Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért hiszi a férjem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi a férjem, hogy normális hogy nős ember létére társkeresőn beszélget más nőkkel?

Figyelt kérdés
2014. máj. 8. 12:50
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
86%

Nem normális és nem igaz, hogy "csak" beszélgetni akar teljesen ártalmatlan témákról.

Mert

1. Ha baráthiánya, beszélgetés hiánya van, miért társkeresőre regisztrál és miért nem valami fórumra, ahol esetleg hozzá hasonló érdeklődésű emberekkel ismerkedhet?

Én is beszélgetek néha neten fórumtársakkal, de eszembe sem jutna egy kis ártatlan csevegés végett társkeresőre regisztrálni.

2. A másik lehetőség, hogy már azelőtt, régebben regisztrált, mielőtt összejöttetek és akkor ismert meg néhány embert, akivel tényleg szimplán csak beszélget azóta.

De ezzel meg az a bibi, hogy ha valaki nekem esetleg már évek óta beszélgetőpartnerem, azzal nyilván nem a társkereső oldalon beszélgetek, hanem Skype-on, vagy hasonlón, mert egyszerűbb és mi szükségem lenne a társkeresőre, ha boldog házasságban élek?


Tehát akárhogy űzzük-fűzzük, magyarázzuk a dolgot, valami itt nem stimmel.

2014. máj. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
73%
Beszélgetésre van millio egy forum! én sem jàrok fel tàrskeresökre, minek?
2014. máj. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%

nekem anyum járt fel chat.hu-ra. titkolgatta is apu elől, pedig tényleg csak beszélgetett. (5-6 éve volt, nem igazán értettek az előzmények kezeléséhez, én viszont igen.)

aztán apu csak rájött, balhéztak csomót, anyu csak nem hagyta abba. végül kiderült, hogy anyu unta a házasságot, mindenféle bajai voltak, eltávolodtak apuval. nem megcsalni akarta, csak vágyott a beszélgetésre, hogy megértsék, foglalkozzanak vele. de ez amúgy benne sem tudatosult egy egész nagy balhéig. aztán elkezdtek dolgozni a kapcsolatukon, és mára komolyan mondom, boldogabbak együtt mint mikor pici voltam. és anyu se csetelget már. nincs rá szüksége.


én a helyedben nem vádolnám meg fenyegetőznék, hanem értelmes emberek módjára megbeszélném vele a dolgokat, és elkezdenék tenni a kapcsolat fellendítéséért.

2014. máj. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
46%

pár kérdéssel feljebb van egy ugyanilyen kérdés, csak a férj helyett feleség van írva.

jó mi?

gondolom azt is te írtad ki, csak hogy jobban teljen a délután!

2014. máj. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
"szórakoztató rekreáció" :-D
2014. júl. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!