Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti mennyire jöttök ki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyire jöttök ki a párotokkal ha más pártra szavaz?

Figyelt kérdés
Nálunk Fidesz vs. Magyar Liberális Párt van. Ő konzervatív, én liberális vagyok, néha eléggé csúnyákat tudunk vitatkozni de végül mindig kibékülünk. Van itt valaki hasonló helyzetben? Nagyon érdekelne bárkinek a jó tanácsa hogy hogyan lehet ezt az ellentétet tompítani a mindennapokban. Előre is köszönöm! :)

2014. márc. 4. 19:51
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
96%

Nálunk az együtt járásba sem fért volna bele ekkora világnézeti hasadék, mint nálatok, kedves kérdező!

Talán nem nagyon sztereotip, de a liberális - konzi párosoknál az egyik nemzeti, a másik kozmopolita, az egyik drog-abortusz-homoszexuális házasság-eutanázia-párti, a másik ezek ellen van, az egyik hívő, a másik ateista, az egyik családpárti, a másik nem és így tovább. Én konzervatív ember vagyok és képtelen lennék liberális párral élni. Kb. semmiről, aminek tétje van, nem gondolkoznánk egyformán. És ennek gyakorlatilag nem a napi pártpolitikához, hanem a legalapvetőbb értékrendhez, életvezetési elvekhez van köze. Ha gyerekek is vannak, akkor a nevelésük ilyen esetekben szinte lehetetlen közös nevező mentén.

Nem tudok jó tanácsot adni neked.

2014. márc. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
67%

Mi megrögzött naiv-idealista-liberális-pacifista jellem vagyunk mindketten. Elképzelhetetlennek tartanám, ha ezekben a lényeges kérdésekben nem tudnánk egyetérteni. Hogy élhetném le az életemet valakivel, akinek az életvezetése, az elvei ellentétesek az enyémmel?

Konzervatív-liberális??? Micsoda? Ez hogy? Miről beszélgettek? Az élet nagy dolgaiban hogy értetek szót? Szerintem ez nem is politikai kérdés, hanem elvi. Szerintem valamelyikőtök nincs tisztában az elveivel - mármint abban az esetben, ha jól megértitek egymást. Mert aki ennyire ellentétesen látja a világot, képtelenség, hogy hosszú távon működjön a kapcsolat.

Egyébként ha liberális vagy, légy vele mindig nagyon együttműködő, és fű alatt adagold az értelmes gondolatokat neki. Észre sem veszi, és íme, megoldódik a probléma. :)

2014. márc. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
0%

#11

" az egyik hívő, a másik ateista"


Látszik, hogy te vagy a konzervatív. :DD

2014. márc. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 lutaker ***** válasza:
32%
Soha többé fidesz!!!
2014. márc. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
33%
A Fidesz miatt mentek ki? Elárulom ez alatt pár év alatt sokkal többet tettek az országért, mint bármelyik párt. De hát nem is értem olyanok miért politizálnak, akiknek fingjuk sincs az egészről.
2014. márc. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:

8-as

Onann tudom, hogy altalában egy fülkében szavazunk...sőt van, hogy be sem megyünk a fülkébe...

2014. márc. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
87%
Valahol másik kérdésnél írták, nem tudom, itt volt-e már, hogy ezért nem kell családban politikáról beszélgetni:))
2014. márc. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 A kérdező kommentje:

Valaki írta fentebb a drogot meg az ilyeneket.


Soha életemben nem drogoztam még. Nem is fogok.

És mindketten vallásosak vagyunk, szóval az a sztereotípia sem igaz hogy a liberálisok ateisták lennének.


Az abortuszt pedig úgysem lehet eltörölni, ennek egyszerűen nincs racionalitása, akármennyire is támogatja az ember vagy nem.


Az eutanáziáról még asszem sosem beszélgette vele. Mondjuk én támogatom. De ezen az egy kérdésen már nem fogok Vele összeveszni. :)


És egyébként én is családpárti vagyok. És meleg fiúk vagyunk mindketten.

2014. márc. 4. 22:25
 19/45 anonim ***** válasza:
Mi sem politizálunk. Engem egyáltalán nem is èrdekel ez a fidesz-mszp kèrdès, mert az egyik kutya, a másik eb. Aki nagy pènzhez jut, kapzsi lesz. Teljesen mindegy, hogy hívják Orbán, Gyurcsány, Bajnai, stb.
2014. márc. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
18%
Az én férjem és én is ugyan azon a véleményen vagyunk mi világ életben Fideszesek voltunk,és azok is maradunk. A család többi tagja édesapám kivételével mert ő az MSZP-re esküszik, hál isten Fideszes, jó nagy a családunk, a családi összejövetelek érdekesek, mikor nagy Fidesz párti emberkék közé beül egy Mszp-s rokon, hát van politika rendesen, senki nem enged az igazából, én mondtam apunak ne politizáljunk, nekem van egy döntésem, ezen nem fogok változtatni, neki is van egy döntése, de nem ezen múlik egy jó apja lánya kapcsolat. Többen megkérdezték tőlem mért te jobban éltél az elmúlt 4 évben?! A válaszom Igen sokkal jobban élek éltem az elmúlt négy évben.
2014. márc. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!