Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Én gondolom rosszul, vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én gondolom rosszul, vagy a férfiaknak tényleg nem kell kiszolgálni saját magukat amikor házasságban élnek?

Figyelt kérdés
Apróbb dolgokra gondolok, pl kávé melegítés, tea öntés,étel melegítése.

2014. máj. 26. 15:06
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%
*szoknyában
2014. máj. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%

16os vagyok


Érdekes. Az én férjemet is kiszolgálta az anyja, főzött, mosott, takarított. A férjemnek csak fát vágni és boltba menni kellett.


Mikor elköltözött tőle hozzám még a 22-t sem töltötte be, csak pár hétre rá. Mégis magától értetődő volt neki hogy nem vagyok a rabszolgája. És nem is viselkedtem úgy.


Innen már nagyon nehéz lesz kiharcolni hogy csináljon valamit otthon a férjed. Vagy lehetetlen....ezt elcseszted. Sajnállak.

2014. máj. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%

Miért csinálod meg helyette?

Na ez itt az igazi kérdés!

2014. máj. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

A párom elég végletekben tud megnyilvánulni.

Van hogy szó nélkül még a takarításba is besegít (pl amíg főzöm a vasárnapi nagy ebédet - ez az egy 3 fogásos van a héten- akkor mondjuk nekiáll kimosni a kádat vagy felporszívózza az egyik szobát.), máskor még arra sem képes, hogy a hűtőajtót kinyissa. Volt hogy hulla fáradtan estem be mellé az ágyba közel 11kor, mikor közölte, hogy enne valamit, csináljak neki pár szendvicset. Mondtam neki, hogy hulla vagyok, ha éhes csináljon magának. Bevágta a durcát, elfordult aludni és természetesen nem evett inkább.

Amúgy 35 éves.

2014. máj. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

Rosszul gondolod.

A feleség nem cseléd...nem konyhaséf..nem mosónő...nem takarítónő...nem pincér...nem rabszolga, hogy körbe ugrálja a férjét! Aki így gondolja..remélem élete végéig egyedül marad!

2014. máj. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Ülj le és beszéld meg vele a dolgot, vagy egy másik megoldás, ami nálam már több embernél is bevált az az, ha kér valamit, akkor mond azt hogy ne haragudj, nem érek rá, csináld már meg légyszi magadnak. Meg hagy maradjon nyitva a szekrényajtó meg a zoknis fiók, hátha feltűnik neki. Azért te se őrülj meg emiatt, felnőtt ember ő is, el tudja látni magát.
2014. máj. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

"Nálunk még a ruhás szekrény ajtaját sem csukja be maga után, sőt a zoknis fiókot sem úgyhogy amerre jár azt lehet tudni, én meg általában megyek utána és mindent csukok be utána." - MIÉRT?


"Mert amikor munkából hot fáradtan hazaér akkor érthető hogy nincsen kedve csinálni semmit, még fürdeni se" - FÚÚÚJ!


"És hogy mondjam neki hogy nem, amikor a saját anyja is megteszi neki..." -Így: NEM!


"És ha én nem kenem meg neki a kenyerét akkor álltalában nem is szokott enni." - AKKOR NEM ESZIK!


Nem olyan bonyolult ám az élet, mint amilyenné teszed magadnak! A férfiak is tanulnak olyan gyorsan mint a kutyusok! Ha nem kap enni és éhes, megkeresi magának! Adj neki két napot és csodát fogsz látni! N30

2014. máj. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Olyannak, aki kenyeret sem ken magának, komolyan mondom, kínhalált kívánok. Mit csinál, ha már nagyon éhes? Toporzékol, és rángatja a szoknyádat, hogy adj már neki enni?
2014. máj. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

Hát hallod, azok után amit itt leírtál, nem tudom miért panaszkodsz. TE CSINÁLOD MAGADNAK A SZART. Minek futsz utána becsukni bármit is amit Ő hagyott nyitva... meg ez a kenyér dolog....ez nagyon durva. Megkened neki...nem is csodálom hogy nem csinálja meg , mert van egy balek aki mindent megcsinál helyette....


Ez a te hibád.

2014. máj. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

Te hagytad, hogy így elfajuljanak a dolgok. Meg kellett volna húzni a határokat. Ha meg ez nem tetszik neki, akkor ennyi volt a kapcsolat, mert más a fontos mindkettőtöknek. Neki egy cseléd kell, neked meg egy társ. Általában ettől rezelnek be a nők, hogy elhagyja őket a férfi.


Én is jártam már így, de én időben megmondtam, hogy "nem" és vége is lett. És nem is bánom:)

2014. máj. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!