Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjemnek az lenne az ideális,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjemnek az lenne az ideális, ha heti 3-4 napot lenne a családjával, neki ennyi elég. Ez normális?

Figyelt kérdés
A mostani hosszú hétvégét is külön töltjük. Neki szüksege van az egyedüllétre, már az is felmerült, hogy vesz vagy kivesz egy garzont, ahova elvonulhat. Én viszont szeretnék közös életet, együtt elvinni a gyereket majálisozni, nem egyedül, nagyon magányos vagyok így, már itthon is minden nap elvonul de ugye a gyerek miatt nem tud teljesen kikapcsolni. Nem tudom akkor miért vállal családot az ilyen típusú ember. Vagy csak én fújom fel, más is ilyen?

2014. máj. 1. 08:06
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%
A 10-es választ a 8-asnak szántam.
2014. máj. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azzal semmi problémám, ha valakinek szüksége van némi egyedüllétre, nem vagyunk egyformák. CSaládos embernél ezt kicsit furcsának tartom, de ha nekik jó... és a hangsúly azon van, hogy nekik. Egyrészt ha ezzel problémád van, nem kellett volna vele összekötni az életed, másrészt meg ha már így alakult, kicsit ő is tekintettel lehetne rátok. Az, hogy ő semmit sem változtat, az, hogy te ragaszkodsz, hogy mindig együtt legyetek, már nem működik, célszerű lenne mindkettőtöknek engedni kicsit.
2014. máj. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
83%

Eleg tragikus, h ez családalapitás utan derult ki, h a ferjed magányos farkas!

Az ilyennek nem való gyerek , család, elvan magával es a szuksegleteivel 24 órát!

A masik kerdes, ha mindig ilyen volt? Vagy most valt ilyenne? Mert lehet akkor hogy epp új nö van a dologban!

2014. máj. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
21%
10: Igen, ellátja!! Én mindent magamnak csinálok meg, sütök, mosok, takarítok férfi létemre. Szóval én a nõtõl mást várok lenyûgözésképp, mint ezeket a dolgokat. Nekem kell lazítás, és ez alatt azt értem, hogy bezárom magam 4 napra egy szobába a kedvenc zenéimmel, videoimmal. Ha a nônek is kell, bezárom 4 napra egy szobába a lakásban, semmi gond nincs ezzel.
2014. máj. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
49%

Én két dolgot nem értek.

1. Az ilyen gyenge jellemű férfi minek vállal gyereket? Egyáltalán minek köteleződik el, ha ennyire nem bírja?

2. Mit akar ennyire elvonultságában csinálni? Végre megszabadulva tőletek, majd iszik 3-4 napon át? Olvas? Tévézik? Nőzik? Mi a francot akar kikapcsolódni?

2014. máj. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
100%
Ez akkor elfogadható ha TE elfogadod.
2014. máj. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
78%

Az önzéssel nincs semmi baj, kivéve akkor, ha az ember felelősséget vállalt és családot alapított. Ezért nem való a család mindenkinek.


Ha pedig valaki hétvégi apuka akar lenni, de ezért nem akar fizetni (tehát ha heti 4 napot odavan, az már majdnem hétvégi apuka) az igen élelmes, hiszen úgy válik el az asszonytól, hogy hazamegy néha van ingyen szex, a gyerekek ujjonganak, ő kiélheti az apaszerepet, de fizetnie nem kell, mert van olyan buta a zasszony, hogy elhiggye: ez normális.


Normális, ha randi időszakban vagytok, normális ha elváltatok, és normális ha alkalmi partnerek vagytok.

De egy család életében 4 napot azért távol lenni, mert nem bír huzamosabb időt a családjával lenni, na AZ a nem normális.


Megj.: Heti pár óra, pl. hobbi ideje alatt az, de ezért venni egy garzont... lényegében el akar költözni.

2014. máj. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
76%
Keresnék olyan pasit aki szeret.....
2014. máj. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
82%

Nem, nem normális.

Felnőtté válunk, megtanulunk felelősséget vállalni. Meg kell tanulnunk saját szükségleteink elé helyezni szeretteink szükségleteit. Persze egészséges mértékben.

A férjed egy önző kisgyerek, amit ő csinál az nem egészséges mértéknek nevezhető.

2014. máj. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:

Kérdező....szereted őt annyira, hogy próbálj segíteni az állapotodon?


A gyereket nem tudod 1 napra a nagymamákra bízni?

2014. máj. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!