Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért hiszi a férjem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi a férjem, hogy normális hogy nős ember létére társkeresőn beszélget más nőkkel?

Figyelt kérdés
2014. máj. 8. 12:50
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
Hát ez a fura, hogy nem ment bele a randiba...lehet felismerte a nőt hogy ismerős neki és enyhíteni akarta a lebukást? Én párom is csinálta a kapcsolatunk elején míg le nem bukott, akkor azt mondta össze volt zavarodva a válása miatt, nem tudta hogy velem mennyire akarja komolyan stbstb. Csomó oldalon fent volt, szexpartnerkeresőkön is, ennek már 4 éve. Csak remélni tudom, hogy már nem csinálja. Elég analfabéta volt a számítógéphez, de évek alatt mióta jobban használja a gépet már rájött hogy az vannak előzmények a gépen és vissza lehet nézni azóta nem tudom ellenőrizni hogy tényleg nem járkál fel, vagy csak kitörli...:(
2014. máj. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:

#7 Látod, megnyugodhatsz.

Az a baj, hogy nem jártok társaságba, és a munkahelyén is férfiakkal van körülvéve. Hiányzik neki, az érzés, hogy fontos neked. De elhagyni, megcsalni nem fog.

Gondolom én.

2014. máj. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
Beszelgetni nem tarskereson szoktak.
2014. máj. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:

Szerintem nem normális.

Ha beszélgetésre vágyik, miért nem beszélget a barátaival, családjával, veled?

Társkeresőn meg megtéveszti a párt keresőket, ha tényleg csak beszélget és nem akar találkozni!

2014. máj. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:

Nekem is az a fontos, hogy gondolja már át ő is és te is, hogy megtéveszti a valódi párkeresőket, mit okoz nekik! Vonzalmat ébreszt, majd félbehagyja - rabolja a nők idejét, és hígítja a valódi társkereső férfiak csapatát.

Ne csak azt nézd, Veled szemben mit tesz ez a magatartás!

2014. máj. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
Abba is érdemes lenne belegondolni, hogy mi is miért vagyunk, fenn ezen az oldalon. Ez segíthet megérteni őt is.
2014. máj. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
"Lehet, hogy olyan dolgokról szeretne beszélgetni, amiről te nem tudsz, vagy csak nem szoktál vele." ahamm, idegen nőkkel társkeresőn...csak beszélgetni...ennyire naiv nem lehet senki, hogy elhiggye. Szerintem szánalmas a kérdező párja. De ha normális a férj szerint biztos felregisztrálnék én is, és előtte levelezgetnék idegen férfiakkal.
2014. máj. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
37%
Ha elmondta, hogy van felesége és szereti és visszautasította a randit akkor mi a probléma?
2014. máj. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
27%
Ha ugyanezta kérdést férfi teszi fel, akkor ő korlátozni akarja a feleségét!!!! Értjük, csak ti nem értitek saját magatokat!!!
2014. máj. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
36%
18: Ugyanaz, ami a Biedermeier zongorával - ha ismered a sztorit.
2014. máj. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!