Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nekunk ez mukodik, masok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekunk ez mukodik, masok szerint viszont nem jo ez igy. Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

7 eve elunk egyutt a ferjemmel (en 28, o 34), hazassagunk tobb mint jo (ugy erzem).

A ferjem a fizeteset leadja (ha nem igy lenne egy het alatt elkoltene, sajnos). Mondhatjuk, hogy en kezelem a penzt, de ebbol soha semmi problemank nem volt. Vezeto beosztazban dolgozik evente ket harom alkalommal kulfoldre utazik par napra a munkaja miatt.

Most viszont egy koncertre szeretne menni (kulfoldre), es mondta a baratainak, hogy mielott igent mond megkerdezzi tolem, hogy mehet e. A baratai felesegei azt mondtak nekem, hogy ha ezt csinalom elobb utobb elhagy majd a ferjem, mert elege lesz belole....

Az hogy "engedelyt ker" nem jo szo ra, inkabb megbeszeljuk de az is igaz ha veszelyesnek vagy hulyesegnek gondolnak lebeszelnem az utrol. En ugy gondolom bizik benem, hogy csak jot akarok neki es egy jo bulitol nem fosztanam meg, de pl ha azzal jonne haza hogy Ukrajnaba menne holnap egy koncertre biztos leneszelnem.

Bocsanat ha hosszu lett, es remelem ertheto voltam.


2014. máj. 29. 10:52
1 2 3 4 5
 11/47 A kérdező kommentje:

En is dolgozok!

Sok minden tortent regebben, hogy most itt tartunk. Pl: elment bulizni es hajnali egykor felhivott hogy rosszul haza akar jonni menjek erte de azt nem tudta pomtosan hol van csak hogy diszkoba vagy a kollegajanal.... meg hasonlo "jo" dolgok. Es lassan eljutottunk idaig, hogy ha szeretne menni valahova es a kapcsolatunkat is szeretne folytattni akkor mindent elmond.

2014. máj. 29. 11:06
 12/47 anonim ***** válasza:
13%

pótanyuka lettél, ilyen egyszerű

ha nem tetszett a bulizós/részeges dolog, akkor kellett volna otthagyni, de te anyuka szerepet átvetted

2014. máj. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem az természetes, hogy megbeszélik egy kapcsolatban, házasságban egymással a felek, hogy mit csinálnak, terveznek. Persze az engedélykérés már túlzás lenne.

De azért az elég fura lenne, hogy egyik délután szól a férj, hogy ja bocs ma nem jövök haza, mert már 1 hónapja vettem egy koncertjegyet :)

Szóval semmi rossz nincs abban, hogy ezt megbeszéltétek. A lényeg, hogy ne engedélyt kelljen kérnie, és hogy ez oda-vissza működjön, tehát te is elmondd neki, hogy mit szeretnél, mielőtt döntesz.

2014. máj. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
66%

Ezt a sok megkeseredett embert a GYIK-en!

Irigyek vagytok,hogy ilyeneket írtok?

2014. máj. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
62%

Nlunk is igy mukodik.

Fizubol o max annyit kolt,ami aprosagok,minden mast en intezek,ha kell neki valami dragabb,engem kerdez,belefer-e.

Es felhiv ha barhova menne,leginkabb azert,hogy nincs-e akkorra programunk.

Nekunk ez igy normalis,lassan 20 eve elunk igy boldogan.

2014. máj. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
26%

Irigyek vagytok,hogy ilyeneket írtok?



Mégis mi a fenére lehet ebben irigykedni?

Én második esélyt sem adtam volna,mert egy ember ideig óráig megváltozhat más kedvéért de huzamosabb ideig nem.

2014. máj. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 A kérdező kommentje:
Az o erdeke is, hogy ne egy hetig eljen a fizetesebol... o elmegy vasaroni 20ezer ft-ot elkolt a semmire en 10ezer ft-ert egesz hetre bevasolok.
2014. máj. 29. 11:15
 18/47 anonim ***** válasza:
69%
Aki nem enged beleszólást a mindennapi dolgokba, az ne legyen házas. Nagyon is helyén való, ha megkérdezitek egymást még hasonló dolgokról is. Az őszinteség és a bizalom a jó kapcsolat alapja. Jó, ha tudjuk, hol van a másik; mivel, kivel tölti az idejét. Ebből az információból baj nem lehet. Az elhallgatásokból annál inkább. Nem egymás mellett, hanem egymással kellene élni a házasságban.
2014. máj. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
17%

Nem a megbeszéléssel van baj hanem ezzel.


"de az is igaz ha veszelyesnek vagy hulyesegnek gondolnak lebeszelnem az utrol."

2014. máj. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
82%

Azt írod a házasságotok több mint jó, van egy évek óta jól működő rendszer ami mindkettőtöknek megfelel, akkor mi a kérdés? Szerintem ne várj megerősítést, mert vannak akik elképzelni se tudják, hogy így éljenek, mások meg hasonlóan vannak mint ti. Mi a féjemmel kezdetek óta nem megyünk egymás nélkül sehova a szabadidőnkben, pár év alatt talán egyszer-kétszer fordult elő és mindent megkérdezünk egymástól. Másoknak ez nagyon furcsa, el sem tudják képzelni "ezt hogy bírjuk", nekünk meg tök természetes és mindkettőnknek megfelel így.

Egy jól működő kapcsolatban szerintem a felek mindent megbeszélnek (még azt is hogy elmenjen-e az egyik fél egy koncertre) és egymással szórakozva is jól érzik magukat, nem csak külön. Számít a másik véleménye és "engedélye" ha így tetszik. E-miatt nem szerintem nem fog elhagyni a férjed.

2014. máj. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!