Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A pénz miatt nem akar elvenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pénz miatt nem akar elvenni?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, párom azért nem akar elvenni, nehogy közös legyen a vagyonunk... :(

Már van 1 kislányunk.


2014. ápr. 2. 11:33
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
20-as vagyok: De ennek ellenére nem sajnálunk semmit a másiktól és közösen járunk nyaralni meg szórakozni( bár most annyira nem járunk, mert a picivel gyesen vagyok.
2014. ápr. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

"Hatos, nem mindenki elégszik meg az aktuális barátnő státusszal, mert fél az elkötelezettségtől"


osztanám ezt a véleményt...


egyébként pedig beszéljétek meg kérdező.

2014. ápr. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

"Magasabb szintre ne röhögtessetek már, ott a gyerek, annál magasabb szint nincs."


Tévedésben élsz. Attól hogy 2 embernek van egy közös gyereke, még nem kell egy párnak lenniük törvényszerűen. Az nem elkötelezettség a másik ember felé... csak a gyerek felé az.


Az elkötelezettséget egymás felé a házasság adja.


Ha együtt élnek? Az annyit tesz most jó vagy nekem, de nem veszlek el, mert várok hátha lesz jobb és lelépek. Ha van közös gyerek? Akkor is leléphetek, majd fizetem a gyerektartást. De attól még nem veled leszek hanem az új nőmmel.


Ha összeházasodunk? Áhh az macerás ha jön egy jobb nő. El kell válni... sokkal könnyebb ha csak az x. barátnőm élettársam vagy. Könnyebb lelépni úgy.


Ennyi.


Kérdező. Beszéljétek meg.

2014. ápr. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Jaj utolsó mi olyan hú de macerás a válásban?

Beadja a papírt aztán kész megy az magától, aztán holnap már nem is kell otthon aludnia. Úgy csináltok mintha valami Afrikai elhagyott faluban élnénk.

Persze szép dolog a házasság de ezen utolag egy gyerekkel siránkozni nevetséges. Gyerek inkább összeköt két embert mint egy papír, amit bármikor felbonthatok.

2014. ápr. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

persze, el lehet válni. nem mondtam hogy nem.... rendben, akkor legyen. nem akkora macera...mondjuk van közös megegyezés meg ilyenek.


de a lényeget nem láttad. a gyerek nem a másik ember felé elköteleződés, csak a gyerek felé.


A házasság meg afelé elköteleződés akit szeretünk. Érted? A házasság a kapcsolat legmagasabb szintje. Nem a gyerek.

2014. ápr. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
32%
Normális ember nem szül és nem tervez olyannal gyereket aki felé nincs elkötelezve.
2014. ápr. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!