Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjek, apák, hogyan alakult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjek, apák, hogyan alakult a kapcsolatotok a terhesség alatt és után?

Figyelt kérdés
Változott valamit az érzésetek a Nő iránt?
2014. febr. 6. 14:16
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
97%
Akkor kedves 3-as jo szorakozast!!! :D
2014. febr. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
98%
Elvesztettem a fonalat.
2014. febr. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem már keresik az ápolók :D
2014. febr. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
97%
XD
2014. febr. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
98%

Szegény kérdező, jól szétbarmolta a kérdését ez a szerencsétlen "falubolondja". Nem mondom, én speciel baromi jól szórakoztam olvasás közben, de hasznos válasz sajnos nem érkezett túl sok.

Csak egy kérdés: Hogy a bánatos jó életbe jött ide a Berki Krisztián, milyen apropóból? Nyilván én vagyok az alulművelt, de egyszerűen nem vágom a gondolatmenetet... szóval valaki felvilágosítana?

2014. febr. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
0%

Valahol szomorú, hogy ilyen emberek vannak mint ez a néhány nevetgélő aki itt gúnyot űz abból ha valaki nem akar olyanná válni mint amit a média sugall.


Nem baj. Ettöl nagyobb baj sose legyen gyerekek.


Nevetgéljetek...éljetek úgy mint az állatok...és legfőképpen higyjétek azt, hogy ti vagytok a janik.

2014. febr. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
96%

Egyébként érdekelt falakit a kérdező és a kérdés?

Ez nem semmi reakció volt.

Egyébként számomra természetes,hogy a terhességgel kapcsolatos vizsgálatokat a leendő apa végig kísérje..Jobban részt tud venni a folyamatokban.Arról nem beszélve,hogy közös gyerekről van szó.

Nem is értem a felháborodást.

A mai szabados világban ez probléma?

2014. febr. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
86%

Ki emlegette a mediat? Ha a parom bejön velem a nögyogyaszatra, attol ö meg nem lesz az a Gergö vagy ki, akit emlegetsz. Mi tv-t sem nezünk, ö megis bejön velem :)

A szülesemnel is ott lesz :) Szar mi?

2014. febr. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
97%
29 vagyok: Nem Gergö, Berki Krisztian :D bocs
2014. febr. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
97%
Jól van, itt is elszabadult a mennyország.:)
2014. febr. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!