Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megcsaltam a páromat. Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a páromat. Nem akarom, elveszíteni a családom! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Párommal van három gyerekünk, kétszer megcsaltam, de kibékültünk. Ez három hónapja történt azóta olyan rideg velem. Az ágyban dúrva és erőszakos. Miért ilyen? Nem akarom, hogy széthulljon a családunk, három gyerekünk van. Ti mit gondoltok?
2014. ápr. 30. 21:33
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
20%
Aki itt még beszélgetni akar,az papucs...vagy jo zsíros az asszony....
2014. máj. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
88%
Én amugy a helyedben szégyenkezve elkullognék, nem lenne képem a férjem lecegőjét rontani. De megcsalni még kevésbé...
2014. máj. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
100%

Én 16 éve vagyok házas, és férfi. Fenntartom a véleményem, mely szerint csak egy k. Az erőszakról meg az a véleményem, hogy a férje nem erőszakos, csak már - ezek után- kicsit sem kedves vele, persze meg tudom érteni. Azt, hogy erőszakoskodik vele a férje, csak azért találta ki, mert tudja, hogy válás lesz a vége, és hogy erre a témára harapnak az emberek, és a bíróság is. Ezzel eléri, azt hogy ő lesz az áldozat, és senkit nem fog érdekelni, az az "elhanyagolható apróság", hogy tulajdonképpen ő provokálta ki ezt a helyzetet. Így erkölcsileg is ő jön ki győztesen, hiszen nem azért váltak el, mert megcsalta a férjét, hanem azért mert a férje erőszakoskodott vele, így a tény, hogy hűtlen volt egyszerűen el lesz felejtve.

Az meg ne zavarjon senkit, hogy ha nem csalja meg a férjét, akkor "erőszak" sem lenne.

Van, hogy a nemi erőszak sem erőszak, csak a hölgy így jön ki jól erkölcsileg a numerából, vagy csak bántani akarja a férfit.

Több ismerősöm is elvált, és mindegyik azért, mert a feleség hűtlen volt, utána persze mindenért a férjet okolták, és még őket sajnálták, hogy milyen emberekhez mentek hozzá.

Ez tabu, erről nem szabad a mai világban beszélni. A hölgyeknek, (és a tapasztalatlan fiúknak) nem fog tetszeni, hogy leírtam, amit mindenki tud, de ez van.


Remélem én kivétel vagyok a szemedben: "Aki itt még beszélgetni akar,az papucs...vagy jo zsíros az asszony...." Mit jelent, hogy jó zsíros az asszony? Hogy érted?

2014. máj. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
18%
Levegőjét
2014. máj. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom van miről elbeszélgetnetek és van mit helyretennetek.

1. Azt mondod szereted, mégis meg tudtad csalni. Valóban igazi ez a szerelem?

2. Ő azt mondja nem akar veled lenni, ennek ellenére együtt vagytok és lefekszik veled. Ez mi?

3. Mi értelme van olyan szexnek ami egyik félnek sem okoz örömet?

4. Mi értelme van az olyan párkapcsolatnak ami csak a gyerekek miatt van?

Rendbe kell tenni a dolgokat és akár együtt, akár külön, de igaz érzelmekkel és őszinte cselekedetekkel érdemes csak élni az életet. Sok idő lesz mire minden a helyére kerül. Kitartás!

2014. máj. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!