Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A megcsalás volt a nagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A megcsalás volt a nagyobb hiba, vagy az, hogy bevallottam?

Figyelt kérdés
A férjem nagyon elhízott az utóbbi időben. Kértem, hogy fogyjon le, de nem sikerült. Próbálkozott, de nem értékeltem valamiért, így jutottam el odáig, hogy elmúlt a vágy iránta és lefeküdtem mással. Hamar megbántam, utána próbáltam titkolni és szép csendben helyrehozni mindent. Később kiderült, hogy azért hízott el, mert súlyos pajzsmirigy problémája volt. Annyira elszégyelltem magam, hogy bevallottam, hogy megcsaltam, hogy tiszta lappal léphessünk tovább. Rájöttem, hogy felszínes voltam és önző. Ő mindig szeretett, de nem vettem észre. Mindent jóvá akartam tenni, elhatároztam, hogy ápolom, mert egyszer megígértem, hogy jóban rosszban, szegénységben, betegségben. Ő viszont azonnal elhagyott, most válunk. Hamarosan megműtik, de azt is megtiltotta, hogy meglátogassam. Tönkrementem, mitévő legyek?
2014. ápr. 7. 05:56
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
46%

Ilyet hogy lehet kívánni bárkinek is?! Ez komoly? ...


" Kívánom hogy dögölj meg! Remélem életed végéig egy senki leszel, tönkremenve, boldogtalanul. "

2014. ápr. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 A kérdező kommentje:
Nem sértődtem meg, van benne igazság.
2014. ápr. 7. 11:54
 23/43 anonim ***** válasza:
39%
Ha nem egészségügyi okokból hízott volna meg, és a figyelmzetetés után sem kezdett volna el fogyni, akkor sem lett volna jogos a megcsalás, de érthető lett volna. Nem erre a lóra tettél, érthető, hoyg nem kívánod, abban az esetben ha te karbantartod magad. De ha valaki betegségtől hízik, az egyrészt gyors, másrészt eléggé észrevehető, met deformáltan hízik. Rögtön orvoshoz kellett volna fordulni.
2014. ápr. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 A kérdező kommentje:
Ő tényleg nem tehet semmiről. Nekem is eszembe juthatott volna az orvos. A műtét miatt viszont nagyon aggódom.
2014. ápr. 7. 12:26
 25/43 anonim ***** válasza:
23%

Nehéz úgy tanácsot adni, hogy még nem vagyok házas, nincs mögöttünk 20 év együtt töltött idő. A vőlegényemmel még "csak" 6 éve vagyunk együtt, de igenis figyelünk magunkra, figyeljük a testünket, sportolunk..Nem tudnám elviselni, ha én meghíznék, ő pedig maradna izmos, jóképű, jó testű. :-) nyílván könnyen beszélek még így fiatalon, nem tudhatom mi lesz 3 gyerek után, mint ahogy azt sem tudom, hogy a férjem teste majd hogyan változik.

Úgy gondolom mindenki megkívàn mást is a párján kivül, de sokaknak ez csak egy futó gondolat marad. Ha valaki el is csábul, és megcsalja a társát, utána mérlegelni kell, hogy ér- e a kapcsolatunk annyit, hogy megbocsássuk a félrelépést, és helyrehozzuk, amit elrontottunk.

Ha te úgy érzed érdemes a férjedért harcolni, akkor ne add fel, ha ő szeret, úgyis próbàl majd megbocsájtani...

2014. ápr. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
100%
Milyen válasz az, hogy "nem erre a lóra tettél"? És ha őszülni fog és ráncai lesznek, akkor már nem ugyanaz az ember??? Nekem is vannak hibáim, a férjem úgy fogad el ahogy vagyok, a problémákat pedig illik együtt megoldani. Ha van közös ismerős érdeklődj tőe a hogy létéről, de ne zaklasd.
2014. ápr. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 A kérdező kommentje:
20 év nálunk sincs, csak 14, de nem tudom, hogy küzdhetnék, ha még a gyerekekért is a nővére jön, hogy engem ne kelljen látnia.
2014. ápr. 7. 12:39
 28/43 anonim ***** válasza:
24%
28, az más. Az ember öregszik, ami természetes. De attól még igényesnek kell maradnunk magunkra. Máskülönben hogy vonzódsz és hogy nézel fel a másikra, ha az lustaságból elhízik vagy már nem ad magára egy egy trottyos ember lesz belőle ideje korán? A külső is hozzátartozikba dolgohoz.
2014. ápr. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 A kérdező kommentje:
De ez nem lustaság volt, hanem betegség!
2014. ápr. 7. 12:51
 30/43 anonim ***** válasza:
100%
"Tönkrementem" - mintha még mindig csak magaddal törődnél. A gyerekeitekre gondolj és próbálj kompromisszumot kötni mindenben miattuk. Ha nem csaltad volna meg akkor nem lett volna mit bevallani, tehát az a nagyobb hiba de azt nem akarom elhinni, hogy csak a külseje miatt alakult így minden, más oka is szokott lenni a félrelépésnek, nem véletlen, hogy nem bocsájt meg. Valszeg azért nem akarja hogy ápold mert úgy érzi, szeretet helyett már csak sajnálod.
2014. ápr. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!