Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Maradjak a feleségemmel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradjak a feleségemmel a gyerek miatt?

Figyelt kérdés

Terveztük a gyermeket, mind a ketten nagyon vágytunk rá. Ami viszont utána jött, arra senki sem gondolt. Az igazi fekete leves. Tönkrement teljesen a házasságunk a terhessége alatt. Annak ellenére hogy mindenki mellette volt és támogatta, főleg én, egész egyszerűen pszichikailag kifordult magából. Nagyon nehezen viselt minden egyes napot. A kilenc hónapra és még utána is megszűnt köztünk az együttlét. Emiatt sosem bízott bennem. Okot pedig nem adtam rá. De még ha boltba mentem akkor is felhívott 5 percenként és akkor is ha munkába voltam.


Most időt kértem, mert én kezdek kikészülni vagy már ki vagyok. De ott a baba akit szeretek imádok... csak az anyja tudna megváltozni!

(Megjegyzem: rengeteget próbáltam vele beszélni, de hatástalan, ordítozok velem és mindenért mást okol)



2014. febr. 23. 15:34
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
57%
Ez szülés utáni depresszió,és csúnya dolog lenne otthagyni,pszichológus segítsége kellene.
2014. febr. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

#8: Nem csak erről a 2 hónapról van szó. Onnantól indult, hogy megtudta hogy terhes! Pedig mindketten akartuk a babát. De már lassan 1 éve kínlódok vele. Mindent én csinálok szó szerint, melózok közben mint a hülye, Ő meg irányítgat az ágy tetejéről mint valami bárónő!

Szeretem a feleségem, szó se róla. Mégis úgy érzem, én nem ezt vállaltam!

2014. febr. 23. 16:21
 13/29 A kérdező kommentje:
#10-nek akartam utoljára írni, csak elnéztem.
2014. febr. 23. 16:21
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

"A legutóbbi balhénál közölte velem, hogy hagyjam békén, nincs szüksége a segítségemre."


Amikor én ezt csináltam, hogy mondtam a páromnak, hogy hagyjon békén, akkor egyszerűen szót fogadott: békén hagyott. De rafkós volt, mert nem is szólt hozzám. Teljes mértékben békén hagyott :D Ezen én úgy meglepődtem, hogy elgondolkodtam, talán én viselkedtem helytelenül. Azóta nincs ilyen gondunk.

2014. febr. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
73%
nekem is a pszichológus jutott eszembe... meg még az hogy a szüleivel nem tudnál beszélni, hogy beszélgessenek el vele? ők hogy látják? milyen a kapcsolatotok? hátha tudnának segíteni helyrehozni... de tényleg tarts még ki... javasolj párterápiát, ne kimondottan őt akard elküldeni, hátha akkor még jobban fellázad, mert szerinte "hülyének" nézed...
2014. febr. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
76%

Lehet ő is pont ezt érezte, hogy nem ezt vállalta... A babához hogy viszonyul? Problémás a baba? Mármint hasfájós, sokat sír, kel éjjel? Segítesz neki, ha kell?


Beszélgettek arról, hogy kinek mi a gondja a másikkal?

2014. febr. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
31%

Ha a terhesség, gyerek miatt lett ilyen, akkor gyanakodnék arra, hogy a hormonváltozás miatt viselkedik így. Ha pár hónap múlva sem tér magához, akkor vagy elfogadja a segítséget, vagy tényleg nem lehet már kibírni, akkor költözz el kicsit, "hagyd békén" ahogy akarja. Nem tudom, mi baja lehet, de ez nem normális. A gyerekhez hogyan viszonyul?

A nők élete innentől kezdve már a gyerek körül forog, hallja, hogy az alakod már nem ugyanolyan, mint szülés előtt, te csak a gyerek után jössz, és úgy egyszerűen, mindenért az anya a hibás, amit a gyerek tesz vagy nem tesz. Ez nagy felelősség, lehet, bepánikolt és elment az életkedve. Én éreztetném vele, hogy támogatom, de azért van egy határ, viselkedjen emberként vagy irány a pszichológus. Nem igaz, hogy a védőnő sem vesz észre semmit!!!

2014. febr. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
45%
ja tombolnak a hormonok.A hülyesége.Millió nő volt terhes meg szült,még sem lett házisárkány.Neki semmi nem jó,nem tetszik.ordibál, na olyankor loccs egy pohár viz a képe majd le higgad.Azért mert dilis vagy rossz napja van azt ne máson töltse ki.Gondolom nincs ideje se főzni se semmi,talána gyerekkel sincs türelme.Állj a lábadra apám,mert ez a nő megesz szőröstől bőröstől.Ültesd le az ágyszélére és határozottan közöld vele vagy össze szedi magát vagy pá.Nem királylány feleség,te meg nem vagy a kapcája.ja és ezt mint nő mondom neked.
2014. febr. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
46%

Miért divat mindent a hormonokra fogni? Sok nő volt terhes, végig dolgozta a munkahelyén a 9 hónapot, végezte az otthoni munkát, de nem tomboltak benne a hormonok. Ahogyan szülés után sem. Ezt csak bebeszélik maguknak a nők.

A feleségednek pszichológusra van szüksége, nem arra, hogy babusgassák. Ha elválsz is, annak a gyerek issza majd meg a levét. Az ilyen hisztis nő a gyerekkel sem fog rendesen törődni.

3 gyerekes anya

2014. febr. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
56%
Hormonok ez pár hónap alatt megszünik könyű erre ráfogni és lelépni a gyerek mindkét félnek munka csak mert pár hónapig te vasaltál ne hid hgy elhoztad az aranyérmet.
2014. febr. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!