Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Munkanélküliség a szerelemgyil...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkanélküliség a szerelemgyilkos?

Figyelt kérdés

Én szerencsésnek mondhatom magam, mert 16 éve egy helyen dolgozom, de a férjem viszont építőiparhoz kapcsolódó végzettségével évek óta vagy hosszú hónapokig munkanélküli, vagy néhány hónapot külföldi munkával próbálkozik, vagy néha akad 1-1 kis maszekmunka.

Év eleje óta várt, hogy visszamehessen tavalyi külföldi munkahelyére 3 hét munka után kiderült, hogy nincs munka, hazaküldték.

Jelenleg úgy áll a helyzethez, hogy akármit nem akar elvállalni, ez mindig jellemző volt rá, belefáradtam abba, hogy az év nagy részében csak én keresek és bár egy átlagos bért megkeresek mégis folyton nélkülöznöm kell.

Nem tudom eldönteni, hogy én vagyok a gonosz és nekem az idők végezetéig mosolyogva el kell fogadnom, hogy az év nagy részében csupán én keresek, vagy egyszerűen ilyen a gazdasági helyzet és egy jó feleség meghuzza magát és eltartja a férjét.

Ebben az évben 3 hetet dolgozott és néhány maszek munkát kapott, tavaly 5 hónapig dolgozott.


2014. máj. 10. 19:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Sajnálom... Ha a te szerelmed megöli akkor mindegy ,hogy mit válaszolok. Ha ezt kérdezned kell,akkor szerintem tudod rá a választ.
2014. máj. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Sok a konfliktus a helyzetből adódóan, állandóan megy a vita, hogy próbáljon meg állásokat, de az egyik ezért nem lenne jó a másik pedig azért.

Gyakorlatilag én vagyok a családfenntartó , most is ahelyett, hogy akármit elvállalna én gondolkozom mellékálláson.

2014. máj. 10. 19:50
 3/22 anonim ***** válasza:
Ezt sürgőssen beszéljétek meg.Megkérdezhetem mióta vagytok együtt?
2014. máj. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
15 éve vagyunk együtt.
2014. máj. 10. 19:56
 5/22 anonim ***** válasza:
Akkor meg kell oldanotok a problémát ,de én úgy érzem hogy nem sírnál egy folyót ha vége lenne.
2014. máj. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Évek óta így vagyunk, hogy nem sikerül találnia egy normális munkahelyet, kitartottam és megoldást keresek.
2014. máj. 10. 20:15
 7/22 anonim ***** válasza:
TE mit szeretnél,mert ezt még nem írtad le.
2014. máj. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
De pontosan mióta nincs hosszú távú munkahelye? Ha tényleg évek óta, akkor én is ideges lennék a helyedben.
2014. máj. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 K.J.Smith válasza:
100%

Valahogy próbáld megtudni, hogy azért nem akar akármit elvállalni, mert nem akar dolgozni, vagy van valami reális oka. Manapság nagyon nehéz munkát találni, és aki munkanélküli, idővel elveszíti az önbizalmát. Lehet, azért nem vállal munkát, mert már úgy érzi nem képes megcsinálni? Egyébként mit csinál otthon? Legalább a háztartásba besegít, ha már az anyagiakba nem tud?

Nyilván feszült a helyzet köztetek, ha azt írod "mosolyogva el kell fogadnod". Mindenképpen beszélgetnetek kellene a problémáról.

2014. máj. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 7 éves a gyerekem, és 4 éve egyszerűen olyan s.zar munkahelyeket fogok ki, hogy a sírás kerülget most is, hogy hétfőn egyáltalán be kell mennem. Előtte 10 évig fixen egy nagyon jó helyen voltam (sajnos az megszünt). Most is 10-e van, fizetést még nem kaptunk, sőt, a márciusi fizunk fele is hiányzik még. Kereses ezerrel másikat, de nagyon nem könnyű, pedig én egy örök optimista vagyok. Örülj, hogy jó helyed van 16 éve :)


Gyereketek van? Terveztek? Mi lesz ha te is otthon maradsz?

2014. máj. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!