Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjemnek az lenne az ideális,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjemnek az lenne az ideális, ha heti 3-4 napot lenne a családjával, neki ennyi elég. Ez normális?

Figyelt kérdés
A mostani hosszú hétvégét is külön töltjük. Neki szüksege van az egyedüllétre, már az is felmerült, hogy vesz vagy kivesz egy garzont, ahova elvonulhat. Én viszont szeretnék közös életet, együtt elvinni a gyereket majálisozni, nem egyedül, nagyon magányos vagyok így, már itthon is minden nap elvonul de ugye a gyerek miatt nem tud teljesen kikapcsolni. Nem tudom akkor miért vállal családot az ilyen típusú ember. Vagy csak én fújom fel, más is ilyen?

2014. máj. 1. 08:06
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%

Ha gyerekek vannak, akkor nem normális. Ugyanis, ha az egyiknek jár, akkor a másik félnek is járna a szabad nap. Ebben az esetben 3-4 nap az egyik szülő lép le, 3-4 nap a másik. Tehát pont olyan, mintha elvált szülők nevelnék őket. Vagy az egyik félnek nincs szabad napja, ez egy idő után felőrli az idegeit, hogy minden felelősség az ő nyakában van, ezért marják majd egymást.

Gyerek nélkül, két felnőtt ember azt csinál, ami nekik a legjobb. Ha nekik normális...az ő dolguk.

2014. máj. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%

Ennek sajnos nem lesz jó vége.Ez nem normális.Esetleg 1-1 délután kell mindenkinek hetente,de 4 nap stb.??? Arról nem beszélve,hogy ugyanúgy jár akkor neked is.Olyankor ő legyen a gyerekkel.Kettesben is kellene időt eltölteni néha.

Próbálj vele beszélni,bár sajnos az ilyen típusnak nem erőssége a kommunikáció.Ha nem változtat,akkor sajnos az várható,amit utolsó írt,felőrli az idegeidet.

Neked is jogod van a pihenéshez,kikapcsolódáshoz!

2014. máj. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
87%

Kedves kérdezö ! Szerintem nem noralis ha a párodnak ennyi egyedulletre van szuksege.Lakast akar venni vagy berelni? Elgondolkodnak azon hogy tenyleg a nyugalomra kell vagy esetleg van mas az eleteben? Gondolom neked is megfordult ez a fejedben mar. Ne hagyd hozz az orrodnal fogva vezessen.

Nekem is va ferjem,csaladom,gyerekem,reggeltol este 7ig melozik a ferjem,még 2 hetente szombaton is.Amint megjon melobol vagy hetvegen id,minden idejet velunk tolti. Nem varom el tole,de neki ez a normalis,o akiket szeret veluk akar lenni. Minden ember mas,ennyi. Probaljatok megbeszelni,hosszu tavon szerinten nem fog mukodni.

Írj privatot nyugodtan! Kellemes napot kivanok!

2014. máj. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
36%

más is ilyen. ha őszinte lenni mindenki saját magával akkor ez lenne a normális. heti 3x-4x gyerekezni,aztán elvonulni. de a felelősségtudat nem engedi.

a férjed szabadabb gondolkodású. ez nem is lenne baj,de a gyerekeknek nyilván nehéz megmagyarázni apa miért nincs itt soha.

sztem itt a válás a legjobb megoldás, a gyerekek is jobban megemésztheti ezt mint ami most van,mert semmi rendszer ninc. ha elváltok, ekkor meg akkor ott vannak a gyerekek és kész.

beszéljétek át őszintén. ha ő így nem boldog engedd el

2014. máj. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Kérdező mi a helyzet veletek?
2014. okt. 2. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kérdést, a helyzet változatlan :) Együtt vagyunk, néha külön töltött hétvégék (pl múlt hv-én is), amikor ő egyedül, a gyerek velem. A kapcsolatunk egyébként hullámzó, nagyon nehez természet, biztos én is, de pl most is felnyitotta a szemem anyósom egy közös ebednel, amikor rászólt a fiára, hogy milyen modortalan. Legalabb mas is látja...
2014. okt. 8. 10:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!