Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Maradjak a feleségemmel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradjak a feleségemmel a gyerek miatt?

Figyelt kérdés

Terveztük a gyermeket, mind a ketten nagyon vágytunk rá. Ami viszont utána jött, arra senki sem gondolt. Az igazi fekete leves. Tönkrement teljesen a házasságunk a terhessége alatt. Annak ellenére hogy mindenki mellette volt és támogatta, főleg én, egész egyszerűen pszichikailag kifordult magából. Nagyon nehezen viselt minden egyes napot. A kilenc hónapra és még utána is megszűnt köztünk az együttlét. Emiatt sosem bízott bennem. Okot pedig nem adtam rá. De még ha boltba mentem akkor is felhívott 5 percenként és akkor is ha munkába voltam.


Most időt kértem, mert én kezdek kikészülni vagy már ki vagyok. De ott a baba akit szeretek imádok... csak az anyja tudna megváltozni!

(Megjegyzem: rengeteget próbáltam vele beszélni, de hatástalan, ordítozok velem és mindenért mást okol)



2014. febr. 23. 15:34
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
53%

Kérdező "Mindent én csinálok szó szerint, melózok közben mint a hülye, Ő meg irányítgat az ágy tetejéről mint valami bárónő!" - ez esetben fölösleges bármire is várni, lépj, ha jót akarsz magadnak. Ugyanis olyan depressziós tünet NINCS, amitől valaki egyszerre bárónőnek kezdi érezni magát, egyszerűen, mivel a gyerekkel valszeg bebiztosítva kezdte érezni magát, kijött a valódi természete, az, hogy ő téged a "spermadonor és eltartó" szerepben látna szivesen.

Mond meg neki, hogy ha nem változtat sürgősen a hozzáállásán, akkor lépsz, és ha nem változtat ésszerű időn belül, akkor lépj.

2014. febr. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
70%

Az elején azt gondoltam,biztos depresszió! Majd még pár kommentedet olvasva!

Apám!!

Ez durva! Mázlista hogy férfiként eddig is türted,és még agyalsz hogy mit tehetnél!

Nem hagynám vele a gyermekem,főleg ha már vártad!

Tuti a sarkamra állnék! A baj csak az ha tényleg most bújt ki a szög a zsákból..és ilyen! Akkor passz! Remek példa a gyermeknek!

Viszont gyermekért együttmaradni totál felesleges! Nem lesz jobb! Ha csak miatta,nem fog működni!! És a gyermekkel is kiszurtok! Ti vagytok a minta!!

3gyermekem van. Nő vagyok! Még nem volt alkalmam depressziba takarózva parancsolgatni a férjemnek!


Állj elé! Mond h vagy változtat vagy ez és ez lesz a következménye..

2014. febr. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim válasza:
32%
Kèrlek, hogy most semmikèppen se hagyd el, hidd el, most van a legnagyobb szüksège rád! Mikor a baba alszik ülj le vele, kèrdezed meg tőle, hogy mièrt èrzi rosszul magát mert te próbálsz segíteni, de nem tudod, hogyan, viszont ez az állapot tarthatatlan, mert te így meg így érzed magad. Sőt, ajánld fel neki, hogy kèrjetek együtt segítsèget, ha nem sikerül dűlőre jutnotok!
2014. febr. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a baba miatt lett ilyen,akár hormon,akár más,segítségre van szüksége,tiédre,orvoséra,esetleg egy jó barátnőére akinek elsírhatja magát,de ne hagyd ott egy két hós babával.Az első három hónap alapból húzós,én a második babám születése óta egyedül vagyok a két gyerekkel,egy depressziós újdonsült labilis anyukából bmit kihozhat ha kiállsz mögüle.Felkínálnám a segítséget,vagy elmennék egy hétre de adj még időt neki.Szex nekem csak szoptatás után jött helyre,hormonális simán lehet.Próbáljátok meg a babát lepasszolni és kapcsolódjatok ki a pároddal,a nőiessége sérült leginkább.Kitartás!
2014. febr. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinel ugyanúgy jelentkezik a szülés utáni depresszió.Valaki szülhet 3-at is,és nem tapasztalja.Valakinel szülés után hónapokkal jön ki,és valakinek a terhesség alatt is vàltozó a kedélyàllapota.
2014. febr. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
61%

#25, a szülés utáni depresszió egy létező valami, de - mint a nevében is benne van - szülés UTÁNI, szép latinsággal post partum. Az oka pedig pont az, hogy a terhesség alatt folyamatosan az egekben lévő női hormon szintek hirtelen visszaesnek.


Másfelől a terhesség alatti csicskáztatás soha sem volt depressziós tünet, egy ténylegesen szülés utáni depresszióban szenvedő nőnek a gyerekhez fűződő viszonya zavart, az alapvetően nyomott hangulatot tarkíthatják időnként agresszív epizódok, zavart a koncentráló képesség, öngyilkossági gondolatok vannak jelen, ilyesmi... szóval depresszió.

2014. febr. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Az a probléma, hogy csak az egyik félt hallgatjuk meg. Hogy az ágy tetejéről bárónősködik, az lehet, hogy csak a férj szemszögéből néz ki így. Pl lehet az is, hogy veszélyeztetett terhes volt, vagy már 7 hónapos, és szobaátrendezés vagy ilyesmi volt, és ledőlt az ágyra, és megmondta a férjének, hogy legyen szíves ezt és azt odahúzni. Értelemszerűen nem tud benne egy terhes nő segíteni. Jó, lehet, hogy nem így volt, de ez is lehetséges. Szóval, hogy túldramatizálja. Nekem úgy tűnik kedves kérdező, hogy tipikusan olyan férfi vagy, akinek rózsaszín köd volt a gyerekvállalás, a feleségednek is lehet, és a nehézségek meglepnek. Most meg azon gondolkozol, hogy a frissel szült asszonyt a szarban hagyd. Nem minden nő esik át szülés utáni depresszión, szóval aki degradálón beszélt erről, háromgyerekes, maximum szerencsés. Igen is van hormonváltozás a szülés után. Ez orvosilag bizonyított tény. Nem tudom, a házasságotok milyen volt előtte. De egy dologra felkészülhettek: a gyereknevelés nehezebbé teszi a házasságot, mindennapokat. Ha valami rossz, az még rosszabb lesz, ha valami jó, az is. Kérdés, hány százalékból veszít a kapcsolat. Mi is neveljük a 8 hónapos babánkat. Persze, előtte könnyebb volt minden. De igyekszünk belerázódni az új életbe.
2014. febr. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
0%

ma 08:56

a szülés utáni depi a hormonváltozástól van a hormonok pedig már a terheség alatt elkezdenek termelödni.

2014. febr. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
26!Igen,a szó azt jelenti,de olvass utàna mit takar.
2014. febr. 25. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!