Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Normális ha egy 14/L 178,5cm...

PiciPanda kérdése:

Normális ha egy 14/L 178,5cm magas és70,5kg?

Figyelt kérdés
Nem vagyok vékony de nagyon kövér se viszont nekem nem jó így,sportolok de ugye most a suli miatt nincs időm rá, és egészségesen étkezek.Este 6 után max gyümölcs.Ha esetleg ez sok akkor tudnátok ajánlani valami időt nem igénylő fogyási módszert?

#testsúly #lány #magasság #életmód #ideális tömeg/ magasság
2013. okt. 4. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Az este 6os marhaságot felejtsd el. Ebből kiindulva az "egészségesen étkezek" is egy tévedés lesz nálad.

A fogyás elsősorban étrendfüggő, másodsorban aerob jellegű fizikai aktivitás.

2013. okt. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
38%
gyümölcs? -> 50g feletti fruktózból zsír lesz.. ha 70 kg vagy, hogy étkezel egészségesen? vagy nagyon izmos vagy, mint egy gyúrós fiú? 6 után az tényleg hülyeség
2013. okt. 5. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

A Gyümölcs tartalmazza a legtöbb cukrot szóval, csak délig egyél gyümölcsöket, 6 óra helyett pedig állítsd be úgy az étkezsét,hogy az utolsó étkezés a lefekvés előtt 2-3 órával legyen és valami könnyű nem megterhelő étel. Napi 5x egyél kis adagokban,pont annyit,h ne is legyél még éhes,de ne is érezd azt,hogy tele vagy. Ha van rá pénzed,akkor a kenyeret teljesen hagyd ki és pótold mással(Google a barátod). Ha nincs túl sok szabad időd, akkor próbálkozz meg a fegyenc edzéssel, az jól megizzaszt, formásít, kíméli az izületeket és otthon végezhető, saját testsúllyal. De ha még fél éven belül szeretnél komolyabb eredményt elérni alak tekintetében, akkor kénytelen leszel heti 3x-4x 1-másfél órát sétálni,kocogni.


Ha ezeket betartod és 1 évig folyamatosan fogod csinálni, nem feladva,akkor olyan kis bombázó leszel 15-16 éves korodra, hogy úgy kell majd a pasikat levakarnod magadról! :)

2013. okt. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Butasagokat mondtok.... Gyumolcsot barmikor ehetsz! En dietetikus segitsegevel fogytam le 30 kilot ugy, hogy melle csak keveset mozogtam es 4 ora utan mar csak gumolcsoket ettem vagy salatat. De megvolt a napi 5x-i etkezes
2013. nov. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!