Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megcsaltam a páromat. Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a páromat. Nem akarom, elveszíteni a családom! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Párommal van három gyerekünk, kétszer megcsaltam, de kibékültünk. Ez három hónapja történt azóta olyan rideg velem. Az ágyban dúrva és erőszakos. Miért ilyen? Nem akarom, hogy széthulljon a családunk, három gyerekünk van. Ti mit gondoltok?
2014. ápr. 30. 21:33
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
41%

Figyi, én nem értem az itt írkálókat. Ők valószínűleg soha nem éltek hosszú kapcsolatban. Utálhattok, lepontozhattok, de nem tudlak elítélni azért mert egyszer félrementél. Könyörgöm, emberek vagyunk!!! Minden interneten élő, ellenkező neműt élőben még nem nbagyon látott elméletin szakember segítségét köszönöm a nevedben is, de szerintem egy sem élt közülük tizenévig kapcsolatban, úgyhogy szerintem nem releváns az elméleti okoskodásuk a hűségről és stb.-ről. Azt ignoráld:-)

VISZONT amit írtál, h annyira durva az ágyban h félsz tőle, az nincs rendben. SENKINEK nincs joga bántalmazni, fájdalmat okozni stb. Mert a durva szex az bántalmazás. Eldöntheti, Veled marad vagy lelép és kígyót békár kiabál Rád, de fájdalmat okoznia nincs joga. És ne rettegj, hanem mondd azt, hogy NEM. Mert jogod van hozzá. Teljesen mindegy, hogy megcsaltad vagy nem, nincs joga fizikai fájalmat okozni Neked. Nagyon egyértelműen húzd meg a határokat. Ha akarsz, írh privátot. Telebeszélem a fejed, hogy legyen erőd, és elhidd, hogy ebben Neked van igazad. Tök mindegy mit csináltál, ha egy kisújjal is hozzád ér úy, hogy fájdalmat okoz, az egyenértékű azzal mintha verne vagy ilyesmi, és ehhez senkinek nics jog. Állj ki magadért. Minden jogod megvan hozzá. Ne hidd azt, hogy zt el kell tűrnöd egy félrelépés miatt, mert NEM.

2014. máj. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
83%
Én egy olyan valaki vagyok aki tizen x éve tartós MONOGÁM(!!!) kapcsolatban él . A hűtlenségre nincs mentség ,a hosszú kapcsolat nem indok !Én tényleg szeretem páromat ,eszembe sem jut félremenni mellette !!! Ha te szeretted volna ,te sem tetted volna .. főleg 2x .. Vagy ennyire gyenge jellem vagy ? Az a másik férfi annyira fűzte a fejed ,hogy inkább odaadtad magad neki .Valamennyire csak tetszett a dolog ,ha másodszor is belementél . A párod most durva veled ,mert fáj neki amit a háta mögött műveltél .. (Bár az ő viselkedése sem megfelelő ,mert én nagy valószinűséggel elhagynálak .Az is lehet ő is el fog ,csak kicsit elhúzza a dolgokat ..)Az együttléteknél szerintem nem tud elvonatkoztatni a tetteidtől .. Véleményem szerint éreztetni akarja ,hogy milyen az ,mikor valakit csak használnak ,mert az a másik biztosan nem azért bújt veled ágyba ,mert olyan nagyon szeret !!!
2014. máj. 1. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
66%
Igen utolsóelőtti, nem kell tűrnie az erőszakosságot. Akkor meg lépjen ki a házasságból, ezesetben ugye széthullik a család. Bár így is úgy is szétfog...
2014. máj. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az ilyen kerdesek mindig gyanusak. Amikor a kerdezo egymondatos valaszokat ad... Raadasul azt is ugy, h tovabb "hergelje" a valaszadokat.
2014. máj. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 23-as:

Több mint 20 véve élek házasságban. Egyszer sem fordult meg a fejemben, hogy megcsaljam a férjemet.

Az, hogy te egy akaratgyenge ember vagy, alapjában véve nem volna baj. A gond az, hogy a nézeteidet úgy hirdeted, mintha ez lenne az egyetlen igaz gondolkodásmód.

2014. máj. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
61%

Jajjj! Nekem van egy ismerősöm aki pont három hónapja csalta meg a férjét a munkatársával,három gyereke van és ők is együtt vannak azóta is.Remélem nem te vagy az,de legyél bárki is hidd el nem ti vagytok az egyetlenek akik így jártak és meg tudták oldani a problémát.

Évekkel ezelőtt engem is két alkalommal csalt meg a feleségem ,ezért át tudom érezni azt ,amit a férjed érezhetett amikor megtudta.

A legfontosabb,hogy amikor kiderül vagy bevallják a félrelépést, akkor le kell ülni és meg kell beszélni,hogy mi váltotta ki,tudjátok és akarjátok-e folyatatni.

Ilyenkor már nem szabad azokkal a dolgokkal bombázni,hogy a munkád miatt sokáig voltál távól,nem voltál elég figyelmes,unatkoztam vagyis nem kell a kifogásokat keresni:valld be,hogy buta voltál,mint egy kis csitri.

Amikor mindent kibeszéltetek akkor viszont nagyon mélyre el kell temetni a dolgot és soha ne beszéljetek róla,még csak a hasonló témát is kerüljétek,mert ez mindig feltépi a férjed sebeit.Foglalkozzatok a gyerekekkel és elevenítsétek fel azt, amiért régen egymásba szerettetek.

Sok sikert!

2014. máj. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
83%
Ha igaz akkor k... vagy, ha nem, akkor csak egy szánalmas ember.
2014. máj. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
0%
kokoszak jol vagy?
2014. máj. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak a gyerekek miatt van veled, akkor ki fogja várni, hogy elvégezzék az iskolákat, nem akar családrobbantást, a gyerekek életét is tönkre tenni, ha már a ti kettőtök életét tönkre tetted.

Nem akar gyerektartást fizetni, inkább eltartja tisztességgel a családját.


De mikor már a srácok mondjuk, egyetemisták lesznek, akkor repülsz, int a győzelmi zászló.


Szinte biztos, hogy van melletted egy mellékág, és a szex közbeni durvaság a válasz a csalásodra: ott aláz meg, ahol tud.


Te kedvesem, most papucs vagy, aki az ágy alatt járkál.


Három gyerekes anya, aki munkahelyi szexért robbantja a családját, mire számíthat másra?


A férjed felneveli a gyerekeket, közben talán építgeti a jövendő időre a saját kis egzisztenciáját is.


Hát ezt elk...szúrtad.

2014. máj. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
100%
Mert innentől csak a r ibanca vagy...
2014. máj. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!