Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek 7 éve boldog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek 7 éve boldog párkapcsolatban élek, viszont egy hete bejelentette a férjem, hogy már nem azt érzi, mint régen, össze van kavarodva?

Figyelt kérdés

2014. márc. 25. 11:05
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Jó kapcsolatban meg kell beszélni a dolgokat, másképp áhh, hogyan lenne máár áhh..:)
2014. márc. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Pedig valami történt. Vagy nő vagy a barátok és úgy ahogy mondod, lehet, rájött, hogy még élni szeretne. De az akkor sem tisztességes a részéről, hogy azt mondja "semmi baj". Pedig van. Valahogy próbálj meg a lelkére hatni, hogy így bizonytalanságban hagyni téged, az nem normális.
2014. márc. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint ő nem boldog ebben a kapcsolatban.
2014. márc. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
87%

"teljesen elhanyagol,ha megakarom ölelni,vagy hozzá bújni akkor kitér előle"


A barátok az alibi duma.

Nője van.

Ez 100%!


Az "össze van zavarodva" tipikus szöveg.


Megzavarta a kicsike az ő érzékeny lelkivilágát, az érzékiről nem is beszélve.


Ha csak a haverok színrelépése lenne az "összezavarodás" oka, akkor a szexuális és érzelmi életetekben semmi változást nem okozna.


Most még nem akar lépni, mert nem tudja, hogy mi lesz az új kapcsolatból: marad kaland, vagy komolyabbá válni.


Ezt jelenti az "összezavarodás", kérem szépen...

2014. márc. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
85%
Az előbbi vagyok: az pedig, hogy téged hagy a bizonytalanságban, elhanyagol érzelmileg, aljasság.
2014. márc. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
A legrosszabb az egészben,hogy Szeptemberben volt az esküvőnk!Teljesen összetörtem,mikor azt mondta egy hete,hogy össze van kavarodva.Viszont,ha tényleg egy nő van az ügy mögött,nem érdekel mennyire szeretem,nem tudnék soha megbízni benne.
2014. márc. 25. 12:39
 17/30 anonim ***** válasza:
82%

"össze van kavarodva"


Ja!

Meg gabalyodva.

Meg egy új nővel kavar.


Egyértelmű. :-(

2014. márc. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 mustafa33 ***** válasza:
100%

7 év együtt "boldog párkapcsolatban". Aztán házasság. Most meg megijedt, hogy jaj mi is tettem, hiszen a haverok is azt mondják, hogy bolond voltam. Elvileg eddig szabadon, most lekötve. Bár a gyakorlatban e miatt semmi nem változott, most ért el az agyáig hogy hirtelen felelős lett. És ráadásul néhány hülye haver ezt még jobban megkeveri. lehet hogy kárörömmel és ki tudja milyen hülye kitalált dumával.

Lehet hogy "csak" ennyi.

De akkor is probléma. (az az elhúzódás nem telejesen kóser ebben az esetben sem)

megbeszélni, megbeszélni, megbeszélni. És rámenősen ha kitérő válaszokat ad.

2014. márc. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

Én elmennék vele (vagy ha nem akar, nélküle) terápiára. Ha jönne, akkor párterápia, ha egyedül, akkor pszichológus. Valahogy meg kell beszélnia dolgokat. A legjobb az lenne, ha ketten mennétek, segítene kommunikálni, mindkettőtöknek elmondani, hogy kiben mi van, főleg, hogy ő otthn magától nem akar erről hosszabban beszélni neked, van, hogy ez egy idegennel, aki a megfelelő kérdéseket teszi fel, működik.

Ha egyedül kell menned, mert nem akar, az a rosszabbik helyzet, de még mindig jobb, ha elmész, minthogy magadban őrlődsz, miközben nem változik semmi.

2014. márc. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Nem tudom.Az egészben a legrosszabb a bizonytalansàg.
2014. márc. 26. 15:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!