Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjek, apák, hogyan alakult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjek, apák, hogyan alakult a kapcsolatotok a terhesség alatt és után?

Figyelt kérdés
Változott valamit az érzésetek a Nő iránt?
2014. febr. 6. 14:16
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
95%

Kedves 3-as! Itt a neked valo kerdes, menj at ide kötekedni.

A kedvencedet emlegetik benne:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__ismerkedes__535..

2014. febr. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
96%

Most kapcsolódtam ide, de valahol nagyon elvesztettem a fonalat? mi van a Berkivel? Meg a nőgyógyásszal? És kinek a k*váját szidják az első oldalon? :O

Megkavarodott a rendszer, és valaki más kérdést lát?

Én ezt látom:

Férjek, apák, hogyan alakult a kapcsolatotok a terhesség alatt és után?


Változott valamit az érzésetek a Nő iránt?


Légyszi, magyarázza már el valaki..

2014. febr. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
0%
Hálát adok az Istennek(pedig nem vagyok vallásos)hogy olyanfajta emberekkel mint itt vannak csak és kizárólag itt és sehol másutt nem találkozok. Volt persze erröl már itt több ilyesmi kérdés is(mondván hogy a valóságban azért nem ilyen szabadosak az emberek mint itt...)és ismétlem, hogy szerencsére a környezetem(család, rokonok, munkatársak, ismerősök)egytöl egyig nem olyanok mint amilyennek itt magát a nagy többség beállítja. És ez jó! Ez reménykeltő. Mert katasztrófa lenne ha az emberek a való életben is olyanok lennének mint itt. Akkor tényleg szinte semmi sem választaná el az embert az állattól...
2014. febr. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
97%

De most milyen a fúj- embertípus?

Aki férfi létére bemegy a szülésre?

Vagy most kit kell utálni?

2014. febr. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
96%

Hú...van itt minden, na...

Én bent voltam a feleségemmel a szülésnél, nem volt annyira brutális, bár a "lényegi" részeket nem néztem.

A terhesség alatt annyiban volt más, hogy sokkal hízelgősebb volt, de ez nem zavart, jól esett.

Azóta is minden rendben, szeretjük egymást, nemi életünk remek, a kicsivel csodásan bánik és velem is.


(remélem, jó kérdésre válaszoltam, a látottak alapján...)

2014. febr. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
97%
3-as válaszoló nagyon beteg. :D Egyszerűen nem tudom összehozni Berki Krisztiánt a kettes válaszolóval, pedig rendszeresen nézem az Édes Életet. Berki egy paraszt, a kettes meg tök jó fej. Vagy most az a baj, hogy 12 évig nem volt esküvő? Vagy az, hogy bement a szülésre? Vagy mi?
2014. febr. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
96%
3-as, mondd már el, hogy KONKRÉTAN mi bajod van, mert már beszélsz állatokról, férfiakról, nőgyógyászról, az ismerőseidről, Berki Krisztiánról(?), és a médiáról. Elvesztettem a fonalat (a legelső kommentednél)
2014. febr. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
97%
Köszi 37. :) ! ... Jelentem nem tudom mivel nyertem el a 3. ellenszenvét ,de nem zavar ... legalább van min szórakoznom ! üdv : "Berki Krisztián" :D
2014. febr. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 A kérdező kommentje:
Szeretném kérni, hogy a kérdésre válaszoljatok kedves hozzászólók, mert engem az arra vonatkozó válaszok érdekelnek.
2014. febr. 6. 17:42
 40/41 anonim ***** válasza:
97%
Kérdező, szerintem tedd fel majd mégegyszer a kérdést, mert ezt már széttrollkodta a hármas. Általában ilyenkor már nincs visszaút. Ha valaki még ide is kattint, és meglátja, hogy itt volt egy idióta, inkább az X-et választja. Ne is emeld ki, tök új kérdést írj ki róla.
2014. febr. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!