Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért zsarolás az, ha egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zsarolás az, ha egy nő azt mondja a párjának, hogy ha nem akarja feleségül venni akkor szakítsanak?

Figyelt kérdés

Én úgy gondolom, hogyha az egyik fél házasságban akar élni, a másik nem, akkor az előbbinek joga van a szakításhoz, hogy később találhasson olyan párt akivel házasságban élhet.


Vagy nem?


2014. márc. 29. 22:25
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
72%
Én sem venném annak. A nőnek is joga van eldönteni, mi mennyit ér meg neki.
2014. márc. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
éppen erre szeretnék választ kapni... ez miért zsarolás? nem értem...nő házasodni akar, pasi nem. A nőnek nincs joga megmondani hogy ha a férfi nem akarja elvenni, akkor inkább szakítsanak? Mert ha kimondja akkor mocsok zsarolónak tűnik. Miért zsarolás az, hogy alapvető dolgot akar az egyik, a másik meg nem. Ezért a nő nem kussol és szenved, hanem lép...
2014. márc. 29. 22:50
 13/34 anonim ***** válasza:
65%
Általában akkor húzódozik valaki a házasságtól, ha nem biztos abban, hogy a másikkal akarja leélni az életét. Ennek ellenére sokszor győz a szakítástól, egyedülléttől való félelem, hátha mégsem jön el majd az az igazi nagy szerelem, amire vár, és a másik fél nyomására inkább belemegy a házasságba. Ugyanakkor az sem szerethet valami nagyon, akinek fontosabb a házasság intézménye, mint a másik ember személye. Annak az embernek is láthatóan fontosabb a biztonság, mint a szerelem. Szóval összességében adott két ember, akik közül egyiknek sem igazán a másik kell. Az egyik csendben várja a sorstól a maga kis hercegnőjét, a másik pedig alig várja, hogy menyasszony lehessen, a vőlegény kiléte nem lényeges. Ezek után közös esküvő? Hát nem tudom....
2014. márc. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
Akkor nézzük máshogy a dolgot. Ha az a férfi aki alapvetően nem házasságpárti, de állítólag mindennél jobban szereti a párját és még azt is tudja hogy őt a házasság tenné teljesen boldoggá. Vajon miért nem képes ezt a dolgot meglépni? Azért mert ő nem szereti eléggé a nőt. Bizonytalan. De akkor miért kéne a nőnek vele maradni?
2014. márc. 29. 22:53
 15/34 anonim ***** válasza:
82%

"Miért is kéne pont a nőnek feladni a házassággal kapcsolatos álmait? A nő is gondolhatja úgy, hogy ha a férfi nem veszi feleségül, akkor nem szereti eléggé. Nem? "


pontosan. én azt nem értem, ha a pasi szereti a nőt, akkor miért olyan nagy dolog aláírnia egy papírt?? neki úgysem jelent semmit, nem?! akkor meg nem mindegy?


Ha nekem vmi tökmindegy és nem jelent semmit, de annak az embernek, akit mindennél jobban szeretek, ezzel boldogságot okozok, nem is kérdés, hogy megteszem-e...

2014. márc. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem tök evidens, hogyha nőnek és férfinak nincs közös célja (jelen esetben a házasság) akkor szakítanak.


Bár szerintem ezt 2 felnőtt ember a kapcsolat elején megbeszélik, úgy mint a gyerek kérdést...

És később nincs ilyen szituáció...

2014. márc. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
85%

#16

Egy kapcsolat elején, amikor maximumon pörögnek a hormonok, és két ember mindenáron meg akarja szerezni egymást, nemigen szokott kiderülni, mit gondolnak másképp. Olyankor mindenki próbál megfelelni a másiknak, a rózsaszín ködben még maga előtt sem vallja be, ha valamit másképp gondol, nemhogy a másik előtt.

2014. márc. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
31%

Kedves kérdező!


Miért kéne vele maradnia, ha nem egyeznek a céljaik? Ez a kérdés így vihar a biliben.

2014. márc. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
91%

Érdekes, mert fordítva, ha a nő nemet mond a házassági ajánlatra, akkor tök jogosan veszik, hogy a férfi szakít vele.

De mi van, akkor, ha a nő nem házasságpárti és szereti a férfit, csak nem akar esküvőt?

Ha hozzámenne ennek ellenére is a pasihoz, akkor az nem kizsarolt esküvő?

2014. márc. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
72%
Ha el akarja valaki hagyni emiatt a másikat,természetesen jogában áll,az nem érzelmi zsarolás.Ha direkt azért fenyegetőzik ezzel,hogya másik mégis elvegye,az viszont igen.
2014. márc. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!