Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nekunk ez mukodik, masok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekunk ez mukodik, masok szerint viszont nem jo ez igy. Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

7 eve elunk egyutt a ferjemmel (en 28, o 34), hazassagunk tobb mint jo (ugy erzem).

A ferjem a fizeteset leadja (ha nem igy lenne egy het alatt elkoltene, sajnos). Mondhatjuk, hogy en kezelem a penzt, de ebbol soha semmi problemank nem volt. Vezeto beosztazban dolgozik evente ket harom alkalommal kulfoldre utazik par napra a munkaja miatt.

Most viszont egy koncertre szeretne menni (kulfoldre), es mondta a baratainak, hogy mielott igent mond megkerdezzi tolem, hogy mehet e. A baratai felesegei azt mondtak nekem, hogy ha ezt csinalom elobb utobb elhagy majd a ferjem, mert elege lesz belole....

Az hogy "engedelyt ker" nem jo szo ra, inkabb megbeszeljuk de az is igaz ha veszelyesnek vagy hulyesegnek gondolnak lebeszelnem az utrol. En ugy gondolom bizik benem, hogy csak jot akarok neki es egy jo bulitol nem fosztanam meg, de pl ha azzal jonne haza hogy Ukrajnaba menne holnap egy koncertre biztos leneszelnem.

Bocsanat ha hosszu lett, es remelem ertheto voltam.


2014. máj. 29. 10:52
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
16%
szóval ha anyuci nem engedi, akkor nincsen apunak buli?
2014. máj. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
85%
Ez így normális, egy kapcsolatban még szép, hogy megbeszélitek. Azokat a feleségeket, akik szerint el fog hagyni, miért ne hagyhatná el a férjük, ha még meg se beszélnek velük egy ilyen dolgot, mint egy külföldi koncert?
2014. máj. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
51%

Ha nektek ez igy megfelel akkor ne hallgass senki másra.


Személyszerint nem tudnék férfiként nézni a páromra ha bármiért is ugymond"engedélyt2 kérne.

2014. máj. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 A kérdező kommentje:
1., Nem egeszen. Ha nagyon akar mehet, de abban az esetben ne szamitson arra, hogy szaladok utana mert bajba kerult (most ezt mondom, de valoszinuleg kiduhongnem magam, hogy en megmomdtam tudtam hogy ez lesz... aztan persze segitenek)
2014. máj. 29. 10:59
 5/47 anonim ***** válasza:
70%

"Most viszont egy koncertre szeretne menni (kulfoldre), es mondta a baratainak, hogy mielott igent mond megkerdezzi tolem, hogy mehet e. "


Ez a resz olyan, mintha a ferjed egy kamasz lenne, akinek engedélyt kell kérnie. Ez nagyon nem jo. Az igen, ha megbeszélték es érvek-ellenérvek hangzanak el, de hagy döntsön mar egyedül, elvégre felnott ember.

2014. máj. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
47%
Őszintén én is megunnám. Vagy te is megkérdezed tőle mire költheted a fizetésed plusz részét, vagy te nem is dolgozol?
2014. máj. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
95%

Értelek kérdező és sajnos igazán nem lehet megfogalmazni ezt a dolgot!


Szerintem egy így még mindig jó/jobb,hogy szól és kérdez,mint,hogy szó nélkül elmegy vagy azt mondja,mikor hazaér,hogy holnap megyek és kész!

Nálunk azért is jó,hogy szól,mert pl elfelejti,hogy aznapra már van program.


Vagy esetleg van benne annyi,hogy megkérdezzen engem is hogy akarok-e vele menni.

2014. máj. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
88%

A lényeg, hogy nektek működik, a többivel meg ne törődj. Engem is felhív a férjem a munkahelyéről, hogy meló után a kollégákkal beülnek valahová, nem baj? Nyilván sosem mondanám ezt, hogy de, baj, azonnal húzd haza a beled, de nekem azért jól esik, hogy nem csak küld egy SMS-t, hogy "inni mentem", hanem kvázi megbeszéli velem, még akkor is, ha ez csak formaság; az elmúlt 16 évben még soha nem mondtam én sem nemet, és ő sem az én programjaimra.

Mások minket is UFÓ-nak néznek, meg kiröhögnek, mégis azt gondolom, az idő minket igazol, mi szeretjük egymást, a többi nem számít.

2014. máj. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
95%

Ha a férjed így tartja helyesnek, hogy megkérdezi tőled, mielőtt elígérkezik, akkor neki ez a normális. Nem értem, akkor miért hagyna el emiatt? Ha te kényszeríted ezekre, hogy a fizetését leadja otthon, meg hogy "elkérezkedjen", akkor lehet, hogy egyszer besokall, és gondotok lesz ebből. De ha magától tesz így és te meghagyod neki a kellő szabadságot és nem korlátozod feleslegesen, túlzottan, akkor nem gond. Beszélgessetek erről is időnként, hogy ki hogy érzi magát ezektől, kinek mi a vágya, elvárása.....

Az irigy feleségekre meg ne hallgass;)

2014. máj. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
15%

Attól még halálotokig élhettek együtt. Az én anyósom is ilyen lábtörlőt csinált a szerencsétlen apósomból, először csak a pénzét osztotta be, utána már beleszólt kivel hova mehet, ma már mindenhol ő beszél helyette, mindenben dönt, szerencsétlen apósom meg nem érti, miért nem megy hozzájuk senki....

Elviselhetetlen egy ilyen n..őszemély..

2014. máj. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!