hu?

2014. febr. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
66%
Az ilyen emberektől ráz engem a hideg, mint te, gondolom a férjedet is. Sikerélményt okoz, hogy mindent te oldasz meg? És a másiknak a sikerélményével mi van? Neki nem lehet, csak neked? Talán úgy tudnád erősíteni a férfiasságát, hogy hagyod végre felnőni és abbahagyod ezt a beteg játszmát, amiben te vagy az anyuci, ő meg a kisfiú. Ha infantilis azon csak úgy tudsz változtatni, ha hagyod, hogy felelősséget vállaljon végre, tehát nem "mindent te oldasz meg". A saját dolgairól döntsön ő még akkor is, ha szerinted kimondottan rossz vagy hülyeség a döntése. De utána a döntése következménye is legyen az övé.
2014. febr. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 A kérdező kommentje:
Még csak annyit fűznék hozzá, hogy a férjem nem jelentette be, hogy el akar menni a nőcskéhez, hanem kiderült véletlenül. És akárki akármit is mond, nekünk tényleg ideálisan jó a kapcsolatunk. Amikor kitettem a lakásból és elküldtem, akkor sem veszekedtünk, csak csendben, nyugodtan megmondtam neki, hogy menjen el. Ő összepakolt és elment. Egyébként Anyukámnál lakunk és a lakás fele már az én nevemen van, mert apukám már meghalt. Ezért tudtam férjemet elküldeni. De egyébként egy rendes, szeretetreméltó, értelmes férfi a férjem.
2014. febr. 2. 06:04
 37/40 Passiflora ***** válasza:
92%

Azt írod: "És akárki akármit is mond, nekünk tényleg ideálisan jó a kapcsolatunk."


Saját magadnak tudsz őszintén válaszolni arra a kérdésre, hogy vajon a férjed is ugyanígy érezheti-e?

2014. febr. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
95%

"És akárki akármit is mond, nekünk tényleg ideálisan jó a kapcsolatunk."


És akkor most nekünk hazudsz vagy magadnak... El kéne dönteni!

Mert a külvilág felé, tök mindegy mit vetítesz, ha amúgy otthon sz.r van a palacsintában!

2014. febr. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
87%

A dátumból ítélve már eldőlt a dolog.

Nagyon távolról hasonló helyzetben a nőm reggel rácuppant... aztán még egyszer....

S máris nem éreztem úgy, ha na most akkor megmutatom.


De hát ez tüneti dolog.

Ez meg tévedés:

"Sajnos a mai férfiak nem tudnak igazán férfiak lenni a házasságukban."

Épp tegnap beszélgettünk valakivel, hogy milyen nagy macsó vagyok, a mikor az asszony, meg a kisbaba összehányta egymást, az ágyat, mindet, milyen szépen feltakarítottam mindent, elmentem a piacra, hogy főzzek nekik liba-levest, orvost hívtam, gyógyszert vettem, miközben én is épp oly sz*rul voltam.


Semmiféle pót-szexkapcsolattól nem éreztem volna ennyire felnőtt férfinak magam.

2014. febr. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
És honnan tudod, hogy könnyűvérű és nőcske? Hátha a férjed másik felesége, aki ugyanezt gondolja rólad...?
2014. febr. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!