Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjemnek az lenne az ideális,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjemnek az lenne az ideális, ha heti 3-4 napot lenne a családjával, neki ennyi elég. Ez normális?

Figyelt kérdés
A mostani hosszú hétvégét is külön töltjük. Neki szüksege van az egyedüllétre, már az is felmerült, hogy vesz vagy kivesz egy garzont, ahova elvonulhat. Én viszont szeretnék közös életet, együtt elvinni a gyereket majálisozni, nem egyedül, nagyon magányos vagyok így, már itthon is minden nap elvonul de ugye a gyerek miatt nem tud teljesen kikapcsolni. Nem tudom akkor miért vállal családot az ilyen típusú ember. Vagy csak én fújom fel, más is ilyen?

2014. máj. 1. 08:06
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
98%
Nem ilyen. Az enyém mindig siet haza a családjához és alkalmanként igyekszik családi programokat is kitalálni.
2014. máj. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
86%
Van, akinek ilyen a természete. En no vagyok, van egy lányom, de bizony szuksegem van ra, hogy egyedül is legyek. Heti egy nap teljes magány tökéletesen ki tud kapcsolni. Van akinek többre van szüksége, van, akinek kevesebbre.
2014. máj. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
86%

Természetesen van olyan ember, akinek szüksége van nyugalomra, és ezt nem egyszerü megoldani egy lakásban gyerekkel.

Ha meg amikor otthon van, folyamatosan valaki nyúzza, akkor még másnak is elege leheet belöle.


De ne azt kérdezd, hogy "miért vállal családot az ilyen típusú ember", hanem azt, hogy TE miért ilyen emberrel vállaltál gyereket és családot? Mert nem hiszem, hogy elötte nem volt igénye az egyedüllétre.

2014. máj. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
77%
Na igen, maximálisan egyet értünk, utolso. En pl amikor anno szoba jött a gyerekvállalás elmondtam, hog nekem szuksegem van egyedül létre ahhoz, hogy normálisan tudjak funkcionalni. Nyilván, amig olyan pici volt a gyerek, hogy csak nehány órát tudtam távol lenni, akkor be kellett érnem annyival - igen kimerítő volt, es bevallom, nem is voltam valami türelmes anyuka abban az időben. Ma mar nagylany, igy napközben is van magányos időszakon, amikor o iskolaban van, de meg mindig igénylem azt, hogy hetente egy napot a magam kedve szerint töltsek.
2014. máj. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
63%
Nem normális, mivel közösen vállaltatok gyerekeket, akkor az nem x napokra vállalt felelősséget jelent.
2014. máj. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem is kár volt családot alapítanod vele ha már régebben is ilyen volt! Tudok ilyen családokról hogy külön lakásban/szobában élnek! Ezt neked kell eldönteni hogy normális e ez a helyzet! De ha külön lakásban lenne 1-2 éjszakát is megfordulna a fejemben hogy most akkor ugyan egyedül alszik-e?! Ha kíváncsi vagy a véleményemre nekem ez nem lenne normális és otthagynám! Találhatsz még jobbat is szerintem! :-D
2014. máj. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem lenne normális.


Mi úgy állapodtunk meg a férjemmel, hogy mindkettőnknek lehetnek továbbra is szabadnapjai, amikor a másik foglalkozik a gyerekkel. De ez havi 2-4 nap, nem minden második nap. A családi ünnepek, hosszú hétvégék pedig a családé. Nekünk ez a normális.


Próbáljatok kompromisszumot kötni: kap heti 1 napot (és te is, ha te igényled).

2014. máj. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem igen is normális. Miért kell beszűkülni a család fogalomba? Az élet nem erről szól. Az élet magunkról szól, arról, hogy hogyan fejlesztjük magunkat, a tudásunkat. Meg kell tartani az egészséges balanszt saját magunk és a családunk közt. Azaz kb. pont 50-50%. Heti 3-4 nap bőven elég.
2014. máj. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
82%
Mi két gyereket neveltünk fel, soha eszünkbe sem jutott, hogy valakinek kellene egy-egy szabadnap. Otthon tettük a dolgunkat, szabad időnkben a gyerekekkel közös programokat csináltunk, jól lefárasztottuk őket. A gyerekek megszokták, ha apu vagy anyu elvonul egy könyvvel vagy keresztrejtvénnyel egy sarokba vagy az egyik szobába, akkor nem lógnak rajta. A család attól család, hogy minden körülmények között együvé tartozik és tekintettel vannak a másik igényeire is. Még a gyerekek is! Hiszen ők is elvárják, hogy a szülők ne háborgassák őket játék közben. Ahhoz, hogy a szülők valamelyik lazítson, kifújhassa magát nem kell 2-3 napra elvonulni otthonról.
2014. máj. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
74%
Utolsó: és feltételezem, ez igaz mind a két félre. Tehát a másik 3-4 napban az anya megy, ahová akar, apuka meg ellátja a gyereket meg a háztartást.
2014. máj. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!