Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek 7 éve boldog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek 7 éve boldog párkapcsolatban élek, viszont egy hete bejelentette a férjem, hogy már nem azt érzi, mint régen, össze van kavarodva?

Figyelt kérdés

2014. márc. 25. 11:05
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
82%

A mai világban nagyon egyszerű kideríteni a dolgot,gondolok itt kémprogramra,mobiltelefon figyelése.A cél szentesíti az eszközt!

Szerintem inkább fordulj ilyen eszközökhöz,mint kikészítsd magad a bizonytalanságban.

A megcsalásnak pedig számos tipikus jele van:mobiltelefon dugdosása és a híváslista állandó törlése,megváltozott szokások.

Lehet a régi haverok feltünése csak álca.

Nyomozz ne gyötrődj!!!

2014. márc. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de igazuk van:( nekem egy volt barátom azzal jött, ugyanígy egyik jó napról a másikra hogy ő össze van zavarodva, nem tudja mit akar, én meg elhittem.. aztán kiderült hogy nem is egy másik nő van a dologban:) ennyit erről. Szerintem hagyd ott, jó esetben rájöhet, hogy mennyit érsz neki, ha esetleg csoda folytán mégsincs nő a dologban. A mostani barátom is volt hogy bekattant egyszer, és otthagyott, bár mi akkor még csak tizenévesek voltunk. Na, őt pl pontosan tudtam, hogy a szabadsága hajtja, én pedig nem könyörögtem egy percig se neki, megjegyzem ez este 8-9 körül történt, körülbelül 1,5-2 óra lehetett ha jól saccolom, míg megbánta.. elengedtem, és jól tettem, mert így legalább rájött, hogy ugyan persze, fiatalság bolondság, de ő szerencsére nem olyan mint a barátai, akik traktálták a hülyeségeikkel.. najó az igaz hogy akkoriban sok veszekedésünk is volt egyéb dolgok miatt, és már én is untam, de érdekes, ezután a pár órás "szakítás" után hihetetlenül elkezdett felfelé ívelni a kapcsolatunk, és amúgy azóta is együtt vagyunk. Szóval, ezzel csak arra akartam kilyukadni hogy ha ennyire össze van zavarodva, nehogy ölelgesd és bújj hozzá, ne akaszkodj rá, tedd az ellenkezőjét, legyél kedves, de kellően hideg! Nem vagy te a pincsikutyája, nem attól függ az életed, hogy ő mit mond:)! Ha meg mégis otthagyna - gondolj arra, hogy van aki az életét adná azért, hogy veled lehessen! Engem mindig ez nyugtatott meg az életben:))
2014. márc. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Igen ebben van valami,2 napja nem vagyok otthon,tovàbbképzésen vagyok Pesten.Direkt nem hívtam.Ma kb.4-szer hívott.
2014. márc. 29. 19:01
 24/30 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudja mit érez irántad ? Össze van kavarodva ? - kellett a kavaró tényező, és az nem a haverok. A haverokkal akárhányszor megy is sörözni, beszélgetni, irántad nem változik a szerelme. Nem ölel meg, nem bujik hozzád, biztos hogy van valakije. Egészen biztos !
2014. ápr. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
79%

Elképesztően rossz helyen tettél fel egy ilyen kérdést. Lelkisérültek, harcos feministák, tizenévesek és megmondóemberek gyűjtőhelye ez.

Ennyi ostobaságot már régen olvastam mint ebben a topikban.

2014. ápr. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
25. és te ezek közül melyik vagy? A te válaszodnak is rengeteg haszna volt. :D:D:D:D:D
2014. ápr. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
Bármennyire szeretnék pozitív választ adni neked,csak arra tudok következtetni a leírtakból,hogy van valakije.Nem a rosszindulat vezérel,és megmondóember sem vagyok,de szerintem minden jel erre utal.Ha pusztán arról lenne szó,hogy a haverok elcsavarták a fejét,téged ettől még ugyanúgy szeretne,és kívánna is.A szex a régi lenne,az érzésein meg nem lenne képes változtatni pár haver véleménye.Tehát nő lehet a dologban.
2014. ápr. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Sanszos,hogy nőügy...De nem biztos,hogy meg is csalt már lehet,hogy "chatszerelem",vagy ilyesmi...
2014. ápr. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
Igen én is valami ilyesmire gondoltam,hogy interneten megismert valakit.Nagyon sokat ül a gép előtt.Viszont nem hiszem,hogy történt volna komolyabb dolog,mert ő annyira lelkis,hogy akkor már tuti nem lennénk együtt.
2014. ápr. 2. 03:23
 30/30 anonim ***** válasza:
Akkor az lesz...Nálunk is volt ilyen.Én nem csináltam belőle túl nagy ügyet,de azért modtam legyen észnél,mertha átlép egy bizonyos határt repül...:)Aztán pár hónap alatt ellaposodott a dolog(nem is nagyon volt esély találkozni,mert a nő külföldön dolgozik,és kb fél 3 havonta jön haza,és itt Mo-on is vagy 200lm-re van tőlünk).
2014. ápr. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!