Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Én gondolom rosszul, vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én gondolom rosszul, vagy a férfiaknak tényleg nem kell kiszolgálni saját magukat amikor házasságban élnek?

Figyelt kérdés
Apróbb dolgokra gondolok, pl kávé melegítés, tea öntés,étel melegítése.

2014. máj. 26. 15:06
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Normális kapcsolatban egyenlő felek vannak. Átlagos magyar családban apuka törli a lábát anyukába minden nap...


25\L

2014. máj. 27. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

Nálunk egyenlőség van. Kölcsönösen kedveskedünk egymásnak. A párom is ismeri a mosógépet, a mosogatót, a tűzhelyet, és még főzni is tud. Tehát ő is ugyanúgy kiveszi a részét a házimunkából.

Az ilyen apróságok, hogy neki is öntök kávét/teát, az figyelmesség kérdése.


Amúgy én sose lennék házi rabszolga, hogy melóból haza esik a párom is meg én is, aztán még én ugráljam körül, hogy ő pihenhessen.

2014. máj. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Már rég az asztalra kellett volna csapni, hogy te nem vagy szolga. Én fognám magam és otthagynám a pasimat, ha ilyen elvárásai lennének.

Amúgy tipikus mama kicsi fiai ilyenek, akiket mindig körbeugrált az anyjuk, ha elfingották magukat és a feleségüktől is ezt várják.

Vannak fejlődőképes egyedek, akik felfogják, hogy ez így nem ok. De sajna sokan inkább folytatják azt az életmódot, amit az anyjuk beléjük nevelt.


Jól ott kell hagyni, majd az anyja pátyolgassa vagy tanulja meg ellátni magát.

2014. máj. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Egyébként hány évesek vagytok, és mióta tart ez?


Én nem tűrném az ilyet. Szerintem normálisan meg lehet oldani a dolgot ha olyan a partner is, de ne szolgáld ki a továbbiakban.

2014. máj. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!