Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megcsaltam a páromat. Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a páromat. Nem akarom, elveszíteni a családom! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Párommal van három gyerekünk, kétszer megcsaltam, de kibékültünk. Ez három hónapja történt azóta olyan rideg velem. Az ágyban dúrva és erőszakos. Miért ilyen? Nem akarom, hogy széthulljon a családunk, három gyerekünk van. Ti mit gondoltok?
2014. ápr. 30. 21:33
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
99%
Látom normális választ senki sem tudott adni... Elmondom akkor az én véleményem a dologról.Valószínűleg azért durva veled szex közben mert ott adja ki azt a fájdalmat amit érez+ a szemében sokat csökkentél. Másrészt nem szakitott veled mert szeret és próbál túl jutni a dolgon..szerintem beszélni kell róla üljél le vele és őszintén mond el,h mennyire megbántad esetleg mi váltotta ezt ki ok -okozat és jussatok dülöre.
2014. ápr. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
69%

Miért nem ülsz le vele beszélgetni? Elmondod neki, hogy sajnálod. BESZÉLGESSETEK SOKAT.

Kérdezd meg, mit tegyél hogy megbocsásson (mert elfelejteni nem fogja), és hogy ne legyen veled közömbös és durva.

2014. ápr. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
33%

Off: ha a kérdező párja megbocsátott a kérdezőnek.... a válaszadók miért ítélkeznek??

Mik vagytok ti, istenek???!!

2014. ápr. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 A kérdező kommentje:
Azt mondta csak a gyerekek miatt van velem. Én még szeretem őt! Mit tegyek?
2014. ápr. 30. 22:07
 15/45 anonim ***** válasza:
100%
3.an is írtuk,hogy mit tegyél... a legelső és legfontosabb,hogy leültök és mindent átrágtok ŐSZINTÉN
2014. ápr. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
100%
Három gyerek mellett volt időd és energiád erre?
2014. ápr. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 A kérdező kommentje:
Többször is meg akartam beszélni vele a dolgokat, de azt mondja nem érdeklem. Szinte rettegek ha le kell vele feküdnöm, annyira dúrva velem.
2014. ápr. 30. 22:15
 18/45 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire durva veled? Mit jelent?
2014. ápr. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 A kérdező kommentje:
A munkahelyemen ismerkedtem meg valakivel.
2014. ápr. 30. 22:18
 20/45 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretnéd, nem csaltad volna meg! Ha a gyerekek miatt maradt veled, akkor hiába is beszélnél vele, mert már nem bízik benned. Csoda, hogy megtűr maga mellett. Ígérhetsz neki bármit, mondhatod, hogy megbántad, akkor sem hisz neked. Én sem hinnék.
2014. ápr. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!