Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megcsaltam a páromat. Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a páromat. Nem akarom, elveszíteni a családom! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Párommal van három gyerekünk, kétszer megcsaltam, de kibékültünk. Ez három hónapja történt azóta olyan rideg velem. Az ágyban dúrva és erőszakos. Miért ilyen? Nem akarom, hogy széthulljon a családunk, három gyerekünk van. Ti mit gondoltok?
2014. ápr. 30. 21:33
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
69%

Nem értem, hogy min csodálkozol? Ha egyszer k vagy, akkor miért zavar ha úgy is bánik veled? Ráadásul két férfivel tetted? Egyszerre? Vagy egyel, csak kétszer? Netán ismerőssel? És mennyit tagadsz le?

Sajnos a férfiak mindig rosszul jönnek ki a válásból, ezért nem hagyott még el. Soha nem fogja megbocsátani, és soha többet nem fog bízni benned. Remélem keresi az alkalmat, hogy többszörösen visszavágjon. Igaz, ezzel te is jobban járnál, mert utána jobban érezné magát. A családod már széthullott, csak még nem látszik. Egyetlen dolgot tehetsz. Könyörögj, esedezz a bocsánatáért, és lesd minden kívánságát! Dobd el a büszkeséged. Soha ne vitatkozz vele! Akkor talán bele tud törődni, és együtt maradtok, és idővel talán újra nőnek fog tekinteni és nem egy k-nak.

Új munkahelyed van?

2014. ápr. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
80%
Csodálkozol? Megcsalod, kétszer,ráadásul ott vannak a gyerekek, és ez a felelősség teljes anya...Akkor meg ne feküdj le vele, de komolyan szállj egy kicsit magadba!Amúgy akkor hullott azét a családod, amikor megcsaltad a párod!Gratulálok, gyakorlatilag tönkre tetted az életedet!
2014. ápr. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
100%

#22 Te "szerencsétlen"!

Azért, mert az! Ha a te feleséged lenne akkor te biztos nem fogalmaztál volna ilyen finoman, mint én.

2014. ápr. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
100%
Kétszer megcsaltad? Amikor épp megcsaltad, hol volt az erőfeszítésed, hogy ne veszítsd el a családot?
2014. ápr. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
74%
Hosszu hétvége következik, valahogyan kamuszagu az egész história!
2014. ápr. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
0%
Mond el neki, hogy szánod bánod, és hogy ne durvuljon a szex közben.
2014. ápr. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
82%
már csak azért van veled mert így a gyerekek közelében lehet és mert beléd üríthet. Jobb ha ezzel megbarátkozol h ezt jól elcseszted mikor megcsaltad. Vége. nem lesz sose a régi
2014. ápr. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
100%
27# leirta a lényeget. Ezt el kell fogadd. Vagy megszoksz vagy megszöksz.
2014. ápr. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 Bence_ ***** válasza:
33%

Mákor a fejedben lévő szövetett használd, gondolkodj.

Valami baj van, ha eljutottál oda, hogy mással keresed a boldogságod.

Másik önbecsülését a pincébe püfölted.

Ő arra gondol, hogy a másikkal azért voltál mert az sokkal jobb,szebb,erősebb, nagyobb a farka stb..

Épen ezért a férjed jelenlétében legyél boldog, bármit csinál annak baromira örül j. Érezze, hogy mennyire jó. Ez jót tesz mindenkinek.

2014. ápr. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
18%

Bocs az OFF-ért! Eltűnt a hozzászólás, amelyre a lenti választ adtam. Így az én hozzászólásom sértéssé vált, és szeretném, ha tudnátok, hogy ez a válasz NEM a #22-esnek szól!


A hozzászólás:

"#22 Te "szerencsétlen"!

Azért, mert az! Ha a te feleséged lenne akkor te biztos nem fogalmaztál volna ilyen finoman, mint én."

2014. ápr. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!