Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit csináljak? Van még remény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Van még remény megmenteni a kapcsolatunkat? A párom szerint már csak a gyerekekkel foglalkozok, vele nem.

Figyelt kérdés

A párom szerint elhanyagolom és nincs rá soha időm, változtatnom kellene. Az ő szempontjából igaza van, de a gyerekeket ketten akartuk és pontosan tudta, mivel jár a család. Kértem, hogy kicsit ő is szervezze át a napját, de arra nem hajlandó, mert "ez az egy kikapcsolódása van".

Én estére nagyon fáradt vagyok, képtelen vagyok kivárni, hogy befejezze a gépezést (hajnal egyig szoktak játszani a barátaival).

Ötletem sincs, én min tudnék nélküle változtatni és félek, hogy előbb-utóbb bele is unok, hogy mindig csak én vagyok rossz. Tudnátok valami tanácsot adni?


2014. márc. 17. 10:50
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

"Ha elviszi a gyerekeket sétálni, játszóházba, akkor FOGLALKOZIK a gyerekekkel."


A kérdezőnek nem az a baja, hogy a pasi egyáltalán nem foglalkozik a gyerekkel. Itt problémája a pasinak van, mégpedig az, hogy szerinte a kérdező nem foglalkozik vele.


"Ha munkanélküli, akkor nyilván a stresszt vezeti le a gépeléssel."

A stresszt heti két alkalom sporttal, futással is levezethetné, azért napi 6 óra gépezés nem normális, szerintem már játékfüggőség kategória.


"De miből éltek, ha te sem dolgozol, hanem tanulsz?"

Nekem az jött le, hogy GYed-en, Gyes-en van a gyerkőccel. Tanulni meg nem csak nappali tagozaton lehet.

Hogy miből élnek, az nem volt a kérdés része.


"Oszd be úgy a munkád vagy a tanulást, hogy este legyen időtök a beszélgetésre!"

Lenne idejük este, ha a kedves párja nem ülne este fél 7-től hajnal 1-ig a gép előtt.


"Ha az a bajod, hogy nincs szex, akkor ezt beszéld meg vele."

Ilyesmiről szó sem volt.



"Neked is változtatnod kellene, nem csak neki.

Én dolgoztam a munkahelyemen, este főztem, stb. neveltem a gyerekeim, még is volt időnk egymásra. A férjem csak este játszott a gyerekekkel, közösen fürdettük fektettük le őket, és közben is tudtunk beszélgetni."


Na igen, itt jön az önfényezés. Ha tényleg alaposan elolvastad a leírást, a férj este nem fürdet, és nem beszélget, nincs ideje, mert GÉPEZIK.

Itt ez a nagy baj, nem pedig a kérdező időbeosztása.

2014. márc. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Ja ugorjál a kérdezőnek,hogy még az ő hibája, hogy a lusta férje pattog. Mert a férj mit is csinál?

Dolgozik? Nem.

Házimunka? Nem.

Gyerek? Na jó, néha elviszi ide-oda, de gondolom, ha haverok szólnak, hogy játék, akkor nem.

Főnyeremény ez a pasi!

2014. márc. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!