Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tanacstalan vagyok, szulnom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanacstalan vagyok, szulnom kellene?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk mar fiatalok, a ferjem 38 es en 32 eves vagyok.

11eve vagyunk egyutt, es mindig is nagy csaladod terveztunk 2-3 gyerekkel. A gond en vagyok, mert mindig talaltam okot arra miert ne most valaljunk babat. Sajnos masfel eve mar hazudok is a ferjemnek, titokban szedem a fogamzasgatlot.

Szeretnek gyerekeket csak szulni nem, es az is nagyon rossz hogy a "szabadsagom" kellene feladnom es az elso idokben 0-24 a gyerekkel lenni. Sokan biztos orulnek is neki.

Ezeket mind elmondtam anno a ferjemnek is es anyukammal is beszeltem errol .

Azt mondtak majd megvaltozok ha jon a baba es segitenek mindenben, de nem akarom hogy anyum legyen a babaval szeretek jol teljesiteni mindenben 100%ot nyujtani.

A ferjem kert hogy menjunk orvoshoz mert valami oka van hogy nem jott ossze a baba.

Nem tudom mit tegyek, felek hogy megtudja mit tettem.


2014. ápr. 4. 09:43
1 2 3 4 5
 41/41 Kései Sirató ***** válasza:
Várjuk a fejleményeket! Mi történt azóta?
2017. febr. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!