Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit csináljak? Van még remény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Van még remény megmenteni a kapcsolatunkat? A párom szerint már csak a gyerekekkel foglalkozok, vele nem.

Figyelt kérdés

A párom szerint elhanyagolom és nincs rá soha időm, változtatnom kellene. Az ő szempontjából igaza van, de a gyerekeket ketten akartuk és pontosan tudta, mivel jár a család. Kértem, hogy kicsit ő is szervezze át a napját, de arra nem hajlandó, mert "ez az egy kikapcsolódása van".

Én estére nagyon fáradt vagyok, képtelen vagyok kivárni, hogy befejezze a gépezést (hajnal egyig szoktak játszani a barátaival).

Ötletem sincs, én min tudnék nélküle változtatni és félek, hogy előbb-utóbb bele is unok, hogy mindig csak én vagyok rossz. Tudnátok valami tanácsot adni?


2014. márc. 17. 10:50
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
94%

Azért ez nem semmi. Otthon van, későn kel (gondolom mert későn fekszik), elnézi, hogy egész nap robotolsz, és mire jutna rá időd, leül a gép elé játszani. És még ő van felháborodva, hogy nem foglalkozol vele.


"ez az egy kikapcsolódása van".

Mégis miből kellene, hogy kikapcsolódjon? Először azt hittem az egész napos fárasztó munka után szokott leülni egy kicsit a gép elé.


Beszéld meg vele, hogy csak minden másnap gépezzen, és akkor minden második estédet vele tudod tölteni. Vagy pedig vegye át a házimunka felét, és akkor lenne idő együtt elmenni a gyerekekkel a játszótérre.


Ha nem tér észhez, kihajítanám a gépet, és akkor majd reklamálhatna.

2014. márc. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
95%

Ha jól értem, te végzed a házimunkát, dolgozol, gyerekekkel foglalkozol, míg ő munkanélküli, hajnalig játszik, és semmit nem segít otthon, és még panaszkodik?


Ez igen durván hangzik.

2014. márc. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha most nem fogod meg drága férjed, később már tényleg nem lesz energiád hozzá. Én tuti szembesíteném önmagával. Gondolom ha nem dolgozik, annyira nem fáradt, no meg annyit nem tehet anyagilag sem a családjáért, hogy az otthoni feladatokat csak neked kelljen ellátni.

Kérdezd meg tőle, ha legközelebb neked támad hogy hanyagolod, az alábbiakat.

- Miért érzed úgy, hogy hanyagollak, amikor kizárólag rajtad múlik, hogy mikor töltünk kettesben időt?

- Miért mondod azt, hogy hiányolod a közelségemet, amikor helyettem a gépet választod minden este?

- Miért gondolod azt, hogy nem melletted szeretnék esténként elaludni ahelyett, hogy azt hallgatom hogy a gépet püfölöd.

- Miért nem nősz fel végre?

2014. márc. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Te dolgozol, és te végzed a házimunkát is?


A géppel együtt őt is kihajítanám.

2014. márc. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
85%

Próbálj neki köztes megoldást ajánlani,este fél 7-kor üljön le a géphez,nézzem be a játékára,aztán 7-től ne gépezzen,legyen tiétek az idő,aztán ha már Te alszol,vagy már alvófélben vagy,akkor ha akar üljön vissza a géphez,ha akar hajnali 3-ig akár.

Itt inkább Ő a hunyó nem Te,csak erre rá kellene vezetni .

2014. márc. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
76%
Nettó ugyanez a helyzet nálunk is.Mi tegnap leültünk és megbeszéltük,hogy ez így egyikünknek sem jó,mert egy nem alusszuk ki magunkat,mivel hajnalig nem jó gépezni,és megpróbálunk ezen közösen változtatni.A párom elismerte hogy annyira kimerül a mindenéjszakázástól a gép előtt,hogy nincs kedve utána semmihez.Azt vettük tervbe,hogy most egy hétig napi max egy óra netezés után együtt töltjük az estét.Beszélgetéssel,vagy mással,és este 10-kor legkésőbb ágyba kerülünk.Muszály egy rendszert beépíteni az életvitelünkbe ,hogy mindenre jusson időnk.A gyerek is sokszor volt,hogy este 8-kor még nem aludt,pedig egy 4évesnek olyankor ágyban a helye.Szóval azt tudom tanácsolni nektek,hogy a vádaskodás helyett,hogy ki kivel nem foglalkozik,üljetek le és hozzatok olyan megoldást ami mindkettőtöknek jó lesz.Ami nem jó azon változtatni kell.
2014. márc. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Bocsi előző voltam.Detto a Nettó helyett.
2014. márc. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

"figyelj, az van, hogy mostanság már a gyerekekkel foglalkozom, velem nem, elegem van"

"na idefigyelj te barom, azért foglalkozom velük ÉN, mert te egész nap a töködet vakarod, munkát nem keresel, velünk nem foglalkozol, csak egész nap gépezel szóval nyugodtan csomagolhatsz és majd anyád főz/mos rád meg pakol utánad. megyek segítek neked csomagolni" " ja és a gépet is viheted"

2014. márc. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Menne a levesbe az ilyen pasi a gépével együtt...
2014. márc. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Azért nem egészen kerek, amit írsz!

Ha elviszi a gyerekeket sétálni, játszóházba, akkor FOGLALKOZIK a gyerekekkel.

Ha munkanélküli, akkor nyilván a stresszt vezeti le a gépeléssel.

De miből éltek, ha te sem dolgozol, hanem tanulsz?

Oszd be úgy a munkád vagy a tanulást, hogy este legyen időtök a beszélgetésre!

Ha az a bajod, hogy nincs szex, akkor ezt beszéld meg vele.

Neked is változtatnod kellene, nem csak neki.

Én dolgoztam a munkahelyemen, este főztem, stb. neveltem a gyerekeim, még is volt időnk egymásra. A férjem csak este játszott a gyerekekkel, közösen fürdettük fektettük le őket, és közben is tudtunk beszélgetni.

2014. márc. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!